Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בין אאודי TT / S3 / לאון קופרה או גולף GTI

Maor404
שימו לב! השרשור הזה בן 1499 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא ראיתי במוו 125/140 ברשימת הרכבים הפוטנציאלים, למרות שרוב חובבי הנהיגה יעדיפו הנעה אחורית על QUARTO.

במקרה, חבר מתכנן עכשיו להעביר לטרייד (ואולי אף למכור אם יספיק להגיע קונה פוטנציאלי) במוו 140 יד ראשונה ינואר 2017 שמורה במיוחד שלא ראתה מסלול ועם קילומטראז נמוך.

אם אני הייתי מחפש אוטומטית חזקה במיוחד, לא הייתי מתלבט וקונה את האקזמפלר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי במוו 125/140 ברשימת הרכבים הפוטנציאלים, למרות שרוב חובבי הנהיגה יעדיפו הנעה אחורית על QUARTO.

במקרה, חבר מתכנן עכשיו להעביר לטרייד (ואולי אף למכור אם יספיק להגיע קונה פוטנציאלי) במוו 140 יד ראשונה ינואר 2017 שמורה במיוחד שלא ראתה מסלול ועם קילומטראז נמוך.

אם אני הייתי מחפש אוטומטית חזקה במיוחד, לא הייתי מתלבט וקונה את האקזמפלר הזה.

ה-M1 מענישה קצת יותר בנהיגה, בגלל הגודל הקטן שלה. אני לא נהג תותח כמו חלק מחברי הפורום פה. יש לי כרגע את ה-118I, אני בטוח שהרכב שונה לחלוטין כן? אבל עדיין יש מצבים שאתה שואל מה לעזאזל יש לבקרות של הרכב הזה?

בכללי אני גם מעדיף "הנאה" אחורית וזה הרבה יותר כיף, יש מצבים פשוט שההגה לא מדייק בפידבק שלו בסדרה 1, קשה לי להסביר את זה. בסדרה 2 המצב שונה לטובה.

Otaltj תודה, אעשה זאת. העניין הוא שלא נראה לי שיהיה רכב בקרוב בגלל החלפת כל המגוון לפלאג אין, אבל אנסה בכל זאת אין לי מה להפסיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-M1 מענישה קצת יותר בנהיגה, בגלל הגודל הקטן שלה. אני לא נהג תותח כמו חלק מחברי הפורום פה. יש לי כרגע את ה-118I, אני בטוח שהרכב שונה לחלוטין כן? אבל עדיין יש מצבים שאתה שואל מה לעזאזל יש לבקרות של הרכב הזה?

בכללי אני גם מעדיף "הנאה" אחורית וזה הרבה יותר כיף, יש מצבים פשוט שההגה לא מדייק בפידבק שלו בסדרה 1, קשה לי להסביר את זה. בסדרה 2 המצב שונה לטובה.

Otaltj תודה, אעשה זאת. העניין הוא שלא נראה לי שיהיה רכב בקרוב בגלל החלפת כל המגוון לפלאג אין, אבל אנסה בכל זאת אין לי מה להפסיד.

M1 עדיין לא קיימת להבנתי (ואם היתה אז בטח היה לה היגוי יותר חד, מתלים יותר קשיחים ודיפ)

בכל אופן, לדעתי אם תתקין קויילים, תשפר משמעותית גם את התחושות מההגה שנובעות מרכות יתר (בהינתו מנוע די כבד בחרטום)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

M1 עדיין לא קיימת להבנתי (ואם היתה אז בטח היה לה היגוי יותר חד, מתלים יותר קשיחים ודיפ)

בכל אופן, לדעתי אם תתקין קויילים, תשפר משמעותית גם את התחושות מההגה שנובעות מרכות יתר (בהינתו מנוע די כבד בחרטום)

תיארת את זה במדויק, ההגה מרגיש משוחרר קצת. אין לך ביטחון מלא בו, זה קצת מלחיץ במהירויות גבוהות.

אבל אבדוק את הנושא, תודה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קונים כאלה כלים ממגרשים ... בטוח לא באיזורים המתוארים.

קח בחשבון שGTI ו S3 נסחרות מעל המחירון (לא מכיר את השוק של TT) אלא אם כן הן ממש חדשות .

קח גם בחשבון שצריך להצטייד בהרבה סבלנות.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קונים כאלה כלים ממגרשים ... בטוח לא באיזורים המתוארים.

קח בחשבון שGTI ו S3 נסחרות מעל המחירון (לא מכיר את השוק של TT) אלא אם כן הן ממש חדשות .

קח גם בחשבון שצריך להצטייד בהרבה סבלנות.

תודה, חבר שהוא מכונאי רכב וטיונר יצטרף אלי ברכישה. הרכישה לא תהיה ממגרשים כאלו אלא באיזור המרכז או פרטי.

עם כל הרצון ל- TT אני קצת לחוץ לגבי המחירון שלה בגלל שזה סוף דגם..לכן הוחלט על S3.

פה באמת נכנסת לתמונה סבלנות כי רוב הרכבים עברו כמה ידיים וצריך לחכות למציאה, פשוט נמתין..

לגבי המחיר, כולם מצהירים מעל המחירון. בשיחות טלפון קצרות הם יורדים מהסוס(ים) די מהר..לא לכולם יש 200K פלוס להשכיב על רכב בלי מימון מבנק שלא נותן ליד שנייה, הם מגלים את זה לבד ודי מהר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל כך מבין, מה זה משנה שזה סוף דגם? במיוחד שמדברים על דור המשך חשמלי. אם זה הרכב שאתה רוצה יותר מכל, מה משנה העובדה שבקרוב יפסיקו לייצר אותו?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1499 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...