Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת רכב לאס וגאס

EcoLine
שימו לב! השרשור הזה בן 1500 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש להשכיר רכב בלאס וגאס הרבה המליצו על אתר Alamo

ראיתי שם קטגוריה בשם Luxury car, מישהו מכיר? התנסה?

אני מאמין שיש את הקטגוריה הזאת בכל החברות אילו רכבים אפשר לקבל?

בפעם האחרונה שהייתי בווגאס השכרתי בארץ גראנד שירוקי מפה לשם קיבלתי סנטפה (טענו שזו אותה קטגוריה) לא מעוניין ליפול שוב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רואה? אני הזמנתי סונטה וקיבלתי גראנד צ'רוקי, ומבחינתי זו היתה נפילה (היה מסורבל, שתיין, והכי חמור - אשתי לא הגיעה לדוושות).

וברצינות, אישית אני מחפש חברות גדולות עם פרישה רחבה של תחנות שירות והשכרה. חשוב במקרה של תקלה, תאונה ושאר מרעין בישין. עדיף לשלם קצת יותר ולקהל שקט נפשי.

לגבי קטגוריות הרכב, אין מה לעשות. החברות "יצירתיות" מאד בעניין. עם זאת, במקרים בהם הוצע לי רכב שלא התאים לי חזרתי למשרד וקיבלתי משהו יותר מתאים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברות השכרה אמנם יצירתיות אבל במקרה הזה צודקות. התדמית שיש לגראנד צ׳ירוקי בארץ שונה מאוד מארה״ב, שם מדובר ברכב עממי יחסית ולא באמת יוקרתי יותר מסנטה פה.

לפותח השרשור מציע לך לבדוק את אוויס, סיקסט והרץ. לאחרונה במיוחד יש הרבה קטגוריות מענינות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וברצינות, אישית אני מחפש חברות גדולות עם פרישה רחבה של תחנות שירות והשכרה. חשוב במקרה של תקלה, תאונה ושאר מרעין בישין. עדיף לשלם קצת יותר ולקהל שקט נפשי.

אלמו היא חברת בת של אנטרפרייז החל משנת 2007. אנטרפרייז היא חברת השכרת הרכב הגדולה בארה״ב. יש לי גם נסיון אישי איתם. בסוף 2006, כשרק הגענו לארה״ב שכרנו דרך אלמו רכב לסידורים ההתחלתיים. ביקשנו רכב בקטיגוריה ״קומפקטיות״ וקיבלנו פונטיאק G6 קופה. על הרכב הזה גם עשינו טסט וקיבלנו רשיונות של טקסס.

p7o7HQjkNM5VvPtjJgwBsa0emNHYKAGuynwwmUQiheQPsEbhvg1L7CxKsvW5AfN2d7NpGxwUgpQUTMf-9P09VNYdvvLrU0juUM8fzErfT6haFShOQ_V6hb4obsXoUEUfiTilq9H3I8fcgkZbAH6-JWaQ1HtnjocbCPefWQ9dF41ogESYRc3xBNWqOp2NzXk9PbVRnljoWmvoiUMRrVjU0F2Bf4TS1k6VtncTuq4YR_JrlgKPXkGprcSV3rW7U5auzG12Ytdo3I7295Af75JhC4cqSvaka0M7_8f8_Nb9rzb-XgPEkbfZ__gJiBeZcOGmfCoUSS-95Ce1mHg0KEFve2OJ6qWo3IUzKLpLdqlqDMl1QOO0O__fvrAukyxwJYLMNSMl-FEUXpX-Tp8mLkU1RhI4V5KkoucerWj71e60-gqc0otIZSv-qZnAQ97rlIEccAfvJWc2AWdvC8-YAWXnW0qjy4RtYArtZ7GWLS4ZZ8rtVCfNWV02IehbSRPkiFRQSV8aIiss_TWvImAE0uoUDyHCy4jrLdeAtbIx5Ss9v9fsE5HvYPUwh9i-hEVHsb6lI-9xxh46UA65a3-JYGNmhqcfd809IyxyIJ_5Y5CAjYEcbtN_0i7KlBq60HhC4i0Y4mN-HSCRa0frpVTJ1x9R-082YTgC6lDxha_ZaKhXWsc9J3QLVSzlvxMzJVCEmbvSYMTNfkFBrGXgIxXH7cCnqFuOvB8j9x4IclZ-a1vCXC-QySDa=w1600-h1200-no

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנוהג בזמן האחרון (מזה שנתיים לפחות) בהשכרת רכב בארה"ב (ואגב, אנחנו "שוכרים" רכב והחברות "משכירות") הוא להפנות לחניון שבו אתה בוחר את הרכב לבד מתוך המבחר בשורה של הקטגוריה שהוזמנה. לפעמים יש מבחר (לפחות 2 דגמים) ולפעמים אין (לפני שנתיים שכרנו ואן והיו רק דודג' קרוואן - אחלה רכב לטיול משפחתי, שגם ביקשנו מראש. לקחנו את המעט יותר מאובזר - היו הבדלים קטנים - וזה עם פחות חוסרים שחלקם השלמתי מרכבים אחרים...).

כמו שנאמר, בארה"ב סנטה פה הוא לא נחות מג'יפ (ולדעתי גם בארץ לא). בכל מקרה - הקשר בין מה שמופיע כדגם מייצג לבין מה שיש לרוב מקרי בהחלט.

קיה ספורטאז' 2.0 ליסינג

סקודיאק דיזל Exclusive לזוגתי (כבר לא: יונדאי סנטה פה דיזל, אלתיאה דיזל - עדיין מתגעגעים)

ALFA ROMEO 75 TS - מוסבת כבר לא ☹️, מקורית כבר כן 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנוהג בזמן האחרון (מזה שנתיים לפחות) בהשכרת רכב בארה"ב (ואגב, אנחנו "שוכרים" רכב והחברות "משכירות") הוא להפנות לחניון שבו אתה בוחר את הרכב לבד מתוך המבחר בשורה של הקטגוריה שהוזמנה. לפעמים יש מבחר (לפחות 2 דגמים) ולפעמים אין (לפני שנתיים שכרנו ואן והיו רק דודג' קרוואן - אחלה רכב לטיול משפחתי, שגם ביקשנו מראש. לקחנו את המעט יותר מאובזר - היו הבדלים קטנים - וזה עם פחות חוסרים שחלקם השלמתי מרכבים אחרים...).

כמו שנאמר, בארה"ב סנטה פה הוא לא נחות מג'יפ (ולדעתי גם בארץ לא). בכל מקרה - הקשר בין מה שמופיע כדגם מייצג לבין מה שיש לרוב מקרי בהחלט.

ממש לפני חצי שנה שכרתי מאלאמו בלאס וגאס, ואכן כך היה. היה מבחר די גדול של רכבים בקטגוריה שלנו (mid size suv) והיינו צריכים לבחור אחד מהם. הכל עבר ללא בעיות.

אלאמו חברה גדולה יחסית ומוכרת בארהב, לא רואה סיבה להימנע מהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלאמו סך הכל בסדר, שכרתי מהם רכבים לא פעם.

הכי זול מניסיוני זה לסגור דרך אופרן (הם עובדים עם אלאמו).

כשתגיע ללאס וגאס, ישלחו אותך לשורה הרלבנטית שם תבחר איזה רכב שאתה רוצה (אלא אם אין במלאי שזה נדיר).

בפעם האחרונה בפיניקס אריזונה, לא בחרתי מהשורה אלא רכב ספציפי שחיכה לי (מדובר בשדה לא גדול ולא היו להם רכבים בכלל) שכרתי יונדאי טוסטון וקיבלתי ניסאן רוג (שזה אקסטרייל), לאחר מכן הלכתי והחלפתי לדודג' ג'ורני.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך עשרה ימים לנצל את הפרומו החינמי הבא (עשיתי זאת בהצלחה וכך עוד עשרות אנשים שאני מכיר)

תירשם לאתר נשיונל, קבל את הסטטוס הכי גבוה שלהם על ידי ביקור בלינק הזה

הזמן מכונית רגילה מקטגוריית Intermediate בעלות של כ 35 דולר ליום, קח איזה מכונית שתרצה משורת ה Executive.

אני לקחתי מזראטי ג'יבלי :)

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1500 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...