Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקרת שיוט וקיפול מראות - טויוטה קורולה 2014

דוד מסרי
שימו לב! השרשור הזה בן 1040 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים אמח לעזרתכם,

יש לי טויוטה קורולה 2014 sun אוטו' ואני מאוד רוצה להתקין ברכב בקרת שיוט וקיפול מראות לאוטו השאלה אם בכלל אפשר ואם כן מה העלויות ומה הדרך הכי זולה/טובה לעשות את זה

תודה לכל העוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרת שיוט אין בעיה צריך להתקין ידית ההכנה קיימת לגבי מראות יותר מורכב ויקר

יש לך מושג מה העלויות של התקנת בקרת שיוט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

שלח לי וואטסאפ ואעזור לך בהתקנת בקרת שיוט

0543319767

בעיקרון בדגם SUN זה יותר בעייתי כי לפעמים צריך להחליף סליל הגה.

צריך לבדוק ממש כל רכב בפני עצמו... לפי מה שראיתי עד כה, זה ממש עיניין של מזל.

שלא תטעה, הכל אפשרי, השאלה כמה ההתקנה מסובכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר ספציפית על הקורולה אבל אני התקנתי בקרת שיוט בפיאסטה שלי וזה לא מסובך רק בתנאי שזה פיצר שמבוטל תוכנתית, הפעלה שלו עם צורב והוספת כפתורים פיזית מספיקה. כל הסיפור עלה לי סביב ה200 שקל לכפתורים וכבל שונה וסביב החצי שעה-שעה עבודה עצמית (אבל עבודה מבאסת כי לנתק כרית אוויר בשביל לשים כפתורים בהגה זה לא וואו).

אם הפיצר לא קיים בסוג הרכב בכלל/שהם היו רעים והמחשב שלו הוא רכיב נפרד זה יהיה הרבה יותר מסובך ויקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מצתרף לשאלה לגבי הקיפול מראות, יש לי קורולה SUN 2013, בקרת שיוט המוכר כבר התקין רק אני רוצה להוסיף קיפול מראות... 

יש לכם המצלה למישהו בצפון ? 

תודה ושבוע טוב :)

KIA PRIDE 1.3L 96' MANUAL

MAZDA 323 LANTIS 1.6L 04' AUTOMATIC

TOYOTA COROLLA SUN 1.6L 13' AUTOMATIC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1040 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...