Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד פעם נסעתי לחור אשר תייר נורמאלי לא מגיע אליו ונהגתי שם באופל זאפירה ידנית 2007

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 1502 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

I am Buki, Scourge of Carpathia, Sorrow of Moldavia!”

בגללך אגב אני צופה בסרטוני 4k של נסיעות רכבות במזרח אירופה. חוויה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקי, מה עם ביקור בתקופה שבה הרקע שמסביב למשאיות האלה:

[ATTACH=CONFIG]527704[/ATTACH]

נראה ככה:

IMG_9424.jpg

:-P

להיות שם בקיץ זה חובה (מקווה שיתאפשר בהמשך, אתה רק מוכיח שזה נדרש), אבל מדהים שם לא פחות גם בחורף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי של פוסט.

נראה ממש מיוחד - צריך אומץ לצאת לחופשות בכאלו מקומות.

איפה נחתתם?

תמשיך להנות בכלום כסף,

אני לא חושב שצריך אומץ מיוחד. זה לא באמצע האמזונס. אבל אני משער שיותר קשה להסתדר בלי שליטה באוקראינית/רוסית/שפה סלבית כלשהי (בוקי - איך היחס שם לרוסית?)

אפשר לחוות את הקרפטים בצורה קצת פחות "אתגרית" אם מגיעים מהצד הסלובקי - אני מניח שזה גם קצת יותר אתגרי לכיס.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין להם בעיה עם רוסית אבל כן יש לחלקם בעיה עם רוסים. זה גם איזור שהושפע יותר מפולין ולא מרוסיה ולכן הוא די רחוק תרבותית מהחלקים המזרחיים יותר, כמו קייב.

הצד הסלובקי הפך בשנים האחרונות לפופולארי מאוד וזה ייקר את המחירים שם בצורה מטורפת. אם לקרפטים אתה יכול לנסוע מהרגע להרגע בלי לשלם על זה יותר מדי, לטטרה תצטרך להזמין כמה חודשים מראש או שתשלם פי כמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקי, מה עם ביקור בתקופה שבה הרקע שמסביב למשאיות האלה:

נראה ככה:

[ATTACH=CONFIG]527802[/ATTACH]

:-P

להיות שם בקיץ זה חובה (מקווה שיתאפשר בהמשך, אתה רק מוכיח שזה נדרש), אבל מדהים שם לא פחות גם בחורף.

לא כזה חובב סקי וסתם לטייל פחות נעים בחורף. חוץ מזה רק לפני חודש חזרתי מטיול חורפי.

מה שכן, אני רוצה לבקר בברהובו, לא הייתי שם בטיול הקודם. עיירה קטנה שרוב השנים הייתה בשטח הונגריה וגם היום היא מרכז התרבות ההוגרית.

חוץ מזה יש שם את זה (בעיקר לקורן :-D )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1502 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...