Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

--> עדכון מערכת מולטימדיה ליונדאי i30 שנכשל בגיל-קאר . עזרה?!? (תקלת בלוטות')

eladbari
שימו לב! השרשור הזה בן 1477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, חברים!

יש לי יונדאי i30 שנת 2016.

הלכתי לפני מספר חודשים לעדכון גרסת מערכת מולטימדיה, ואחרי כמה זמן גיליתי, שאחרי כל סיום שיחת טלפון- הבלוטות' מתנתק, לא שומעים יותר את המוזיקה שמתנגנת מהטלפון למערכת, וכדי לתקן את זה חייבים לכבות את מערכת הרכב ולהדליק מחדש [וכל ההתעסקות הזו תוך כדי נסיעה. נהדר!].

לא משנה כמה ניסיתי לדבר עם גיל-קאר, הם עדיין יחייבו אותי 180 שקל כדי להתקין את הוורסיה האחרונה התקינה של המערכת. תקלה שהתחילה בגללם, עכשיו צריך לשלם פרוטקשן, כדי לתקן אותה.:oops:

נסיון לחבר את המערכת לאינטרנט ולעדכן עצמאית- לא מצליח לי. המערכת אומרת שאין עדכון חדש, למרות שידוע לי שיש, ושהעדכון שצריך הוא מתאריך 30.12.2019. ניתן לעדכן רק דרך USB DRIVE כנראה, שנמצא אצלם או אצל כלמוביל[?].

האם למישהו יש את העדכון הזה? או יודע איך להשיג אותו? הייתי מעדכן בעצמי, אבל פשוט אין לי גישה. ככה כנראה עושים כסף...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

מדובר במערכת קונקטד קאר? לבוסית שלי יש אותה באלנטרה 2016. פעם אחת הופיע במסך לעדכן גרסה דרך הממשק, עשינו את הטעות הזו והכול התחרבן. באנו למרכז השירות של יונדאי וגלגלו חזרה לגרסה האחרונה התקינה ללא תשלום. למדנו לא לעדכן יותר בבחינת if it ain't broken, don't fix it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, חברים!
יש לי יונדאי i30 שנת 2016.
הלכתי לפני מספר חודשים לעדכון גרסת מערכת מולטימדיה, ואחרי כמה זמן גיליתי, שאחרי כל סיום שיחת טלפון- הבלוטות' מתנתק, לא שומעים יותר את המוזיקה שמתנגנת מהטלפון למערכת, וכדי לתקן את זה חייבים לכבות את מערכת הרכב ולהדליק מחדש [וכל ההתעסקות הזו תוך כדי נסיעה. נהדר!].

לא משנה כמה ניסיתי לדבר עם גיל-קאר, הם עדיין יחייבו אותי 180 שקל כדי להתקין את הוורסיה האחרונה התקינה של המערכת. תקלה שהתחילה בגללם, עכשיו צריך לשלם פרוטקשן, כדי לתקן אותה.icon_redface.gif.635098acbb49da133d69e01d9199b10d.gif

נסיון לחבר את המערכת לאינטרנט ולעדכן עצמאית- לא מצליח לי. המערכת אומרת שאין עדכון חדש, למרות שידוע לי שיש, ושהעדכון שצריך הוא מתאריך 30.12.2019. ניתן לעדכן רק דרך USB DRIVE כנראה, שנמצא אצלם או אצל כלמוביל[?].
האם למישהו יש את העדכון הזה? או יודע איך להשיג אותו? הייתי מעדכן בעצמי, אבל פשוט אין לי גישה. ככה כנראה עושים כסף...
בעיה נפוצה, לא ידוע לי על פתרון.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...