Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות רכב ליסינג - אוקטביה, מאזדה CX30 ואחרות

Leasing1987
שימו לב! השרשור הזה בן 1524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני צריך לבחור רכב ליסינג חדש מהעבודה ואשמח לתובנותיהם של אנשי הפורום.

היום נוסע בפולקסווגן גולף (2017), מאוד מרוצה מהאיכות והנדסת האנוש - נגיד שאלו פרמטרים שחשובים לי מאוד בבחירת הרכב.

בדרך כלל נוסע ברכב לבדי אבל הרכב צריך להיות נוח גם לנסיעות משפחתיות (זוג + תינוק קטן)

קילומטרז בשלוש השנים האחרונית מעל 30k בחודש, לאחרונה קצת ירד אבל עדיין ברמה הזו.

רוב הנסיעות היומיומיות שלי הן בינעירוניות, בנוסף ובסופש קצת נסיעות עירוניות.

האפשרויות-

1. סקודה אוקטביה Ambition

2. מאזדה CX30 קומפורט - עלות חודשית יקרה בכ-300-400 ₪ (משקלל את שווי הרכב)

להבנתי הסקודה היא הרכב הכי מתאים לי מבחינת הצורך שיהיה איכותי (VAG) נותנת מענה למאפיינים הנדרשים ומאובזרת היטב...

בגלל שהיא מתחלפת והיא קצת אפורה אז אני פוזל גם למאזדה...

רכבים נוספים באופציה-

3. רנו גרנד קופה דיזל INTENSE PLUS - אותו מחיר כמו אוקטביה

4. קיה ספורטאז דיזל URBAN - מחיר כמו מאזדה

5. סקודה קארוק Ambition (פחות מאובזר מהאוקטביה) - מחיר כמו המאזדה

6. סקודה קודיאק ביזנס - כ-800 שקל בחודש יותר מהאוקטביה

חקרתי לעומק את כל מבחני הרכב וההשוואות...

בואו נגיד שאם המאזדה הייתה קצת יותר גדולה ומשיגה מראה ג׳יפון יותר מוצלח לא הייתה לי התלבטות

בגלל שהיא לא ואני כן קצת מחפש את ה״שופוני״ - אני מתלבט, ומכאן גם האופציות האחרות.

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי המאזדה תהיה מעולה, היא לא מרווחת רק מאחור (תינוק 1 אז לא בעיה), לי מקדימה היתה מרווחת ומצויינת, אני בגובה די ממוצע של 1.81.

תא מטען טוב, לא הכי גדול בקטגוריה אך די מקובל, אך אין תכונות חכמות, אפילו לא 12v socket,

לגבי הדרישות שלך, אז היא יפהפיה, והרבה יותר יפה מכל מה שהוזכר כאן (לטעמי לפחות), הנדסת האנוש והאיכות, כאן ידה על העליונה בקטגוריה.

השאלה, אם זה שווה לך את התוספת של ה300-400 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי למה הכוונה שופוני. איזה שופוני יש בקרוסאובר עממי שכמותו רואים בכביש עשרות אלפים? אגלה לך, אפס שופוני.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השופוני נשחק קצת בזמן האחרון, היום כשאתה יכול להתניייד גם באיזו ב.מ.וו או מרצדס דנדשות, אם חשוב לך ובעלות חודשית שאמנם לא תתאים למשתכרים שכר מינימום, אבל בעלי שכר ממוצע פלוס יכולים לעמוד בה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי מילה שופוני פחות מתאימה, אבל במובן של הרגשת איכות בתוך הרכב מאזדה cx30 כן מרגישה ברמה יותר גבוהה.

לדעתי האישית, לשלם 12000 שקלים יותר ב 3 שנים על רכב ליסינג איכותי יותר בפנים זה מוגזם.

מבחינתי אני לוקח את רנו בנזין 1.3 החדשה - יופי של רכב, גם איכות החומרים וגם הנסיעה ( נוחות / דינאמיות ). אבל זה בתנאי שעגלת תינוק נכנסת בצורה מספיק נוחה לבגאז' של סדן.

אחרת - אוקטביה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...