Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמינות מנועי 1 ו-1.5 ליטר אקובוסט

gt3rs
שימו לב! השרשור הזה בן 1526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

אני מתעניין לגבי פיאסטה בלאק אדישן (גרסת ה-140 כ"ס למי שמכיר) ופוקוס 1.5T. אציין שעד עכשיו היו לי 3 פוקוסים עם מנועים אטמוספרים שניים מתוכם עם תיבות ידניות (דור ראשון ghia ודור שלישי) וכולם הפגינו אמינות מופתית.

לגבי מנוע הליטר בפיאסטה האם יש מישהו שמכיר ויודע אם בעיות האמינות הקטסטרופליות בגרסה זו רלוונטיות גם לגרסת הבלאק אדישן? (הרכב משנתון 2016)

לגבי הפוקוס 1.5T האם יש מישהו שסבל מאחת הבעיות הבאות: איבוד נוזל קירור,התחממות,חדירת נוזל קירור למנוע, שבירת בוכנה או כל בעיה אחרת?

*לגבי הפוקוס אשמח לדיווחים ממקור ראשון אם שמעתם מהמאהב של הסבתא של הדודה של החבר שלכם זה פחות יעניין אותי אם יש בבעלותכם רכב כזה או שאתם קציני רכב או מוסכניקים אתם יותר ממוזמנים להגיב.

תודה.

עריכה אחרונה על ידי gt3rs

turboy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סה"כ המנועים האלה ידועים כאמינים ואין להם מחלות מיוחדות. רק להקפיד על טיפולים בזמן ושמן מתאים (מוטוקרפט סינטטי בלנד ולא מלא 5-30 שמונע קדם הצתה)

ממקור ראשון, אני בעלים של פוקוס 1.5 טורבו (35K קילומטרז) מאז שנת 2017 והורים של אשתי בעלים של קוגה מאז 2016 (בערך 70 אלף ק"מ ברכב) למעט טיפולים אמינות מופתית. לא נתקלתי באיבוד נוזלים ממערכת הקירור. אני בדוק שמן מים פעם בחודש ולא מילאתי אף פעם.

יש בפייסבוק קבוצה "פורד פוקוס ישראל" אני שם כמעט שנתיים לא זכור מקרה שהלך מנוע או נזק משמעותי במנוע הרכב עם מנוע 1.5 טורבו. יש שם 3 מכונאים שעובדים ברשת של דלק מוטורס הם מספרים שאלה רכבים אמינים מאוד ומחזיקים כאלה.

לגבי ה1.5 טורבו החדש על 3 צילינדרים לא יודע להגיד לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רציני?

נמכרו בדיוק 3 (שלוש) פיאסטות בישראל בקונפיגורציה שאתה שואל עליה (כולן ביבוא מקביל)

אתה לא באמת חושב שמישהו יוכל לענות לך מידע אישי על שאלה כזאת...

קח בחשבון שכמעט בטוח תהיה לך בעיית חלפים, כך שכדאי להיערך מראש עם חלפים מתבלים/מתכלים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי - עכשיו הבנתי. עדיין - לעניות דעתי קשה להסיק מהאמינות של מנוע 4 צילינדרים לזה עם שלושה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...