Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לחצן סירקולציה ביונדאי אלנטרה 2020

Yoni Mordechai
שימו לב! השרשור הזה בן 1511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום

אתמול קיבלתי אלקטרה חדשה 2020

שמתי לב שאני נוסע מדליק מזגן וכפתור הסרקולציה דולק אחרי כמה דקות הכפתור נכבה מעצמו ונכנס אוויר מבחוץ(תודה לרכבי הדיזל שמזכירים לי שהוא נכבה)

בספר רכב לא רשום כלום על זה

ידוע למישהו משהו לפני שאני מכניס רכב עם 12 קמ למוסך?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפוש ברשת מעלה פתרונות של לחיצה על מספר כפתורים ברכב ע"מ לשנות את זה, חפש מידע מדוייק יותר.

יתכן שבמוסך המורשה יכולים לשנות זאת באמצעות מחשב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
ככה זה צריך לחיות אם זה או ככה זה למוסך יהיה פיתרון?.
ככה זה מתוכנן בהרבה מכוניות חדשות.

הרעיון הוא שאחרי 10-15 דקות על סירקולציה פנימית במיוחד אם יש כמה נוסעים באוטו ריכוז החמצן באוויר שבתוך האוטו יורד ובגלל זה היצרן דואג אחרי X זמן להעביר אוטומטית לכניסת אוויר מבחוץ.

עקרונית לא ממליץ לבטל את זה גם אם ניתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה מתוכנן בהרבה מכוניות חדשות.

הרעיון הוא שאחרי 10-15 דקות על סירקולציה פנימית במיוחד אם יש כמה נוסעים באוטו ריכוז החמצן באוויר שבתוך האוטו יורד ובגלל זה היצרן דואג אחרי X זמן להעביר אוטומטית לכניסת אוויר מבחוץ.

עקרונית לא ממליץ לבטל את זה גם אם ניתן.

פשוט לא נכון.

אז מה תגיד על רכבים חדשים ללא בקרת אקלים אלקטרונית? יש בהרבה רכבים חדשים פשוט לחצן או חוגה וזה נשאר על סירקולציה פנימית גם אם יש 5 נוסעים ברכב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר לבקרת אקלים. מספיק שיש מדף סירקולציה חשמלי.

אני לא אומר שזה נכון לכל היצרנים אבל כן יש יצרנים שאצלם המערכת עוברת לבד למצב כניסת אוויר מבחוץ לאחר כ 10 או 15 דקות על סירקולציה פנימית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון, ברכבים בהם אין בטיפול סירקולציה אוטומטי, יש לרוב זליגה קטנה של אויר חיצוני גם במצב סירקולציה, כדי למנוע מצב של ריווי פחמן דו חמצני בתא הנוסעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לחברי הפורום

אתמול קיבלתי אלקטרה חדשה 2020

שמתי לב שאני נוסע מדליק מזגן וכפתור הסרקולציה דולק אחרי כמה דקות הכפתור נכבה מעצמו ונכנס אוויר מבחוץ(תודה לרכבי הדיזל שמזכירים לי שהוא נכבה)

בספר רכב לא רשום כלום על זה

ידוע למישהו משהו לפני שאני מכניס רכב עם 12 קמ למוסך?.

אין שום צורך להכניס את הרכב למוסך. ככה עובדת מערכת בקרת אקלים ברוב הרכבים המודרנים ובחלק מהרכבים שיוצרו גם לפני 20 שנים וקצת.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון, ברכבים בהם אין בטיפול סירקולציה אוטומטי, יש לרוב זליגה קטנה של אויר חיצוני גם במצב סירקולציה, כדי למנוע מצב של ריווי פחמן דו חמצני בתא הנוסעים.

איך הדבר מתבצע ובאיזה רכבים זה קיים ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

האם יש חלון בגג ברכב זה?

אתה צודק

ברגע שחלון השמש פתוח הכפתור נכבה ונכנס אוויר

ברגע שחלון השמש נסגר כפתור הסירקולציה נדלק אוטומטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק

ברגע שחלון השמש פתוח הכפתור נכבה ונכנס אוויר

ברגע שחלון השמש נסגר כפתור הסירקולציה נדלק אוטומטי

אכן, יש קשר ישיר לפתיחת/סגירת חלון הגג/שמש.

כאשר החלון בגג פתוח מערכת בקרת האקלים מכבה את הסירקולציה הפנימית, ניתן ללחוץ על לחצן הסירקולציה שוב, אכן תהיה סירקולציה פנימית אך לאחר מספר דקות הוא יכבה ולא תתבצע סירקולציה פנימית עד אשר תסגור את חלון הגג/שמש.

בברכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

אצלי ב i 30 2019,

מה שאתה בוחר נשאר קבוע,

אין מישחקים בין סירקולציה לאוויר חיצוני לבד,

יכול להיות שזה תקלה כשהתריס נפתח בעצמו,

תמיד אפשר להעזר בספר הרכב ,

ואם לא עוזר לגשת למוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...