Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה סופרב היברדית או קאמרי היברידית?

ehuds
שימו לב! השרשור הזה בן 1511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני צריך להחליף רכב בקרוב ואני מחפש משהו שהוא קצת "יותר" ממשפחתית, כלומר רכב שיהיה קצת יותר יוקרתי ומפנק אבל בגבולות האפשר (עד ה200000). לדוגמא הייתי שמח לוולבו s60 או xc40 (היברידיות) אבל הן יקרות מדי.

אחרי סקירה כללית ראיתי שני רכבים בטווח המחירים וההיצע (בהחלט כנראה שיש עוד)

קאמרי XLE אוSE מחיר בארה"ב (לפני מס מקומי) כ30000$

סקודה סופרב ( אני לא מבין בדגמים יש אמבישיין, לימוזין, ספורטליין ועוד כמה ) כ30000 יורו

אם אני מבין נכון את החישובים בדיונים כאן (ובהנחה שהסקודה מיוצרת באירופה והקאמרי בארה"ב), עלות סופית של הרכבים, ביבוא אישי היא כ 200000 ₪ לקאמרי וכ 170000 ₪ לסקודה

(החישוב מניח שהרכבים הם hybrid plug in. אני לא מוצא איפה לבדוק את זה)

שני הדגמים היברידים (הסקודה ההיברדית לא מיובאת לארץ).

הרכב חייב להיות חדש מהניילונים. לא יד שנייה, לא 0 ק"מ. חדש חדש ורשום על שמי במועד הקניה (רכב נכה)

30000 ₪ הם הרבה כסף, אבל יש שיקולים נוספים כמו מורכבות התהליך (קל/קשה לקנות מהדילר) קבלת אישור ליבוא הדגם, הובלה וכדומה.

אם קאמרי (ארה"ב) אז אני חושב שכנראה וushopmotors הם אמצעי נוח שחוסך הרבה כאב ראש.

באירופה אני לא מכיר שרות דומה.

אני אשמח לשמוע המלצות לגבי הרכבים (חווית נהיגה, איבזור, שמירת ערך).

ישנם דיונים בנושא אך הם ישנים יחסית ואני בספק אם משקפים את המצב הקיים היום.

האם מישהו מכיר את הדגמים המדוברים? דברים שחשוב או כדאי לדעת?

כמו כן הערות בנוגע לתהליך או כל הערה בכלל, כמו הוצאת רישיון ייבוא לסקודה שאינו מיובא לארץ (האם אפשר וכמה קל או קשה לקבל אישור כזה?) והאם מישהו מכיר שרות כמו ushopmotors באירופה?

האם בכלל אפשר להכנס, כתייר ללא כתובת קבועה, לסוכנות בארה"ב ולקנות רכב?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקאמרי LE מיובאת בייבוא מקביל ומחירה כ-175 אש"ח. אין צורך בתהליך ייבוא אישי.

לגבי הסקודה, לא הייתי קונה רכב עם טכנולוגיה חדשה של יצרן רכבים עם אמינות בעייתית, וכשאין מוסכים בארץ עם נסיון ברכבים כאלו.

הקאמרי אינה plug-in, הסופרב כן.

עריכה אחרונה על ידי TDI
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי (עדיין לא רואה) במחיר הזה. יש אתר ליבואן?

אני לא מאוד מעורה בנושאי רכב, אבל חשבתי שסקודה היא רכב טוב ואמין. כנראה שלא לפי ההודעה שלך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://targetmotors.co.il/toyota-cars/

https://automax.co.il/toyota-camry-le-plus/?media=toyota-camry-le-plus

אני רואה שהמחיר עלה במעט. (המחיר שנקבתי נכון לסוף 2019)

עריכה אחרונה על ידי TDI
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

הקאמרי ב190 אש"ח היא באבזור בסיסי (יחסית) וכנראה תעלה יותר כי אני צריך תוספות בטיחות (מערכת לזיהוי רכבים בשטח מת).

הסקודה, נראית מאובזרת יותר ומשמעותית זולה יותר.

מישהו יודע אם יש כוונה לייבא את הסקודה ההיברדית?

ואם לא, האם יש קושי ליבא אותה בייבוא אישי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר של הסופרב ההברידית הרבה יותר קרוב ל-40000 יורו, ואפילו חוצה אותו. לא יודע מאיפה הבאתי את המחיר של 30000 יורו.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אני מחפש לא נכון, או שאני מפספס משהו אבל הנה סקודה סופרב היברידית ב 30000

https://www.autoscout24.com/offers/skoda-superb-limousine-1-4-tsi-iv-dsg-156ps-ambition-electric-gasoline-blue-df0867b1-3244-4d32-b57c-799fb3557b6d?cldtidx=1

(יש עוד המון, זאת סתם הראשונה שעלתה לי)

בנזין רגיל הוא זול יותר, אפילו 26000

אני לא חייב רכב היברדי. אני מעדיף רכב היברדי כי בגלל המיסוי הנמוך יותר הוא יוצא זול יותר. יותר אוטו בפחות עלות.

למשל סקודה סופרב עם בנזין רגיל זולה ב4000 אירו אבל מחיר סופי בארץ כמעט 200.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שההצעות האטקרטיביות הן לאספקה באירופה עוד 3-6 חודשים, לא ברור מהמודעה מתי אתה אמור לשלם וכמה כדי להבטיח את ההזמנה.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אני צריך להחליף רכב בקרוב ואני מחפש משהו שהוא קצת "יותר" ממשפחתית, כלומר רכב שיהיה קצת יותר יוקרתי ומפנק אבל בגבולות האפשר (עד ה200000). לדוגמא הייתי שמח לוולבו s60 או xc40 (היברידיות) אבל הן יקרות מדי.

אחרי סקירה כללית ראיתי שני רכבים בטווח המחירים וההיצע (בהחלט כנראה שיש עוד)

קאמרי XLE אוSE מחיר בארה"ב (לפני מס מקומי) כ30000$

סקודה סופרב ( אני לא מבין בדגמים יש אמבישיין, לימוזין, ספורטליין ועוד כמה ) כ30000 יורו

אם אני מבין נכון את החישובים בדיונים כאן (ובהנחה שהסקודה מיוצרת באירופה והקאמרי בארה"ב), עלות סופית של הרכבים, ביבוא אישי היא כ 200000 ₪ לקאמרי וכ 170000 ₪ לסקודה

(החישוב מניח שהרכבים הם hybrid plug in. אני לא מוצא איפה לבדוק את זה)

שני הדגמים היברידים (הסקודה ההיברדית לא מיובאת לארץ).

הרכב חייב להיות חדש מהניילונים. לא יד שנייה, לא 0 ק"מ. חדש חדש ורשום על שמי במועד הקניה (רכב נכה)

30000 ₪ הם הרבה כסף, אבל יש שיקולים נוספים כמו מורכבות התהליך (קל/קשה לקנות מהדילר) קבלת אישור ליבוא הדגם, הובלה וכדומה.

אם קאמרי (ארה"ב) אז אני חושב שכנראה וushopmotors הם אמצעי נוח שחוסך הרבה כאב ראש.

באירופה אני לא מכיר שרות דומה.

אני אשמח לשמוע המלצות לגבי הרכבים (חווית נהיגה, איבזור, שמירת ערך).

ישנם דיונים בנושא אך הם ישנים יחסית ואני בספק אם משקפים את המצב הקיים היום.

האם מישהו מכיר את הדגמים המדוברים? דברים שחשוב או כדאי לדעת?

כמו כן הערות בנוגע לתהליך או כל הערה בכלל, כמו הוצאת רישיון ייבוא לסקודה שאינו מיובא לארץ (האם אפשר וכמה קל או קשה לקבל אישור כזה?) והאם מישהו מכיר שרות כמו ushopmotors באירופה?

האם בכלל אפשר להכנס, כתייר ללא כתובת קבועה, לסוכנות בארה"ב ולקנות רכב?

תודה

צ'מפיון ביקשו (וקיבלו) אישור לייבא את הסופרב פלאג אין (להלן Superb iV) ברמת אבזור הגבוהה ביותר (L&K).

מחירה כחדשה על הכביש יהיה 234900 שקלים חדשים והתחלת האספקה בחודש מאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לדעת שצ'מפיון יביאו את הרכב.

תג המחיר מחוץ לטווח (בפרט שאני מחפש מערכת בטיחותית שבד"כ משלמים עבורה תוספת) אבל אולי יביאו גם את הדגמים הפשוטים יותר. או שאוכל להביא דגם פשוט יותר (מבלי לדאוג מי ייתן לו שרות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שההצעות האטקרטיביות הן לאספקה באירופה עוד 3-6 חודשים, לא ברור מהמודעה מתי אתה אמור לשלם וכמה כדי להבטיח את ההזמנה.

זמן הוא לא בעיה. אני יכול לחכות חודשיים שלושה.

אבל ההודעה שלך עוררה אצלי חשש (אולי כיוונת לכך או שלא) לגבי מהימנות ההצעה.

כלומר, אין לי כל דרך לדעת אם המוכר אמין (יש לו עשרות מכוניות למכירה ב autoscout). עד ההודעה שלך הנחתי שהעברת תשלום אינה בעייתית, עכשיו אני כבר לא בטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שהעסקה לא בטוחה (סביר להניח שאפשר לקבל בטוחות מהדילר) אבל יתכן שההזמנה של הרכב דורשת ממך לשלם את התמורה חודשים מראש (ומכאן המחיר הזול) לא כל אחד יכול להרשות לעצמו...

זאת לא עסקה פשוטה כמו לקנות טלפון או מחשב דרך האינטרנט, בסוף גם יכול להיות שהרכב יגיע עם אופציות חסרות וכל מיני, זה קצת יותר מורכב ממה שנדמה.

אם הייתי צריך לייבא ביבוא אישי מאירופה הייתי משקיע כמה מאות דולרים נוסע ורואה את הרכב שאני רוכש בעיניים לפני היעלה על האוניה. במיוחד כשאתה קונה רכב עם הנחה במיסים כשברגע ששוחרר מהמכס "אין חרטות"

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מורכבות הקניה היא בעיני הדבר הכי מרתיע בתהליך. יש פוטנציאל להתקע בכל שלב.

אני בהחלט שוקל לנסוע, אבל לא בטוח אם ואיך זה עוזר לפשט את התהליך

אני מוכן לשלם עבור סיוע, אם יש מישהו שנותן שרות כזה (סיוע בהבאה של רכב שראיתי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
צ'מפיון ביקשו (וקיבלו) אישור לייבא את הסופרב פלאג אין (להלן Superb iV) ברמת אבזור הגבוהה ביותר (L&K).

מחירה כחדשה על הכביש יהיה 234900 שקלים חדשים והתחלת האספקה בחודש מאי.

מאיפה המידע? לא ראיתי שזה מופיע בשום מקום, ובסוכנות סקודה אמרו לי שאין סופרב L&K זמינה עד יולי - וגם זה רק לגירסת 4x4 החזקה. ה-L&K ה"רגילה" (מנוע 2.0) בכלל סגורה להזמנות לטענתם, ואולי רק באוגוסט יהיה על מה לדבר.

אם תהיה L&K בגירסת פלאגין באותו מחיר כמו ה-2.0 אז ברור שהיא עדיפה, ועוד אספקה מהירה יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...