Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טסט מהבית(לא מה שחשבתם) - איך לעבור טסט בלי להגיע למכון הרישוי

kompy
שימו לב! השרשור הזה בן 1534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

[video=youtube;8-Db6OfD_4c]

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת אני מופתע איך זה עלה רק עכשיו לחדשות.

עוד מהרגע שהוצאתי רישיון ב2011 שמעתי שאפשר לעשות טסט ככה.

גם ב 91'.

כשרכב שלי נכשל בטסט על חופש בהגה מכון הפרונטים רצה להעביר אותו ככה (ביקש רק את הניירת בלי האוטו) ולמרות שהייתי סטודנט תפרן נפנפתי אותו לכל הרוחות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תענוג.

חפיפניקיות ישראלית במיטבה; במקום שכל אחד מהגורמים (משרד התחבורה, מכון הרישוי) יגיד "סליחה, טעינו, לא עשינו מספיק, בואו נראה איך אפשר לתקן ולשפר כדי שזה לא יקרה שוב" הולכים ומאשימים אחד את השני. והתקשורת עוטפת הכל במילים מפוצצות, קריינות דרמטית ומוזיקה של סוף העולם, כאילו מדובר לפחות בפצצה האיראנית.

עצוב שככה המקום הזה מתנהל.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת אני מופתע איך זה עלה רק עכשיו לחדשות.

ככה זה עובד:

תבעו את המכון --> המכון נמצא בהליך משפטי/שללו לו את הרישיון --> שוכרים סוכנות יח"צ שדואגת לכיסוי מדיה חיובי --> מראיינים את מנהל המכון שמציג את עצמו כצח כשלג --> מועבר מסר תקשורתי שהמכון בסדר ורק הבוחן סרח --> המכון יוצא זכאי/תדמיתו מנוקה.

נשמע ציני, אבל כך זה עובד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינינו, הם מגזימים בזה שאלפי מכוניות מסוכנות ובלה בלה בלה נוסעות בכבישי ישראל...

בשביל זה יש בוחני תנועה של המשטרה בכבישים, זה חלק מהתפקיד שלהם!

אם במכוני רישוי לא היו פוסלים על שטויות, למשל לוחית רישוי טיפה מקומטת/דהויה או מכות בפח (!!), אנשים לא היו מחפשים פתרונות לא חוקיים.

יאללה תתקפו אותי...

מיצובישי גרנדיס 2005 | שברולט אפלנדר 2007

בתאריך 1.8.2021 בשעה 17:55, m3x7r3m3 כתב:

איך יודעים שפוליטיקאי משקר? השפתיים שלו זזות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי צורת הבדיקה של מכוני הרישוי והמדיניות של המדינה בנושא שיפורי רכב היא קטליזטור משמעותי בתחום הזה.

ברגע שרכבי ספורט, שכל פשעם מסתכם אולי בקוילאוברים או צינורות בלימה שזורים או כל דבר אחר , והוא בצבע לא שחור סטנדרטי , מכוני הרישוי עושים את המוות לרכבים האלה.

ולכן אין להם ברירה אלה ללכת לתחום האפור הזה.

ואם נסתכל על המטרה של הטסט, - בדיקה של תיקנות ובטיחות הרכב, אז רכבים ששודרגו לרוב בטיחותיים פי כמה משפחתית מומצית שמתוחזקת בתחוזקת שבר עם עם צמיגים סיניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינינו, הם מגזימים בזה שאלפי מכוניות מסוכנות ובלה בלה בלה נוסעות בכבישי ישראל...

בשביל זה יש בוחני תנועה של המשטרה בכבישים, זה חלק מהתפקיד שלהם!

אם במכוני רישוי לא היו פוסלים על שטויות, למשל לוחית רישוי טיפה מקומטת/דהויה או מכות בפח (!!), אנשים לא היו מחפשים פתרונות לא חוקיים.

יאללה תתקפו אותי...

לגבי הסוף אתה צודק לחלוטין.

אבל בוחני התנועה של המשטרה לא רואים אותם כמעט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי צורת הבדיקה של מכוני הרישוי והמדיניות של המדינה בנושא שיפורי רכב היא קטליזטור משמעותי בתחום הזה.

ברגע שרכבי ספורט, שכל פשעם מסתכם אולי בקוילאוברים או צינורות בלימה שזורים או כל דבר אחר , והוא בצבע לא שחור סטנדרטי , מכוני הרישוי עושים את המוות לרכבים האלה.

ולכן אין להם ברירה אלה ללכת לתחום האפור הזה.

ואם נסתכל על המטרה של הטסט, - בדיקה של תיקנות ובטיחות הרכב, אז רכבים ששודרגו לרוב בטיחותיים פי כמה משפחתית ממוצעת שמתוחזקת בתחזוקת שבר עם צמיגים סיניים.

וואי כמה שאתה צודק! מסכים עם כל מילה שלך.

מיצובישי גרנדיס 2005 | שברולט אפלנדר 2007

בתאריך 1.8.2021 בשעה 17:55, m3x7r3m3 כתב:

איך יודעים שפוליטיקאי משקר? השפתיים שלו זזות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבירים גם טסטים למכוניות שבורות שמגיעות למכון.

אני מכיר סיפור על רכב עם תקלה בבלמים ובמסרק הגה שעבר טסט ללא כל בעיות, ובעל הרכב לא שילם לאף אחד. פשוט הגיע בסוף היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני הרבה שנים הגעתי למכון טסטים בערב יום הכיפורים, 20 דקות לפני הסגירה. הרשיון היה חתום כעבור פחות מ-10 דקות כאשר הבדיקה כללה את הבלמים והפנסים (רק שהם פועלים). אבל, כאמור, זה היה לפני המון שנים.

מה שלא ברור לי הוא עניין אחר: היום כל עמדה במכון הרישוי ממוחשבת. האם העמדות לא מחוברות למערכת מרכזית, כך שכדי להפיק רשיון תתרש מדידת אצמת הפנסים, יעילות הבלמים וכו' ישירות ממחשב העמדה? ואם צריך - לחבר אותם גם למצלמות LPR. נראה לי הגיוני לעשות דבר כזה, גם אם מדובר בכמה חודשי עבודה לאיזה צוות מתכנתים ואיזו השקעה בשיפור הרשת הקיימת. ואז מחשב משרד הרישוי ירים דגל אדום כאשר נעשה ניסיון לאשר רכב שלא עבר בכל העמדות.

ואם תגידו "זה עולה כסף" - הרי כל מחשוב העמדות עלה לא מעט כסף, והמעבר מ-7 ל-8 ספרות במספר הרישוי עלה לא מעט כסף ויש כל הזמן שדרוגי מערכת. אז צריך להשקיע בעוד מרכיב נגד זיופים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש 2 סיבות עיקריות שלא קורה שידרוג כמו שאתה מתאר:

1. איזה אינטרס יש לפקידי משרד התחבורה להיכנס למהלך כזה? החוק הראשון של ניוטון, גוף במנוחה ישאף להישאר במנוחה כל עוד לא מופעל עליו כוח חיצוני.

2. איזה אינטרס יש למכוני הרישוי להיכנס למהלך כזה שמפקח עליהם? אף אחד לא שם על עצמו פיקוח מרצון

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

M3X - אני לא מסכים אתך.

לגבי משרד הרישוי - כפי שהוא מתקדם בנושא הפקת רשיונות הרכב (ובשנתיים - שלוש האחרונות נעשתה התקדמות עצומה, כנראה בתגובה לכשל של הדואר) - הוא ירצה פיקוח יותר טוב על הטסטים. גם למשטרה זה יוכל להפחית את העומס ולפנות את תחנות הבדיקה (המעטות מדי) למטלות חשובות אחרות, כמו שקילת משאיות.

מכוני הרישוי - בדיוק מהסיבה שתוארה בסרטון (ואני חייב לציין, לא ראיתי את הדקה או שתיים האחרונות) - כדי שבוחן תחמן לא יגרום לקריסה של מכון שלם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...