Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הטוב, הרע והמכוער (סדר עדיפויות בפרמטרים שונים בבחירת רכב)

green
שימו לב! השרשור הזה בן 1526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
למה שלא תרצה ממיר קטליטי ברכב?
גם עכשיו אין לי, ואני לא רוצה.

יש הרבה רכבים שעונים על הדרישות שלי, רובם רכבי אספנות. למה זה יוזלס?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נכון לרגע זה, הרכב היחיד בעלות של עד 150,000 ש"ח שעונה על כל דרישות הסף שלי הוא יונדאי קונה.

הייתי מוותר על שטחים מתים שמקפצים אלי, עדיף לנטר אותם :-D (מוניטור)

( אני מניח שלא כל אחד כאן שולט בעברית כשפת אם מיטבית , לא משהו אישי )

על פניו, הקונה נותן את המענה המלא לרשימה.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וברצינות, רשימות הקניות האלה כנראה לא מציאותיות. בסוף מתפשרים על הרבה דרישות. אלא אם מדובר במכרז תפור.

מה שמסקרן אותי הוא עד כמה הדרישות, לפחות אלה הבסיסיות, מתיישבות עם יכולותיהם של המחפשים.

לא יודע לגבי האחרים כאן, אבל הרשימה שלי מציאותית לגמרי, ואין לי כוונה להתפשר על אף סעיף בה (מבחינת דרישות הסף). אם לא היה אף רכב חדש שעונה על הדרישות האלה, אז הרכב העתידי הבא שלי היה עוד פעם רכב יד שניה שכן עונה עליהן, ולא חסר כאלה שיצאו לפני תקנת המובילאיי. אין לי כוונה להוציא סכום 6-ספרתי על רכב שלא עומד לפחות במינימום שהצבתי.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כנ"ל, רשימה מציאותית לחלוטין ויש לא מעט דגמים שעומדים בדרישות. אמנם אני לא מהרהר על החלפת הרכב בשנים הקרובות אבל לעתיד הרחוק זו הכוונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שחשוב לי - רכב שגורם לי לחייך כשאני מסתכל עליו, שגורם לי לחייך כשאני נוהג בו, שגורם לי להאריך את הדרך כי סתם כיף לנהוג בו, שגורם לי לצאת לסיבוב נהיגה ללא שום מטרה מעשית כי פשוט בא לי לנהוג עליו וחשוב לי מאד סאונד מצויין שעוזר לי להעביר את הפקק בסבבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הנוכחי שלי הוא סוזוקי אלטו ידני, ושל אשתי (והרכב המשפחתי)- טויוטה קורולה דור קודם.

הדרישות לרכב המשפחתי הבא- שיהיה סטיישן נוח להעמסה, ושיהיה עם כמה שפחות גאדג'טים מיותרים ומפגרים (בראש ובראשנוה המסך הענקי הזה, שבולט מעל קו הדשבורד). כנראה שאין חיה כזאת...

הדרישה לרכב הבא שלי- שיהיה דומה כמה שיותר לאלטו- קטן, ידני, בלי קשקושים מיותרים ושיתרכז במטרה אחת- להביא אותי מפה לשם בכמה שיותר אמינות ופשטות. ממה שאני רואה כרגע, נראה לי שהרכב הכי ספרטני שנמכר כיום הוא הפז'ו 108. נראה מה יהיה.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה כולם יוצאים פה נגד פנסי LED. זה לא גימיק בשביל השופוני, זה אביזר בטיחות. ברכב עם פנסי LED טובים אפשר לראות בכביש חשוך הרבה יותר טוב מאשר עם ברכב עם פנסי הלוגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

השאלה מה אורך החיים של פנס לד כזה וכמה עולה להחליף. כשאתה קונה רכב חדש לא אכפת לך מזה, אבל כמשומש זה משמעותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מזגן ומסך הם לא דברים שאי אפשר להשתמש ברכב בלעדיהם, פנס בעיקרון כן.

היום להחליף נורה עולה בין 100-50 ש"ח. כמה לדעתך יעלה להחליף פנס לד ברכב בן 10?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כל דבר מתקלקל וכל דבר ניתן לתקן אבל זה לא קשור. גם הנוחות היא עניין שולי כאן, מה שקריטי פה הן העלויות ובמיוחד כשמדובר ברכב משומש.

כדי לתקן אור לד שנשרף צריך להחליף את כל המכלול של הפנס. דבר כזה יכול לתקוע אותך הרבה יותר ממזגן או מסך שהפסיקו לעבוד כי תהיה חייב לתקן את זה שהרכב יוכל לעלות על הכביש בבטיחות ובלי לעבור על החוק. אם זה יעלה כמה עשרות שקלים אז לא נורא, אבל סביר להניח לפי מחירי פנסי הלוגן תחליפיים שמדובר בכמה אלפים. ברכב בן 10 ומעלה אתה תחשוב פעמיים אם שווה להשקיע בתיקון, במיוחד שאם פנס אחד נשרף סימן שהאחרים גם בדרך.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם עכשיו אין לי, ואני לא רוצה.

יש הרבה רכבים שעונים על הדרישות שלי, רובם רכבי אספנות. למה זה יוזלס?

הבנתי, אנחנו מיחסים חשיבות מופרזת לנשימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בגלל שפנס לד יכול להתקלל ומחירו יעלה כמה מאות שקלים (ולא כמה אלפים) אתה לא תקנה רכב עם פנסי לד למרות שבברור הוא משפר את הבטיחות בזמן נסיעה בלילה?

אם כך אז למה אתה לא נימנע מבלמי דיסק הם הרבה יותר יקרים להחלפה ומה לגבי ה V6 - V8? זה יכול הגיע ל פי 2 במחיר הטיפול שלא נדבר על החלפת מנוע חלילה, כנראה שגם לא רכב אוטומט כי החלפה של גיר אוטומט עולה באמת מספר אלפים יותר מגיר רגיל, בקיצור אפשר להמשיך אבל הרעיון נראה לי מובן.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...