Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה אחרי שדרוג רמקולים והוספת מגבר

Elimuh
שימו לב! השרשור הזה בן 1507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אחרי הרבה זמן שאני קורא פה מדריכים החלטתי להירשם ולהיות פעיל.

אז אני יפרט קודם מה התקנתי:

מגבר 5 יציאות pioneer gm-9705

רמקולים קדמיים 6.5 infinity ref6520cx .

רמקולים אחוריים alpine s-s50

היה גם סאב של פיונר שנשרף בגלל שעשיתי אחד מהניסויים לראות מאיפה מקור הרעש והגיע פיק גבוהה מידי ושרף אותו, וגם כנראה שההספק היה גבוהה מידי סאב 150w rms והיציאה ל המגבר 300wrms.

היה לי בעיה של רעשים במערכת(אלטרנטור), אחרי בדיקה מעמיקה שכללה חיבור כבל אפסים נוסף מהמצבר לשלדה, החלפת נקודת אפס שמחוברת למגבר, והסתכלות מאיפה הבעיה נוצרת, הצלחתי להגיע שכל הרעש בא מהמערכת.

בסופו של דבר המתאם שקניתי עשה תרעש(היו מחוברים לכבל נגד משתנה ,כנראה סוג של הנחתה).

מה שעשה תרעש כנראה היה היציאה של האפסים מהנגד משתנה מכיוון שנכנס 2 אפסים מהיציאה של הרמקול ויוצא אפס משותף מהנגד.

שהיו תרעשים הסאונד היה די מספק. אחרי שהסרתי את הנגדים הסאונד נהיה נוראי (הנגדים הם מה שעשו תרעש).

אני מחובר למערכת המקורית של הרכב(פיאט בראבו), ומחובר דרך היציאות של הרמקולים לכניסת h.level במגבר.

הבעיה החדשה שנוצרה היא רעש של hiss מהרמקולים (שנובע מגיין גבוהה) הבעיה שלא שומעים מספיק תסאונד שאני מכוון תגיין לרמה שאין רעשים.

והאיכות סאונד נהרסה, שומעים עיווטים בבסים במיוחד.

וגם עוצמת שמע דרך חיבור aux ממש חלשה,לאומת אותו רמת ווליום ששומעים רדיו.

לשם השוואה שהמערכת הייתה מחוברת לרמקולים המקוריים השמע היה יותר איכותי.

אני מתלבט אם להביא פרוססור וזה ישפר בצורה ניכרת את הרעש (זולג לכיוון של bit10 או dayton audio dsp 40.

אני לא מתכנן לשדרג לפחות בנתיים את המערכת (זה יהיה הבררה האחרונה, וכן קראתי שהכל מתחיל ממנה).

בכל מקרה זה מוזר שאיכות השמע הייתה יותר טובה שהיה תנגד משתנה מחובר על הrca.

אולי יש פה מישהו שיכול לתת כיוון למה הסאונד נהרס ככה?

ועוד דבר קטן היציאה של השמע מהמערכת היא 6.5v ורציתי לחבר אותו לכניסה הרגילה במגבר כי רשום לי במפרט של המגבר יציאה רגילה של rca עד 6.5v ויציאה מהרמקולים לכניסה של המגבר h.level עד 16v.

לא רוצה לעשות טעות שתשרוף תיציאה.

חיברתי מתאם שיאפשר לחבר יציאת rca מהיציאה של הרמקולים ברדיו דיסק.

(עכשיו אני מחובר ליציאת h.level).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...