Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב לטווח ארוך(10-15 שנה)

omrisr
שימו לב! השרשור הזה בן 1523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי פשוט קונה אוקטביה חדשה 2 ליטר.

היא תהיה רלבנטית גם בעוד 10 שנים בזכות האבזור, המנוע ואיכות הבניה.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכמות הנסיעות שלך אפשר לשקול רנו מגאן \גרנד קופה (או איך שקוראים לו )החדשה עם מנוע 1.3 בנזין. רכב מעולה.

אם המלצתך בגלל פקקים או נסיעה עירונית, גם במנוע הבנזין הזה יש מסנן חלקיקים - DPF.

https://en.wikipedia.org/wiki/Mercedes-Benz_M282_engine

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויש גם גיר רובוטי.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי פשוט קונה אוקטביה חדשה 2 ליטר.

היא תהיה רלבנטית גם בעוד 10 שנים בזכות האבזור, המנוע ואיכות הבניה.

הדגם החדש כבר נחשף מה שכבר הופך את הדגם הנוכחי ללא רלוונטי מבחינה מסויימת.

הייתי מחכה...

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שואל את השואל. למה אתה מצפה ברכב חדש יותר?

מה הבעיות ברכב הנוכחי?

האוקטביה שלי עם 450,000 ק"מ, אחרי הכל רכב זה לא רק מנוע, יש עוד חלקים שנוצר להם בלאי, ויש תקלות פה ושם.

ברכב חדש אני מצפה בעיקר לשקט יחסי חוץ מטיפולים תקופתיים. כמובן שאם יש תקלות קטנות פה ושם זה בסדר, רכב ישן דורש הרבה יותר תשומת לב בקטע הזה.

מה אתם אומרים על מונית יד שניה?

מצאתי את זאת ביד 2

https://www.yad2.co.il/s/c/8y938o

נכון, מונית. אבל ביחס למוניות האחרות הק"מ די נמוך- 143k לעומת כל האחרות בשנתון הזה שעברו את ה200k

שווה בדיקה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מונית, חפש מרצדס c או e שמורה עם קמ נמוך, תהנה מכל מה שאתה צריך והן עושות בקלות 400,000 קמ

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוקטביה שלי עם 450,000 ק"מ, אחרי הכל רכב זה לא רק מנוע, יש עוד חלקים שנוצר להם בלאי, ויש תקלות פה ושם.

ברכב חדש אני מצפה בעיקר לשקט יחסי חוץ מטיפולים תקופתיים. כמובן שאם יש תקלות קטנות פה ושם זה בסדר, רכב ישן דורש הרבה יותר תשומת לב בקטע הזה.

מצאתי את זאת ביד 2

נכון, מונית. אבל ביחס למוניות האחרות הק"מ די נמוך- 143k לעומת כל האחרות בשנתון הזה שעברו את ה200k

שווה בדיקה?

נפרדתי מהאוקטביה לפני שנה מאותה סיבה שאתה רוצה להיפרד.

אומנם שלי עשתה חצי מכמות הק"מ ששלך עשתה (230km) אבל הרכב התחיל להתיישן מכאנית, פנימית וחיצונית ורציתי להיות בראש שקט עם רכב יותר חדש.

נוסע מעל 25kkm בשנה ומעדיף להיות על הצד הבטוח מבלי לקחת סיכון להיתקע בדרכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי את זאת ביד 2

שווה בדיקה?

נסועה מכובדת לכל הדיעות!

התגובה שלי התפספסה בזמנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם העלת את נושא המונית וקיה סיד: היה פה פוסט מנהג מונית שקנה ריו/סיד דיזל עשתה לו המון בעיות מנוע . אולי לימון אולי לא אבל שווה לך לחפש אותו לשאול אותו בפרטי. לנהגי מוניות יש לא מעט מידע.

בגלל הדיון ההוא לא קניתי סיד מונית לשעבר, התקלה המדוברת היתה בדגם דיזל ידני ובשנתון מסוים (2011-12 לדעתי) ולא היו בעיות דומות בסיד בכלל, או בדגם אחר. תקלה מאוד נקודתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...