Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה הרכבים של MG כל כך זולים?

yorng
שימו לב! השרשור הזה בן 1528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

רציתי לשאול איך זה הגיוני שרכב MG שנת 2015-2016 עולה 30,000 שקל?

מאזדה 3 בגרסה הכי בסיסית עולה כפול. אפילו יותר מכפול.

יש סיבה מסוימת לזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבים שמלכתחילה נמכרו בזול (MG3 סביב 50-60 כחדשה), ביקוש נמוך, היצע של כמה חתיכות שהיו ליבואן, מותג שניסו ומנסים להכניס חזרה לשוק, כל זה מביא מחיר נמוך יחסית שמושך קונים פה ושם.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין של היצע וביקוש. יש לך 100 תפוחים ו 10 אלף קונים, המחיר עולה. יש לך 100 קונים ו 10 אלף תפוחים, המחיר ירד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע מה זה היצע וביקוש.

השאלה למה אין ביקוש? יש משהו ברכבים האלה שהופך אותם לפחות טובים מאשר רכבים אחרים?

תראה אני גם הייתי בהתלבטות עכשיו ומצד אחד זה מאוד מפתה. בתקציב ממש נמוך, למשל 25K אתה יכול למצוא MG G3 ידנית שנת 2017 שלצורך ההשוואה פיג'ו 208 ידנית 2014 במצב טוב, או רנו קליאו ידנית נמכרות במחיר הזה (מדבר על רכב שמור יד ראשונה ק"מ נמוך מ 50K מטופל בחברה).

אז כן, זה מפתה. אממה, יש פחד מזה שמוסכים לא יודעים לטפל בהן, וגם זמינות של חלקי חילוף. כמעט סגרתי על MG כזו 2017 ידנית עם 31 אלף ק"מ ב 28K. אבל אז דיברתי עם איזה אחד שהייתה לו MG כזו והוא סיפר לי שהחליפו מנוע באחריות כי התפוצץ לו הרדיאטור, ולקח כמה חודשים עד שהביאו מנוע כזה מחו"ל...אז האמת פחדתי ולכן ויתרתי על ה MG.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה אני גם הייתי בהתלבטות עכשיו ומצד אחד זה מאוד מפתה. בתקציב ממש נמוך, למשל 25K אתה יכול למצוא MG G3 ידנית שנת 2017 שלצורך ההשוואה פיג'ו 208 ידנית 2014 במצב טוב, או רנו קליאו ידנית נמכרות במחיר הזה (מדבר על רכב שמור יד ראשונה ק"מ נמוך מ 50K מטופל בחברה).

אז כן, זה מפתה. אממה, יש פחד מזה שמוסכים לא יודעים לטפל בהן, וגם זמינות של חלקי חילוף. כמעט סגרתי על MG כזו 2017 ידנית עם 31 אלף ק"מ ב 28K. אבל אז דיברתי עם איזה אחד שהייתה לו MG כזו והוא סיפר לי שהחליפו מנוע באחריות כי התפוצץ לו הרדיאטור, ולקח כמה חודשים עד שהביאו מנוע כזה מחו"ל...אז האמת פחדתי ולכן ויתרתי על ה MG.

בשביל לטפל ב MG צריך התמחות מיוחדת?

ואם האוטו לא היה באחריות אז היה מחליף מנוע מהכיס שלו בגלל בעיה ברדיאטור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח התכוונת שמבקשים 30.

3 משקף ירידה של 40% ל 4 שנים. קשה לי להאמין שמישהו יקנה אותם במחיר הזה או אפילו ב 25.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן יש את תרבות העדר. לא משנה הרכב משנה המותג פעם היו סובארו ומאזדה היום קיה טויוטה ויונדאי. במה פיקנטו טובה שהיא עולה 820000 ש"ח רכב לא נוח עצל ולא חסכוני. אם הישראלים מחפשים אמינות מוחלטת שיבקשו מסובארו לחדש את ייצור הליאונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

זה מותג לא מוכר ובנוסף סיני. שום הילת אמינות או סחירות לא יכולה לצאת מכאן גם אם האוטו בסדר.

אבל מה, זה תהליך. מישהו זוכר את החשש והלעג בשנות ה-90 כשקיה ויונדאי עשו עליה? אותו דבר.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרונות ה-MG3 נמכרו כחדשות במסגרת מבצע "חבר" במרץ 2018 ב-46900 ש"ח עם אחריות ל-5 שנים. לאור זה המחיר בשוק המשומשות בהחלט סביר.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מותג לא מוכר ובנוסף סיני. שום הילת אמינות או סחירות לא יכולה לצאת מכאן גם אם האוטו בסדר.

אבל מה, זה תהליך. מישהו זוכר את החשש והלעג בשנות ה-90 כשקיה ויונדאי עשו עליה? אותו דבר.

או דייהו עליה השלום, או הסיבוב השני של דאצ'יה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוואה נכונה תהיה לסופר מיני ידנית דוגמת אופל קורסה או פיג'ו 208 שכחדשות עלו אלפי שקלים בודדים יותר מה-MG3 כ-10-15% הפרש.

ועכשיו ההפרש גדל ל-30-40% ויותר (כמשומש)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או דייהו עליה השלום, או הסיבוב השני של דאצ'יה

אני חושב שהסיבוב השני של דאצ׳יה היא אחת ההוכחות לזה שאפשר לשקם מותג שנפגע בארץ.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...