Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתחיל להתמקד, אני חושב סקודה קאמיק או סוברו xv

d_medic
שימו לב! השרשור הזה בן 1525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האטקה לבנתי דומה לקאמיק או שאני מפספס משהו?

בכל מקרה מחפש רכב שיהיה לי כיף לנהוג בו, שישמור ערך ככל שאפשר... אמין ואחזקה זולה עד שפויה...

לרכבי הקונצרן יש את היצרון של מנועי הטורבו והגיר שמגיבים מהר וזריזים... מצד שני כל הזמן מפחידים אותי שב150000 הולכים מנועים... אם אקנה אז אטפל אצל רון כל שמחיר החלקים והטיפול יהיה הגיוני יותר ממוסך מורשה... מצד שני סובארו כבר מזמן לא מותג חזק בשוק ואני לא יודע עליו הרבה חוץ מזה שסמלת להבנתי יבואן שמתמחר ביוקר את החלקים והטיפולים...

הקאמיק זולה בכ10000 מהxv שזה יתרון אחד, יתרון נוסף היא זריזה, מנוע 1.5 עם dsg, מגיב יפה וכיף :) החסרון המיידי הוא בשנות האחריות לxv 5 שנות אחריות מלאות לקאמיק 3 בלחץ, והשאלה היא לגבי האמינות והחסכון... לסובארו אם מגיבה יפה ניתן לשים מערכת גז ולהנות מחסכון גם כן, הקאמיק עם מנוע 1.5 tsi וגיר 7 הילוכים חסכונית גם...

בקיצור מחפש להנות מהרכב, אני לא משתולל על הכביש אבל לא מחפש עגלה, יורד מרכב עם מנוע 3.8 אמריקאי וקצת קשה לי...

תודה

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שאתה מחפש קוראים קאיה ספורטאז' טורבו טופ.

עולה 145000 שקל בערוצי האפס קילומטר.

כ 155000 אצל היבואן (לאחר מיקוח).

רכב גדול, מהיר ומאובזר מאוד.

כנראה אמין.

עלויות טיפולים / חלפים זולות.

שמירת ערך מצויינת.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נוסע הרבה (בשרשור אחר רשמת 60 ק"מ), בנסיעןת בינעירונית עם מעט פקקים, מחפש רכב זריז ולא נוסע בשטח ועם תא מטען גדול (כך רשמת בשרשור אחר).

לכן הסובארו לא תתאים, בזבזנית בדלק, עם ביצועים ממוצעים ואופי לא מהנה (מנוע אטמוספרי וגיר רציף). ותא מטען מצומק (310 ליטר בלבד). האחריות הגדולה יותר וכנראה אמינות גבוהה יותר לא הופכים רכב לא מתאים לרכב מתאים.

הסקודה חסכונית משמעותית, זריזה משמעותית ובעלת יחידת הנעה יותר מהנה והיא גם זולה יותר ובתוואי הנסועה שלך המצמדים בגיר שורדים טוב יותר. תא המטען גדול יותר אבל קטן כשלעצמו (כ- 365 ליטר) לכן לא בטוח שיתאים לך.

הסיאט אטקה בעלת תא מטען גדול משמעותית אבל בגירסת הסטייל הבסיסית שעולה כמו גירסת הסטייל המפוארת של הקאמיק (142 אלף ו- 141 אלף בהתאמה) היא פחות מאובזרת מהקאמיק בכמה דברים (מערכת מולטידמיה ללא פול לינק- כלומר לא תוכל לחבר את הטלפון, תוכל לפרוץ בעלות נפרדת, יש הנעה במפתח ולא בכפתור ועוד חוסרים קטנים). מצד שני באטקה יש בלם יד חשמלי עם פונקציית "אוטו הולד" שמשחררת את רגל ימין בעצירות, ובקרת שיוט אדפטיבית עם זחילה בפקקים. בקאמיק יד בלם יד רגיל ובקרת שיוט ללא זחילה בפקקים. באטקה תא מטען גדול מאד, כ- 510 ליטר.

לכן אני חושב שהאטקה תתאים לך יותר. אחד הרכבים בעלי התמורה הגבוהה ביותר למחיר בישראל ומעניק חבילה עגולה ומלאה, בייחוד כאמור בתןואי הנסיעה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטי קרוס , אטקה וקאמיק אכן רכב דומה מאותו קונצרן ,פשוט מיתוג ואבזור שונה . אותם 4.20 מטרים של פח ( עד כדי 10 סמ). לפי המיתוג גם נקבע המחיר. סוג של קניבליזציה בתוך קונצרן VW .

לדעתי אם ההפרש הוא ₪10000 מהסבארו אז לך על הקאמיק.

אל תפחד כל כך. "חסכת" בהפרש מספיק גם להחלפת מצמדים. זה לא כזה אסון טבע (אני גם מעריך ששורה של תביעות ייצוגיות יקטינו את עלות התיקון בכל מקרה).

לא ידוע עדיין על בעיה במנועים האלו . הם לא נשפכים בצידי הכבישים .

חיפוש אחר אמינות מושלמת הוא חסר תועלת (כמו גם חיפוש שמירת ערך).

תהנה קצת מהיום יום.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שאתה מחפש קוראים קאיה ספורטאז' טורבו טופ.

עולה 145000 שקל בערוצי האפס קילומטר.

כ 155000 אצל היבואן (לאחר מיקוח).

רכב גדול, מהיר ומאובזר מאוד.

כנראה אמין.

עלויות טיפולים / חלפים זולות.

שמירת ערך מצויינת.

יש שמועות שהדגם טורבו שלהם נוטה לעשות בעיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השמועות מדברות על דגם 4x4 שלא משווק יותר.

השמועות היו על הגיר שנטה להתחמם ולא על המנוע החזק מאוד (177 כ"ס).

הגיר מותקן בהמון דגמים פופולריים (יונדאי קונה ואיוניק, קיה נירו וסיד)

לא נשמעו תלונות. בטח שלא בכמויות שהיו על ה dsg7.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטי קרוס , אטקה וקאמיק אכן רכב דומה מאותו קונצרן ,פשוט מיתוג ואבזור שונה . אותם 4.20 מטרים של פח ( עד כדי 10 סמ). לפי המיתוג גם נקבע המחיר. סוג של קניבליזציה בתוך קונצרן VW .

לדעתי אם ההפרש הוא ₪10000 מהסבארו אז לך על הקאמיק.

אל תפחד כל כך. "חסכת" בהפרש מספיק גם להחלפת מצמדים. זה לא כזה אסון טבע (אני גם מעריך ששורה של תביעות ייצוגיות יקטינו את עלות התיקון בכל מקרה).

לא ידוע עדיין על בעיה במנועים האלו . הם לא נשפכים בצידי הכבישים .

חיפוש אחר אמינות מושלמת הוא חסר תועלת (כמו גם חיפוש שמירת ערך).

תהנה קצת מהיום יום.

הטי קרוס והקאמיק קשורים לארונה, לא לאטקה.

בהתחשב בעובדה שהנסועה ברובה בינעירונית לדבריו של פות"ש, אני לא צופה שחיקה מהירה לקלאצ'ים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך את היונדאי קונה. לא מהמרווחות אבל ביצועיסטית עם מנוע 1.6 טורבו 177 כ״ס מהנה לנהיגה.

צריכת דלק 1 - 10-13 תלוי בסגנון נהיגה.

וזאת יונדאי כך שהטיפולים והאמינות כנראה זולים ועדיפים על הסקודה. שלא לדבר על היבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכן אני חושב שהאטקה תתאים לך יותר. אחד הרכבים בעלי התמורה הגבוהה ביותר למחיר בישראל ומעניק חבילה עגולה ומלאה, בייחוד כאמור בתןואי הנסיעה שלך.

מחזק לגבי האטקה.

תסתכל גם על עסקאות 0 ק"מ, אפשר לחסוך שם 15 אלף בקלות, לפעמים גם יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק לגבי האטקה.

תסתכל גם על עסקאות 0 ק"מ, אפשר לחסוך שם 15 אלף בקלות, לפעמים גם יותר.

האטקה הרבה יותר מרווחת מהקאמיק

הקאמיק יותר יפה

ההבדל באטקה בין 0 קמ ליבואן הוא 10000 שח

0 קמ 129 ללא אחריות שנה שלישית וללא אגרת רישוי

אצל היבואן כולל הכל 142

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם אצל היבואן סביר להניח שאפשר לקבל הנחה של כמה אלפםי שקלים בהתחשב בשערי המטבע הנמוכים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...