Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ספר הבוחרים "דלף" לרשת

MiniMiz3r
שימו לב! השרשור הזה בן 1496 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסיפור המלא פה:

https://internet-israel.com/%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%95%D7%AA-%D7%90%D7%99%D7%A0%D7%98%D7%A8%D7%A0%D7%98/%D7%94%D7%9B%D7%A9%D7%9C%D7%99%D7%9D-%D7%A9%D7%94%D7%99%D7%95-%D7%91%D7%90%D7%A4%D7%9C%D7%99%D7%A7%D7%A6%D7%99%D7%AA-%D7%90%D7%9C%D7%A7%D7%98%D7%95%D7%A8/

זה אחד הדברים הכי מדהימים שקראתי, אין לי אפילו מילים לתאר את החובבנות שבה הדבר הזה נעשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא מתפלא בכלל, מאז שתי מערכות הבחירות האחרונות הנייד שלי מופצץ בספאם הן מהמיפלגות ועוד גורמים אחרים, פשוט בדיחה הרמה והמקצועיות.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך הבא לעולם הממשלתי... אין חדש תחת השמש.

אגב, באחת ממערכות הבחירות הקודמות (נראה לך שאזכור איזו? זה לא נגמר הסיפור הזה)

משרד ממשלתי כלשהו העלה אתר שבו יכולת לאתר את הקלפי לפי תעודת הזהות. בלי זיהוי, בלי אישור, בלי שום הגבלה, בלי כלום.

מסוג הדברים ש-script שנכתב ב-5 חדשות ורץ ב-brute force במשך שעה-שעתיים מאפשר לחלץ זיהוי של כל ת.ז. במדינה עם מיקום גיאוגרפי כללי.

לגבי שמות התואר שלהן זכאי (ובצדק) המנכ״ל של החירטוט החובבני הזה המתקרא ״אפליקציה״ - תרגישו חופשי...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל שאני מתבגר אני מתכנס למסקנה שהממשלה ומוסדות המדינה הם התגלמות הבינוניות. הדברים הטובים שיוצאים מישראל, מצוינות בתחומים מסויימים - הכל יוזמות פרטיות.

מתערב שאף אחד לא יתן דין וחשבון על ההפקרות הזאת.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך הבא לעולם הממשלתי... אין חדש תחת השמש.

אגב, באחת ממערכות הבחירות הקודמות (נראה לך שאזכור איזו? זה לא נגמר הסיפור הזה)

משרד ממשלתי כלשהו העלה אתר שבו יכולת לאתר את הקלפי לפי תעודת הזהות. בלי זיהוי, בלי אישור, בלי שום הגבלה, בלי כלום.

מסוג הדברים ש-script שנכתב ב-5 חדשות ורץ ב-brute force במשך שעה-שעתיים מאפשר לחלץ זיהוי של כל ת.ז. במדינה עם מיקום גיאוגרפי כללי.

לגבי שמות התואר שלהן זכאי (ובצדק) המנכ״ל של החירטוט החובבני הזה המתקרא ״אפליקציה״ - תרגישו חופשי...

זה ייתן לך רק מספרי תעודת זהות תקינים, הפרצה הנוכחית(*) נותנת לך את כל הפרטים של הבן אדם - ת.ז., כתובת, טלפון, קרובי משפחה וכו'.

* לקרוא לזה פרצה זה מעליב. כמה רפה שכל צריך להיות כדי *גם* לשמור את ססמאות המשתמשים, *גם* ליצור API שמחזיר את הססמאות שלהם ו*גם* לחשוף אותו לאינטרנט בלי שום מנגנון הזדהות. כל אחד מהדברים האלה בנפרד זה משהו שלא ייאמן שיתרחש במערכת שמי שכתב אותה הוא מעל גיל 12, שלושתם ביחד זה פשוט נס גלוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל שאני מתבגר אני מתכנס למסקנה שהממשלה ומוסדות המדינה הם התגלמות הבינוניות. הדברים הטובים שיוצאים מישראל, מצוינות בתחומים מסויימים - הכל יוזמות פרטיות.

בינוניות במקרה הטוב..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב בוא נדבר תאכלס עכשיו. איך שמים את הידיים על המידע הזה ?

בזהירות ! יד אחת לופתת את החלק התחתון והיד השניה משפשת בתנועות קצובות מעלה ומטה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב בוא נדבר תאכלס עכשיו. איך שמים את הידיים על המידע הזה ?

רן בר זיק קיבל טיפ ממקור דובר אנגלית, המקור כנראה אפילו לא מישראל ועדיין שם לב לפרצת אבטחה.

ראיתי גם תמונה עם JSON (מן רשימה) של כל הפרטים, מה שלא יצא בטוח מרן בר זיק, ובוודאות נמצא אצל לפחות אדם אחד בארץ.

לא צריך יותר מדי אנשים עם המידע כדי שזה יצא לרשת.

העונש: 10 שנות מאסר. אבל לך תמצא מי פרסם טורנט... ראינו מה קרה עם הפרצה האחרונה במשרד הפנים ב 2006.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליצור API שמחזיר את הססמאות שלהם

כל מה שכתבת נכון, אבל מכל אלה זה... זה! זה!!! בלתי נתפס.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו.

כששמעתי על הדליפה חשבתי שמישהו מוכשר הצליח איכשהו לעקוף את מע׳ האבטחה, לא דמיינתי שהם שמרו את הסיסמא בסורס של דף האינטרנט.

למי שלא מגיע מעולם התוכנה - ההקבלה היא למישהו שמתגאה בפומבי שהרכב שלו בלתי פריץ בעליל ולכן הוא מאחסן בתא הכפפות את כל חסכונות חייו, ובו בזמן משאיר את המפתח ברכב ולא נועל את הדלת.

epic fail

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא "מוסדות הממשלה". זה המחוקק שמחייב שחרור הנתונים למפלגות, כנראה בלי שום בקרה. ואני מניח שהמפלגות קונות את האפלידציה הזולה ביותר, כזו שהושקעה בה מחשבה אחת - איך הרוויח כסף בקלות. גם בפעם הקודמת הדליפה היתה דרך בסיס המידע שנמסר למפלגה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הראש של מי שאחראי למחדל הן ברמה הממשלתית והן ברמה המפלגתית זה לא אותו אחד שאמר על גנץ שאיך ישמור על המדינה אם פורצים לו לטלפון?

זה מחדל אדיר של מי שקיבל לידיו את ספר הבוחרים ובחר לשים אותו במערכת הזו. זה לא שונה מחייל שישים את הנשק האישי שלו מחוץ לבית ליד הדלת שלא ילכלך לו את הבית.

מעניין אם מישהו יתן את הדין על המחדל הזה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...