Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ספר הבוחרים "דלף" לרשת

MiniMiz3r
שימו לב! השרשור הזה בן 1538 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יכול להיות שבגלל הדליפה הזו יש לי דליפה של נזלת מהאף

אולי עיון ברשימה יביא לכך שהדואר יגיע לכתובתי וכי טכנאי הטלויזיה יבוא לביתי ולא ייסע לחריש או לקצרין

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מי שמסוגל לכתוב api שמחזיר סיסמאות

מסוגל להכול - כולל העלאה של הקוד שלו לצד הפומבי של github, כולל סיסמאות בקוד, כולל חשיפה של מפתחות לאמזון...

לא פלא שפיתוח עולה הון תועפות, האדם המצוי יתקשה להבין כמה עבודה נדרשת מסביב למידע רגיש.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וההכחשה של המפלגות הליכוד וישראל ביתנו כל כך מרתיחה, לצערי הם יודעים בדיוק מה הם עושים יש מספיק מטומטמים שיאכלו את ההסברים שלהם, תמיד יהיו את אלה שיגידו שמי ש"פרץ" (אי אפשר לקרוא לזה ממש פריצה, זה כמו להשאיר את המפתח בדלת ורק לתת לגנב לסובב אותו) זה 0מולנים שרוצים להוריד את שלטון הימין..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

טוב, זו תגובה אוטומטית של ביבי.

גם כששרה צועקת עליו שהוא שוכח להוריד את המים בבית הוא מאשים את השמאל.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתאר לעצמי שתגובת המפלגות זאת הכנה לקו ההגנה שהם מתכוונים ליישם בבית המשפט.

אם ישתמע מתגובת אחת המפלגות לקיחת אחריות, קטנה ככל שתהיה, יהיה קשה להם לטעון בבית המשפט שאלקטור היא האשמה הבלעדית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שבגלל הדליפה הזו יש לי דליפה של נזלת מהאף

אולי עיון ברשימה יביא לכך שהדואר יגיע לכתובתי וכי טכנאי הטלויזיה יבוא לביתי ולא ייסע לחריש או לקצרין

כנראה שעדיין לא :lol:

אגב,

https://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,7340,L-3793692,00.html

לא משהו מיוחד, עוד יום במדינת ישראל.

אח"כ לך תסמוך על אבטחת המאגר הביומטרי.

ביזיון, חברה פח אשפה.

וזה מה שקורה כשבוחרים חברה לפיתוח תוכנה בשיטת מכרז, You pay peanuts you get monkeys.

וזה בדיוק מה שקיבלנו פה. חברה שאבטחת המידע שלה גובלת בהפקרות.

וההכחשה של המפלגות הליכוד וישראל ביתנו כל כך מרתיחה, לצערי הם יודעים בדיוק מה הם עושים יש מספיק מטומטמים שיאכלו את ההסברים שלהם, תמיד יהיו את אלה שיגידו שמי ש"פרץ" (אי אפשר לקרוא לזה ממש פריצה, זה כמו להשאיר את המפתח בדלת ורק לתת לגנב לסובב אותו) זה 0מולנים שרוצים להוריד את שלטון הימין..

כמובן שיכחישו, מה אתה חושב שיגידו? בחרנו את הזול וקיבלנו נקניק (מהבדיחה מה משותף לזול ולזוגלובק? בשניהם בסוף אתה מקבל נקניק).

מה שמעניין בכל הסיפור זה איזה חברת סייבר הליכוד שכר, כי יש כמה טובות בתחום.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה בדיוק מה שקיבלנו פה. חברה שאבטחת המידע שלה גובלת בהפקרות.

"גובלת"? אין פה בכלל אבטחת מידע, גם לא סקרינינג פשוט שימנע מבנאדם כזה או אחר לראות את הדלת הפתוחה. איך הצליחו פעמיים בשבוע לגרום למחדל בסדר גודל כזה, זו תעלומה מוחלטת מבחינתי.

חבל שכל מערכת המשפט מורכבת מדינוזאורים שלא מעורים בגרוש בזירה הטכנולוגית, ולא מבינים את גודל הרשלנות שהתרחש פה (רשלנות במקרה הטוב- זריקת זין במודע במקרה הרע).

אבל כמובן שכל התירוצים בעולם יזרקו לכל הכיוונים בימים הקרובים, והסיפור פשוט ישקע ויעלם. הזיה מוחלטת, פשוט לשבת בכסא ולבהות במסך בתדהמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי במשך חודשים הם בנו הכי בזול, יצרו ככל הנראה (עוד) כמה חורי אבטחה, ואחרי שהראשון התגלה זה עניין של זמן עד שהשאר יתגלו.

מן הסתם הם לא גרמו למחדלים כאלה במשך שבוע, הם יצרו אותם בתכנון לקוי ואבטחת מידע שהיא בין לא קיימת להפקרות, פשוט מרגע שהחור הראשון התגלה, ובטח ה"אוצר" שיושב מאחורי הדלת שלהם (פנקס הבוחרים ואולי עוד מידע) - אנשים יעופו על זה ויחפשו כל פרצה שקיימת בחברה הזו, פרצה טכנולוגית או לא טכנולוגית.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ייאומן...

אי אפשר לסגור את האפליקצית פח הזאת בצו מנהלי?! איך נותנים להפקרות הזאת להימשך?!

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לנתק את כל החברה הזו מהחשמל ומהרשת מיידית, להוריד את האפליקציה לא מספיק, עובדה שהפרצה הראשונה בכלל לא הייתה תלויה באפליקציה, כנ"ל השנייה.

השלישית שתבוא יכולה להיות מתקפה מבוססת על האפליקציה כי הקוד מקור שלה עכשיו חשוף

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל אנחנו סמולנים משקפופרים עוכרי ישראל, בוגדים לבושי כאפייה ששכחו מה זה להיות יהודים, אנחנו סתם נטפלים לזוטות בשביל להפיל את ביבי.

עריכה אחרונה על ידי saay222
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השלישית שתבוא יכולה להיות מתקפה מבוססת על האפליקציה כי הקוד מקור שלה עכשיו חשוף

ראית את הקוד המקור ? יש לך קישור שבו ניתן לראות את הקוד המקור ?

אני בטוח שהתשובה היא לא ולא.

תמשיך לקרוא באינטרנט ותביא לנו חדשות אמיתיות מאומתות עם עובדות ולא ספקולציות שלך ושל אחרים.

* בעצם אני לא מבין את מה שכתבת כי אני לא מבין הודעות בכתב סתרים שרק יחיד סגולה מבינים אותם.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל אנחנו סמולנים משקפופרים עוכרי ישראל, בוגדים לבושי כאפייה ששכחו מה זה להיות יהודים, אנחנו סתם נטפלים לזוטות בשביל להפיל את ביבי.

עוד סמולני כמוני ואבדנו :lol:

ראית את הקוד המקור ? יש לך קישור שבו ניתן לראות את הקוד המקור ?

אני בטוח שהתשובה היא לא ולא.

תמשיך לקרוא באינטרנט ותביא לנו חדשות אמיתיות מאומתות עם עובדות ולא ספקולציות שלך ושל אחרים.

* בעצם אני לא מבין את מה שכתבת כי אני לא מבין הודעות בכתב סתרים שרק יחיד סגולה מבינים אותם.

אף אחד לא מכחיש שקוד מקור ישב בגיטהאב הפומבי, טווח הטענות נע בין "זה היה מבחן כניסה ומאז שינינו את הקוד" של החברה ועד "יש סיכוי מצוין שחברה שבה הגיוני לשמור משתמשים וביסמאות ב-Plain text בקובץ JSON שנגיש דרך HTTP וקוד הHTML או JavaScript שהוא פתוח לחלוטין מפנה לאותו קובץ, כנראה לא באמת בנו מחדש את התוכנה" מצד חוקרי אבטחה.

אני אגב בצד של חוקרי האבטחה. לפי התער של אוקאם זה הכי הגיוני.

אני לא חוקר אבטחה ולא מעניין אותי לשים ידיים על פנקס הבוחרים, מכאן שאין לי עניין לחפש את קוד המקור.

לנוחיותך תגובת החברה בנושא הקוד:

לגבי חשיפת קוד המקור נמסר: "מדובר על קוד בן 10 חודשים, שמפתח האפליקציה עשה כמבחן כדי להתקבל לעבודה, והעלה לחשבונו הפרטי. כשהתקבל, תהליך הפיתוח התחיל מחדש. 'המומחים' מטעם מוזמנים להריץ את הקוד הנ"ל ולראות זאת. בכל מקרה הוא נמחק ולו בשביל מראית עין וניסיונות השחרה מסוג זה".
עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...