Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פטריה/עובש במושבים

שימו לב! השרשור הזה בן 1500 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

יש לי בשני מושבים ובאזור הרגליים שמתחת ברכב סוג של עובש/פטריה

מחפש פיתרון..

חברה ניקיון מומלצת שיודעת לטפל בשורש הבעיה ולנקות אותה

כל המלצה אחרת תתקבל

אני מאזור לוד

תודה

WhatsApp Image 2020-02-09 at 15.22.23 (1).jpg

WhatsApp Image 2020-02-09 at 15.22.23.jpg

WhatsApp Image 2020-02-09 at 15.22.21.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך קודם להבין מהיכן נכנסים מים ולטפל בזה , כי זה סתם יחזור.

לאחר מכן תצטרך לנקות את הכיסאות עם חומרי ניקוי כגון APC מברשת חשמלית וקיטור, ולסיום מכונת ניקוי שטיחים(הזרקת מים ושאיבה) , על הדרך הייתי מחליף פילטר מזגן ושם גם רימון ריח.

אחרי כל התהליך תצטרך להשאיר את הרכב פתוח כדי שיתאוורר לחלוטין ויספיק להתייבש.

אם יש לך את הציוד ואתה מתכנן לעשות את זה לבד, תבחר יום חם ותתחיל הכי מוקדם בבוקר שאתה יכול כדי שהאוטו יספיק להתאוורר.

לגבי חברות ניקוי אני לא מכיר, אבל זה התהליך שאני הייתי מחפש אם זה היה הרכב שלי.

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ווא זה ממש פטריה שהתפשטה חזק מאוד ברכב, גם לאחר הניקוי הייתי שוקל פעמיים אם כדאי בכלל לנהוג ברכב כזה, נשימה ארוכה יכולה להיות מסוכנת, הנבגים של הפטריה עדיין יכולים להיות במקומות אליהם לא הגיעו..

יש ביטוח על הרכב?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה להבין איך מגיעים למצב כזה - כנראה רכב שישב פתוח באזור לחות תקופה ארוכה.

זהו מצב שמחייב ניקוי מקצועי שכולל קיטור וייבוש הרכב כמה ימים בשמש. אישית לאחר מכן הייתי מתקין כיסויים איכותיים

ולא יושב על כיסאות כאלה. ( יש מספיק ריפודים איכותיים אך הם עולים בהתאם, אך זה שווה בהחלט)

אם תרצה ייעוץ והכוונה? דבר איתי אני מתגורר באותה עיר. ( ללא עלות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה רכב מדובר?

לפי המצב המוצג בתמונות, כדאי לשקול החלפת מושבים ושטיח מרכב תורם במגרש חלפים.

מה שבטוח,למען הבריאות לנהוג עם מסיכת "קורונה" סטיייל. [emoji6]

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1500 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...