Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפורי ביצועי מנוע למרצדס CLA 180 שנת 2016

lee1
שימו לב! השרשור הזה בן 1509 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, חדש בתחום הזה ולכן מתייעץ לפני שהולך לעשות דברים:

רכשתי לפני כמה ימים מרצדס CLA 180 שנת 2016 דגם URBAN.

הבנתי מהמוכר שההבדל בין CLA200 ל 180 הוא רק הגדרות בתוכנה ושזה אותו המנוע.

האשלה שלי היא האם אפשרי לשנות את ההגדרות ברכב שלי שיהייה עם קצת יותר כוחות סוס?

אני לא נהג מירוצים ורק רוצה קצת יותר להנות מהנסיעה ושיהייה את הכח בעליות וכו" כשצריך....

ראיתי שיש כל מיני אתרים שמציעים זאת אבל מעניין אותי לדעת מה זה יעשה לרכב מבחינת:

נזק

האם יעבור טסט

האם יהווה בעיה למכור אותו אחרכך מבחינת רישוי או בדיקה לפני קניה.

הרכב כבר לא באחריות למרות שעשה רק 35000קמ

אודה לתשובות מאנשים שמבינים בזה ושלא סתם יבאסו ויגידו למה לא קניתי CLA200....(יותר יקר וגם לא מצאתי אחד טוב)

תודה רבה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1509 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...