Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Mg3 אמינות

Niv71
שימו לב! השרשור הזה בן 1531 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מכיר בעיות עם ה-MG3, וזה קשור בעיקר ל"בעיה" העיקרית שלו: הוא נמכר במספרים קטנים יחסית, ונכון להיום רק 675 יחידות מהדגם הזה נוסעות על כבישי ישראל.

אני מניח שהסיבה שאתה מתעניין ברכב היא מחירו הזול יחסית. יש למחיר הזה סיבה פשוטה: מכיוון שהרכב הזה לא נמכר במספר גדולים לא משתלם ליבואני חלפים להביא חלפים תחליפים עבורו, ולכן מחירי החלפים של הדגם יקרים יחסית, ומומלץ לטפל רק במוסכי היבואן.

אני חושב שנתתי לך מספיק נתונים על מנת שתוכל לקבל החלטה מושכלת.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

שלום,

לא נרשמו בעיות מיוחדות עם ה MG3.

מדובר בסופר מיני מרווחת ומאובזרת. המנוע חובב סל"ד.

הרכב נמכר עם חמש שנות אחריות מלאות / 100,000 ק"מ. האחריות היא לרכב כמובן, לא רק לרוכש הראשון.

כמו עם כל רכב משומש יש להקפיד על בדיקה של הרכב, לבקש היסטוריית טיפולים על מנת לוודא שנשמרת האחריות, ולבחון את מצבו הכללי של הרכב.

בהצלחה,

צוות לובינסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להגיד על המנוע הזה שהוא חובב סל"ד , זה בערך כמו להגיד על מישהו עם אסטמה שהוא חובב משאף.
ואת זה אתה אומר כי לרכבים מקבילים ברמת המחיר הזו יש יותר מומנט בסל"ד נמוך?

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ננסח זאת אחרת: הגמישות של המנוע לא נמצאת ברשימת היתרונות של הדגם הזה.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואת זה אתה אומר כי לרכבים מקבילים ברמת המחיר הזו יש יותר מומנט בסל"ד נמוך?

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

את זה אני אומר בתור מישהו שהיה בצד הנוסע של הרכב הזה, וגם אני וגם הנהג קיבלנו תחושה מאוד כבדה. הוא לא עגלה מוחלטת, אבל אין זכר ל-105 כוח סוס מתחת ל-4000 סל"ד, וגם הם נמשכים עד סביב 4500 סל"ד פחות או יותר.

אני יכול להגיד לך בכנות ש-208 עם 82 כ"ס הרגישה נמרצת יותר מהרכב הזה בנסיעה יומיומית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1531 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...