Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לגבי R750 מהשנים 96-98

asaftas
שימו לב! השרשור הזה בן 6949 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים קודם שלום, ומה שלומכם?

אז ככה חברי כרגע נמצא בהתלבטות הוא מעוניין לרכוש CBR900או R750 טווח השנים הוא 96-98

לפניי כמה ימים הוא ראה אופנוע R750 שנת 97במצב מעולה שהגיע לארץ ביבוא.האופנוע במצב חדש והמוכר טוען כי אפילו עשו אוברול לפני חודשיים(בוכנות,גל ארכובה וכו").מה לדעתכם האם כדיי או שעדיף לחכות ולהמשיך לחפש CBR או שה-R750 טוב או אולי אפילו יותר טוב ומספיק חזק וקשיח ובעל אפשרות לביצועים טובים שלא פוגעים בשילדה כמו לדוגמא ZX6.

בנוסף מי שיודע לגביי השכירות של הכלים האלו ובכמה נמכרים והאם יש שוני כאשר מדובר ביבוא אני אשמח מאוד בעזרתכם.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעליו המאוד גאים של R750 1997 מקורי לקח לי למצוא כלי טוב כשנה.

רכבתי לפני כן על CBR900 98 וקודם לכן 93.

הR הוא חלום, ( משכך היגוי) האופנוע מתנהג בצורה יוצאת דופן משרה ביטחון והוא מאוד מאוד חזק.

לגבי היגוי הR לוקח בגדול. המנוע מאוד חזק אך עדין אין לי אינדיקציה להשוות אבל עדין מאוד חזק.

לגבי האמינות הזמן רק יגיד בנתיים מרוצה מאוד.

לגבי הסחירות רק שתדע אופנוע בין הסחירים שיש בארץ אם לא הכי סחיר.

בהצלחה.

"איזה כיף לנסוע 1000 ק"מ ב 200 ש"ח "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיתה ערב טוב.

סליחה על ההתפרצות אך אני חייב לנצל את ההזדמנות ולשאול שאלה שמציקה לי הרבה זמן...

אותו משכך היגוי שאתה מדבר עליו

מה תפקדו?

מה הוא עוזר במהלך הנסיעה?

כי ראיתי שבוע שעבר ג'יקסר 750 יחסית ישן (לדעתי 92 בערך) אך נראה מעולה (!!!) והיתה לו מן בוכנת אויר מחוברת לגה (לפי מה שהבנתי זהו אותו משכך הגוי) ונורא רציתי לדעת מה זה

אשמח לקבל הסבר אם לא כאן אז בה"פ

תודה ושבת שלום

אלירן

אלירן לוק

Citroen ZX Volcane

למכירה :(

0526599998

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6949 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...