Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דילמת הפילטר הפתוח

שימו לב! השרשור הזה בן 1508 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דילמה: יש לי אופל אסטרה טורבו 2017, הרכבתי את הפילטר k&n כפילטר אינבוקס לאחר שהתברר שהפילטר המקורי גם כן עגול וההתאמה פשוט מושלמת, פילטר יוצא- פילטר נכנס וזהו. כל גם יכלתי לשמור על מערכת האויר הקר...

אבל- לאחר ההחלפה ההרגשה היא שהתגובות מהוססות, הרכב מרגיש פחות חזק ותגובת המצערת איטית יותר, גם הגיר מרגיש מהסס בהעלאת הילוכים. בגדול האוטו מרגיש פחות חד עם הרבה פחות דחף.

האם יתכן והתוספת של האויר גדולה מדי והמחשב של ההזרקה פשוט לא יודע להתמודד איתה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל כן בוודאי שיכול להיות.

דבר ראשון תחליף חזרה לפילטר המקורי וצא לנסיעה תראה אם השתנה חזרה.

שנית קרא בפורומים בחו"ל המיועדים לרכב הזה אולי החלפת פילטר מחייבת תוכנה.

Sent from somewhere...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

ללא עדכון תוכנה, גם אם תוסיף עוד טורבו, לא תראה שינוי, עדכון התוכנה אמור(בין היתר) לפצות בהכנסה נוספת של דלק (כיוון שנכנסה כמות נוספת של אוויר), ללא עדכון זה, שמת את כסםך על קרן הצבי.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

במידה וקיימת תוכנה, מדובר ב-5 דקות עבודה.

עלות? מ-1500 ש"ח לתוכנת מדף ועד למעל 3000 ש"ח לקאסטום.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה הדבר מסובך ?

מכיר מישהו שיודע להתעסק עם זה או שכדאי כבר סטייג 1 קומפלט ?

זה בדיוק סטייג 1!!

בהרבה מקרים המחשב יודע להתמודד עם פילטר אינבוקס כלומר אחד שיושב במקום המקורי בקופסה המקורית , ולפצות בדלק. יש מקרים כמו אצלך שצריך עדכון תוכנה.

Sent from somewhere...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחליט זה פילטר INBOX או פילטר פתוח?

אני לא בעד פילטר פתוח, אמנם בהתחלה יכול להיות שהוא יגיב קצת יותר טוב, אבל אחרי שתא המנוע מתחמם לרוב האוויר שיכנס דרך הפילטר יהיה חם בגלל המנוע וזה לפי דיווחים מה שמהסס את תגובת המנוע.

אצלי החלפתי הפילטר ל KN, תגובת המצערת קצת יותר טובה, אין היסוסים, לא יודע לגבי צריכת הדלק אם בכלל.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחליט זה פילטר INBOX או פילטר פתוח?

אני לא בעד פילטר פתוח, אמנם בהתחלה יכול להיות שהוא יגיב קצת יותר טוב, אבל אחרי שתא המנוע מתחמם לרוב האוויר שיכנס דרך הפילטר יהיה חם בגלל המנוע וזה לפי דיווחים מה שמהסס את תגובת המנוע.

אצלי החלפתי הפילטר ל KN, תגובת המצערת קצת יותר טובה, אין היסוסים, לא יודע לגבי צריכת הדלק אם בכלל.

הפילטר K&N עגול רגיל, פשוט באסטרה הפילטר המקורי שיושב בתוך הבית פילטר הוא עגול, יצא שהפילטר הפתוח פשוט נכנס במקום המקורי ומתאים בדיוק, כך יצא שהרכבתי פילטר פתוח בתוך המערכת המקורית תוך ניצול המערכת אויר קר שמזינה את בית הפילטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ככה זה לא פילטר אינבוקס זה פילטר פתוח רק בתוך הבית פילטר המקורי, ברור שצריך כיוון מחשב לאחר התקנה, ואל תיסע ככה כי יש מצב שאתה נוסע בתערובת עניה.

Sent from somewhere...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1508 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...