Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יבואן חייב לספק מדף מפריד לתא מטען?

שימו לב! השרשור הזה בן 1534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בירור בין בעלי רקסטון חדש 2018-2019 מעלה שהיבואן לא סיפק את המדף שמפריד בין תא המטען לתא הנוסעים. תמונה מצורפת. זה מפחיד לשים שם ציוד ולצאת לנסיעה עם ילדים במושב האחורי.

אותו היבואן סיפק לי בעבר לקיה קארנס את המדף הזה, למרות שזה 7 מקומות ואין כמעט תא מטען. הרקסטון הוא 7 מקומות ויש תא מטען. אז זה לא יכול להיות תירוץ.

תקנות התעבורה קובעות: ״85ג. לא יוביל אדם ולא ירשה לאחר להוביל מטען ברכב שאין בו תא נהג נפרד, אלא אם כן הופרד תא המטען מהמושבים במחיצה מתאימה להגנת מושבי הנהג והנוסעים או ננקט כל אמצעי אחר להגנת הנוסעים.״

כשאני קניתי אמרו לי ״אין כזה בכלל בארץ״. הרוכשים האחרונים קיבלו הצעה לרכוש תמורת 1000 ש״ח.

לדעתכם המלומדת - האם היבואן חייב לספק כזה?

Screen Shot 2020-02-06 at 11.58.43.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הוא לא חייב כלום.

מה ההבדל בין הרקסטון לכל סטיישן אחרת שלא הגיע עם כיסוי?

באוטלנדר 7 מקומות הגיע כיסוי ולמרות שכך הייתי בוחר ברקסטון [emoji854]

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה, אבל זה פורום משפטי. זה לא ממש עניין של ״לדעתי״ אלא שאלה של חוק תעבורה בראש ובראשונה.

מבחינת חוקי צרכנות, יש פה סוגיה נפרדת שאינה תלויה, ואותה דווקא לא התכוונתי לפתוח. אבל אם כבר... כאשר קונים מוצר, השאלה היא מה האדם הסביר היה מצפה לקבל ברכב. אפילו אם זה לא מופיע במפרט. למשל ידיות לדלתות. ריפוד לתקרה. ועוד כל מיני דברים שכולם מקבלים ולכן סביר שיהיו גם ברכב החדש שלך. אתה אפילו לא חושב לשאול במעמד הקניה איזה מ 4000 הרכיבים שיש בכל רכב יהיו גם אצלך. אז שאלתי חבר שמנהל צי רכב ענק, והוא אמר שכל הרכבים שהוא מקבל (מאות), בלי יוצא מן הכלל, 7 מקומות או סטיישן או אפילו מסחריות קלות, כולם מגיעים עם מדף מפריד. נקודה. הוא נדהם לשמוע שיש רכב שמגיע בלי. גם אני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...