Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

על איזה בוסטר התנעה לרכב - זול, אמין, ואיכותי - אתם ממליצים?

נערי
שימו לב! השרשור הזה בן 1535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יודע שבדרך כלל זול הוא לא מציאה, אבל בכל זאת - יש למישהו המלצה על משהו אמין [סוללה שלא נגמרת לבד אחרי חודש...] איכותי ולא יקר?

אני שואל גם על רכישה באתרים מחו"ל.

אשמח לשמוע חוות דעת מבעלי ניסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן איפשהו דיון עם סקירה מפורטת של זה (תעשה חיפוש)

https://www.ebay.com/itm/XIAOMI-70mai-Car-Jump-Starter-11100mAh-Emergency-Booster-Power-Bank-Charger-Kit/254425582940?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

אני הזמנתי מאיביי, בדיון המקורי יש מאלי אקספרס בקצת יותר זול. לא מוצא כרגע את הדיון המקורי אבל הבחור עשה שם סקירה די מפורטת ונשמע כמו מוצר זול, טוב ואמין.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה השרשור:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?681368-%D7%A1%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%A8-%D7%91%D7%96%D7%A7-%D7%91%D7%95%D7%A1%D7%98%D7%A8-%D7%9C%D7%94%D7%AA%D7%A0%D7%A2%D7%AA-%D7%94%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%A9%D7%9C-70mai-(%D7%A9%D7%99%D7%95%D7%9E%D7%99-Xiaomi)

אני הייתי מקפיא הזמנות מסין עד שיתברר מה קורה עם המשלוחים מבחינת טיסות ומבחינת דואר ישראל (יש שרשור על הקורונה ושרשור על דואר ישראל).

תודה לכל המגיבים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי כזה https://ksp.co.il/m/uin/40192 לפני יותר משנתיים בעקבות המלצה של חבר פורום. הוא מאז יושב בתא מטען באוטו, שחונה רוב היום בחניה בשמש. בזמן הזה הוא פרק לגמרי רק פעם אחת, והנעתי שני רכבים משפתחיים עם מנועים קטנים בלי בעיה. מגיע בקייס קשיח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני קניתי לפני מספר שנים מכשיר של Miracase, במבצע יום שישי השחור של פז\ילו. טוען אותו פעם בכמה חודשים, ושימש אות עד היום פעם אחת, לפני כחצי שנה, בהצלחה מלאה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי עכשיו אשכול בנושא של חברת Miracase כולל סקירה מפורטת, כאן:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?645705-%D7%A1%D7%95%D7%9C%D7%9C%D7%AA-%D7%97%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%9D-%D7%9C%D7%94%D7%AA%D7%A0%D7%A2%D7%94&styleid=18

רק תשימו לב שההפניות שם הם לאתר באילת, כיום בשאר הארץ זה עולה 159 ש"ח במחיר הזול ביותר.

כמו כן הוא סוקר את ה- 4000 MAH, והמוצר שנמכר היום הוא 8000 MAH.

אשמח לשמוע עוד חוות דעת על מוצר זה, כי נראה שאני אלך עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם המכשיר שלי 8000 מא"ש, והוא כבן 3 שנים אם לא יותר. מדובר בדגם קודם במארז צהוב ללא פנס מובנה.

עד כמה שאני זוכר עלה 150 ש"ח.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מחפש בוסטרלהזמין מעלי זה הכי זול אבל אני פשוט לא בטוח שזה בכלל יגיע..יש משפחה שמגיעה לביקור מארהב בחודש הקרוב ומתלבט אם לבקש מהם להביא לי את ה NOCO G20או שבכל זאת לקנות משהו סיני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלולה להיות בעיה להעביר את הבוסטר בטיסה. מצריך בדיקה מול חברת התעופה.

לאור ניסיון חיובי של חברי פורום עם הדגמים הגנריים (שנרכשו ממקורות מוכרים בארץ) יתכן שעדיף לרכוש אחד מהם ולא להסתבך עם יבוא סוללות ליתיום.

אני בכלל לא בטוח שמיראקייס הוא באמת גנרי. לפחות האתר נראה אמין.

דרך אגב, לפני כשנתיים הגיע אלי חילוץ אחרי ששכחתי לכבות את פנסי הרכב. גם הוא היה מצוייד בבוסטר ממותג מדבקה.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלולה להיות בעיה להעביר את הבוסטר בטיסה. מצריך בדיקה מול חברת התעופה.

לאור ניסיון חיובי של חברי פורום עם הדגמים הגנריים (שנרכשו ממקורות מוכרים בארץ) יתכן שעדיף לרכוש אחד מהם ולא להסתבך עם יבוא סוללות ליתיום.

אני בכלל לא בטוח שמיראקייס הוא באמת גנרי. לפחות האתר נראה אמין.

דרך אגב, לפני כשנתיים הגיע אלי חילוץ אחרי ששכחתי לכבות את פנסי הרכב. גם הוא היה מצוייד בבוסטר ממותג מדבקה.

אסור לעלות לטיסה עם סוללות בעלות קיבולת אנרגיה מעל 100Wh. רוב הבוסטרים הקטנים הם בעלי קיבולת נמוכה מכך, אבל לך תתוכח עם אנשי הביטחון בעליה למטוס איך מחשבים וואט שעה מאמפר שעה. עקרונית צריך להכפיל את קיבולת הזרם במתח כדי לקבל את קיבולת האנרגיה. כך למשל 8Ah * 12V = 96Wh.

https://www.faa.gov/hazmat/packsafe/more_info/?hazmat=7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...