Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח לא מוצדק על מהירות

שימו לב! השרשור הזה בן 469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יסלחו לי החברים כאן אם אהיה בוטה

מי שכתב את התשובה הוא אידיוט מושלם

הסרט מוכיח כי יש סתירה תהומית בין מה שכתוב בדו"ח לבין מה שמופיע בסרטון.

ניתן לך זמן של 30 יום ( האם אכן כך ? )להחליט מה ברצונך לעשות לשלם או לבקש להישפט.

5 ימים לפני סיום ה 30 אתה מבקש להישפט!!!

אכן 30 ימים מרגע קבלת התשובה.

30days.GIF

אם כך אבקש להישפט. הרגשה שהתשובה גנרית ולא הושקעה טיפת חשיבה בלנסות להבין את הקשר בין דו"ח למה שרואים בסרטון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה - היה לנו על זה דיון בעבר שטענתי שהתגובה היא אוטמטית ב 99% מהפעמים.

פות"ש

יש לך אפשרות להגיש שוב ושוב בקשות ביטול דרך האתר עד שמישהו יסתכל על הסרטון, אולי זה שווה ניסיון.

אישית, אחרי 3 פעמים התייאשתי וביקשתי להישפט.

סיטואציה דומה מאוד לשלך שבאמתחתי הוכחות חותכות שהדוח לא תקין - קיבלתי שוב ושוב "התובע דן בבקשתך" וכו'

אישית, במקומך, כאשר מדובר באמת בהוכחה חותכת שאין עליה עוררין

לא הייתי מסכים לשום דבר שהתובע יציע. הייתי מגיע מול שופט ומראה את הבקשה לביטול הדוח.

הייתי מראה את התשובה הביזיונית של המשטרה שמראה זלזול מוחלט באזרח הקטן ודורש בנוסף לביטול הדוח תשלום על ימי העבודה.

עריכה אחרונה על ידי Morningstar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה כך הייתי כותב מחדש טוען בקצרה

ככל הנראה מי שכתב את התשובה הראשונה לא בדק את הדברים לעומקם כי אם היה עושה זאת היה מגיע למסקנה שאת הדו"ח הזה יש לבטל מחד ולטפל בהתנהלות השוטרת שעוצרת אותך מאידך שפעלה בניגוד לנהלי הבטיחות לפחות ב 3 נקודות

ראשית נעצרה לפני הרכב החשוד ולא לאחריו.

שנית נעצרה במקום בו הניידת ורכבך נמצאים על נתיב נסיעה כאשר בעוד מספר מטרים היה מקום לעצור בבטיחות בירידה לבית חרושת נשר

שלישית קוראת לנהג לבוא אליה.

ולגופו של הדו"ח

בדו"ח מצויין כי הרכב נעצר בנקודת הלזירה.

בסרטון אחרי 10 שניות על ידי ניידת שדולקת אחר רכבי. אין מילה על כך בדו"ח!!

כן תציין כי ישנם כשלים נוספים בדו"ח שאותם תפרט אם יגיע הדבר לידי משפט.

ושלח עם הסרטון.

את הסרטון תקצר שיתחיל באיזור בו היונדאי עוקפת אותך מימין ותאריך אותו לקטע בו רואים את השוטרת קוראת לך לבוא אליך

אולי מישהו יתעשת.

עשה זאת בימים הקרובים.

עריכה אחרונה על ידי ישה
  • אהבתי 1

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

עדכון קצר:

צריך להתקיים משפט הוכחות עוד חודש בערך. כל התהליך כבר לוקח כמעט שנה וחצי. בשימוע רק הסברתי מה קרה, אמרתי שיש לי סרטון של הנסיעה וזהו בגדול.

בשלב הוכחות אני רוצה להציג את הסרטון והבנתי שאני צריך לצרוב אותו על דיסק כדי לצרף אותו כהוכחה.

רציתי לשאול אם אתם יודעים אתר שבו אפשר לקרוא על תקנות תעבורה ועל החוקים של מה הנוהל לעקב נהג, מה התהליך של מתן דו"ח וכו' כדי שאבין ואדע להציג בצורה נכונה את הטיעונים שלי. מה שאני מחפש זה מין ספר חוקים של תעבורה.

אם תוכלו להכווין אותי לאחד כזה תודה רבה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוהל עיכוב ומתן דו״ח אינם שייכים לתקנות התעבורה.
אלה נהלים פנימיים של עבודת המשטרה.

בכל מקרה, אתה צריך להתמקד בדברים שקשורים ליסודות העבירה ולסתירות הבין הדו״ח לצילום מבחינת עובדות, עניין העצירה בצורה לא בטוחה והזמנתך לניידת זה עניין פנימי של המשטרה, כפי שהוצע לך אתה יכול להתלונן על כך.

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאני צריך לבסס את הדברים שאציג על נהלים וחוקים. אני יכול לטעון מה נראה לי לא בסדר, אבל זה מילה כנגד מילה כל עוד אין תהליך ברור וחד משמעי איך הדברים צריכים להיעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך מה להתלות בנהלים פנימיים של המשטרה. המטרה שלך במשפט היא להראות סתירות בין הרשום בדו"ח למה שקרה בפועל. "כבוד השופט, בדו"ח מצויין X, הנה הסרטון - מראה שהיה Y", כמובן בכל מה שקשור לביצוע עבירה עצמה. ככל שיהיו סתירות רבות יותר, כך יגדל סיכוי לזיכוי.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Hitman1 כתב:

נראה לי לא בסדר

לא משנה מה נראה לך בסדר או לא, משנה היכולת של התביעה להוכיח את יסודות העבירה. 

השאלה האם זה שהשוטרת קראה לך לבוא לניידת זה תקין או לא, אינה משנה לשאלת האשמה שלך, ולכן אינה רלוונטית, אל תעלה אותה, זה רק יצור הסחת דעת מיותרת מהנקודות החשובות.

אתה צריך לתקוף את שאלת האשמה שלך, את הסתירות בדו״ח לעומת הצילום. זה שהשוטרת עצרה אותך בניגוד לנהלי המשטרה לא מעניין אף אחד בדיון הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכבר השכלת להבין ולצערי הרב, יש הרבה מקרים בהם אין כל צדק לא מהגוף המשטרתי וגם לא מהגוף השופט.

וזה כמובן לא במקרה, שניהם רוצים בסופו של יום להכניס כסף לקופת המדינה ויעשו זאת כל עוד הם יכולים.

מרתיח את הדעת שמקרים כאלה הם עניין שבשגרה, ואין שום דבר שאפשר לעשות כדי להפסיק אותם.

בנוגע למשפט - לא עיינתי בדוח וכל מה שאכתוב היא דעתי האישית בלבד:

כמו שכבר כתבו לך כאן, את השופט לא מעניין שום נוהל ושום דבר שקשור להתנהלות המשטרה.

המטרה של השופט היא להרשיע אותך שלא תחשוב אחרת, בתוקף נסיבות ולא מתוקף נוהל או התנהגות כזו או אחרת.

וחלילה לא בגלל שהוא רוצה בכך או "נגדך" אלא בגלל שזהו תפקידו ולשם כך הוא שם.

לכן, המלצתי האישית בלבד, היא שתתמקד בכשלים של הדוח בדיוק כמו שישה כתב לך.

די בכשל מהותי אחד ואתה זכאי.

השאלה היא האם יש אכן כשל שאתה יכול להסתמך עליו.

כמה האחרים נסעו ואם נסעו יותר מהר ממך לא יתפוס בבית משפט.

מה שכן יכול לתפוס זה העניין שהיא לא עצרה אותך באותה צורה שכתוב בדוח וזה מתועד במצלמה.

כמובן שכשלים בביצוע הנהלים רק יחזקו את טענתך ויעזור לך להעלות אותם בפני השופט , אבל כוונתי היא שאל תסתמך עליהם אפילו מעט מכוון שלרוב אין די בהם בכדי להוכיח חפותך.

הבעיה היא כפי שכתבת זה מילה נגד מילה ולחובתך כבר עבירה דומה ועם כמה שזה לא צודק זה יכול לשמש נגדך במשפט.

יש הרבה מקרים כאלה ששוטרים מנצלים את זה שיש עבירות קודמות ולא מפחדים לתת סתם דוחות כי יודעים שזה יעמוד כנגד הנתבע.

אני משער שלא חוסמים להם את האפשרות לראות את מהות העבירות הקודמות של הנהג אך ורק מכוון שזה מאוד מאוד משתלם למדינה.

תראה, אני מבין שאתה ללא עורך דין, ואתה צריך להבין שמי שאתה עומד מולם במשפט הם חדים, משופשפים וזו עבודתם, להרשיע.

למרות שרואים בסרטון שאתה צודק לחלוטין אני לא בטוח שיהיה לך קל להוכיח במונחי בית המשפט שנעשה לך עוול, הם רואים כמוך בעשרות מידי יום ולא כולם יוצאים זכאים למרות שהם לחלוטין כן.

אולי עורך דין תותח יוכל לפתור את העניין ולהוכיח שמכוון שהיא לא כתבה את הדוח בצורה תקינה אין די במילה של השוטרת בכדי להוכיח שאתה אכן אשם במה שמיוחס לך.

אני ממש לא עורך דין וגם ממש לא מכיר אף עורך דין, סתם מחשבה שאולי כדאי לתת למישהו שמכיר את המערכת לעמוד על חפותך.

ולדעתי זה כדאי רק אם הוא יוכל לתבוע גם שכר טרחה, כי אם לא, רק העורך דין יעלה לך יותר מהדוח בכלל.

ואולי אף עורך דין לא יעשה את העבודה יותר טוב ממך בהצגת הסרטון, אף אחד לא באמת יודע, זה תלוי בשופט.

אני משתתף בכעסך וצערך להיות בסיטואציה הזו כשאתה בכלל לא אמור להיות בה,

כעס, עצבים, כסף וזמן שאתה מבזבז אך ורק מכוון שאיזו "שוטרת" החליטה לתת לך דוח שכלל לא מגיע לך.

מאחל לך המון הצלחה במשפט ושהצדק יעמוד לצידך ביום המשפט ותצא זכאי לחלוטין.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@קילומטראווירי תודה רבה על האיחולים.

כמו שציינת, יש כמה כשלים מהותיים בדו"ח ואני מקווה שאולי הפעם הגיון בריא ינצח.

בסרטון רואים שהשוטרת הייתה מחוץ לרכב בכלל, היה אוטו לפני ששבר את קו הראיה מולה, ולא סימנו לי לעצור.

בהזדמנות זאת אני ממליץ לכל מי שעוד אין לו מצלמת דרך להתקין אחת כי בלי הסרטון אין לי שום סיכוי לצאת מזה זכאי.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קילומטראווירי, אתה טועה ברוב מה שכתבת.

פות"ש, הפגישה הראשונה בבית המשפט היא פגישת "הקראה" מקריאים לך את האישום ושואלים מודה או כופר

מודה, נגזר דינך על אתר

כופר? קרוב לוודאי שכך תעשה, ייקבע דיון "הוכחות" בו תעיד השוטרת, תוכל לחקור אותה חקירה נגדית ואח"כ תיחקר אתה על ידי התביעה.

לאחר על זאת ייקבע קרוב לוודאי דיון נוסף לעונש.

כלומר לפחות 3 ימי עבודה + שכ"ט עורך דין וסיכוי קלוש לזיכוי = הרבה כסף.

העיצה הטובה ביותר היא שבעת דיון ההקראה, לפני ההתייצבות בפני השופט,  ייגש אליך התובע לנסות לסגור עיסקה. תגיד לו שיש לך צילום ממצלמת דרך שמראה במפורש את העובדות הסותרות את ההנהלות הלקויה ואתה מבקש לסגור על ביטול או על עבירה מינורית כדי לא לבזבז זמן שיפוט יקר. סיכוי יותר מסביר שזה יקרה 

אולי לעמיתי המלומדים תהייה עיצה טובה יותר, תקשיב להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@אביG דיון ההקראה היה כבר. מפאת חוסר זמן הריצו את כל מי שבא באותו היום בלי יכולת לעבור דרך התובע עם אפשרות לסגור עיסקה.

לקחת עו"ד זה בסביבות X2-3 עלות הדו"ח כך שזה לא משתלם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא שאמרתי.

בדיון ההוכחות תמתין לשוטרת שתסיים את עדותה. תרשום את דבריה

רק כשיגיע זמנך לחקירה נגדית, תגיד כך:

אתה: את אומרת שקרה  א', ב', ג'. אם אומר לך שיש בידי סרטון שמוכיח כי אין  א', ב' לא קיים ו ג' לא היה מעולם, מה תגידי?

אתה : כבוד השופט, אני מבקש להציג את הסרטון.

מותר לך, בניגוד לתביעה, לשלוף את השפן הזה בעת הדיון.

אני מאמין שתתחולל מהומה קטנה באולם, אבל זו זכותך. גילוי נאות, העדתי, כשוטר מתנדב בכמה משפטים. התביעה חייבת למסור את כל החומרים לנתבע. הנתבע לעומת זאת לא חייב להודיע מראש דבר ומותר לו לשלוף כמה שפנים שירצה. לסגור את הנושא, השפנים שנשלפו אז נגד התביעה התבררו כעורבא פרח.

אני מאמין כי ברגע שהתובע ישמע על כך, הוא יבקש מהשופט הפסקה וינסה לסגור עיסקה מולך. אתה יכול לנסות לסרב ולקוות שהשופט יפיל את התיק או שהתובע יישבר.

אני חושב שכך יקרה  

נ.ב. לא עו"ד. סתם אחד שאכפת לו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אביG, זה שפגעתי ברגשותך כשוטר מתנדב כשאמרתי שלעיתים אין צדק מהגוף המשטרתי ושוטרים לפעמים נותנים סתם דוחות לפי הרשעות קודמות זה לא אומר שאני לא צודק. לא אמרתי שכולם, אבל יש, ויותר מידי. יש הרבה עדויות של שוטרים מתנדבים.

אשמח לדעת במה איני צודק, כל מה שאמרתי בקצרה זה שמטרתו של השופט היא להרשיע על סמך נסיבות ולא על סמך נהלים.

לכן יש להתבסס על כשלים בדוח עצמו ולא בעצם נוהל עיקוב כזה או אחר.

מה בדיוק לא נכון בזה? אתה בתור אחד שנכח במשפטים לטענתך אמור לדעת ששופט לא מקבל שום טיעון שאינו חותך וברור בטח שלא יפיל תיק על סמך נוהל עיקוב שבוצע לא נכון כי יכול לטעון שאין בנוהל עיקוב שבוצע לא נכון שום קשר למהות העבירה או להטלת ספק בביצוע העבירה. אסייג את דבריי ואגיד שיש מקרים בהם נוהל כן עוזר להפיל תביעה אבל זה לא המקרה.

לגבי מה שאמרת שהשוטרת תגיד קרה" א,ב,ג" והוא יגיד שלא קרה "א,ב,ג" זה מילה מול מילה, בסרטון אמנם רואים שאין שום סיכוי שהוא נסע מעל 90 קמ"ש אבל זה עדיין לא הוכחה ברורה, אין שום דבר בסרטון שמציג באיזו מהירות נסיעה הרכב נמצא.

אם השופט (בצורה בלתי צודקת) יטען שהסרטון זה לא הוכחה שהוא לא נסע במהירות שהשוטרת ציינה אז מה לעשות?

לכן המלצתי להסתמך על הכשלים בדוח (על מה שהיא כתבה ולא תגיד במשפט) אל מול הסרטון.

ואגב, שוב, זו דעתי בלבד ולחלוטין יכול להיות שאני לגמרי טועה, אבל אשמח לדעת למה?

ומה שהכי עצוב ידידי זה שאתה בתור שוטר מתנדב מסביר להיטמאן למה כדאי לו "להיכנע" לדוח ולקחת עסקת טיעון למרות שהוא חף מכל עבירה! פשוט הזוי! ואחר כך אומרים שזה לא מכונה משומנת להעשרת קופת המדינה? זה בדיוק זה.

היטמאן, לדעתי יצא לך לטובה שלא היה זמן ל"עסקת טיעון" כי בקבלת עסקת טיעון אתה בעצם ישירות מודה במה שמיוחס לך\במה שהתובע ייחס לך בעסקה (זה יכול להיות סעיף מקל יותר לפעמים), אם כבר החלטת ללכת למשפט אז כדאי ללכת עד הסוף ולקוות שהשופט יהיה אדם הגון והגיוני ויבין את המצב.
אכן מזל שהייתה לך מצלמה ברכב, כי ללא הסרטון כמו שאמרת ולצערי הכל כך רב, כנראה שלא היה לך אפילו סיכוי קלוש לצאת מזה למרות שבכלל לא היית אמור להכנס למצב הזה.

שוב מאחל המון הצלחה ושהצדק יהיה לצידך ביום המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכשיר יש חזקת אמינות

אם הדרך בו מומלזת ממלאת את הדרישות 

מה נשאר מקצועיות המפעיל

והמקצועיות היא לא רק בהפעלת המכשיר אלא גם במילוי כל הנהלים של המשטרה .

אם אלה מופרים ברגל גסה זה יעזור לקעקע גם את החלק המקצועי הקשור לתפיסה עצמה.

ואלה כאמור יש לנו למכביר

לכן לא מקבל את עמדת חברי האחרים. 

• אהבתי 1

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...