Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קונה לא משתף פעולה בהעברת בעלות

שימו לב! השרשור הזה בן 1443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

מכרתי רכב לפני כחודש, הקונה שילם ולקח את הרכב ולקח את התעודות שלנו, ומתחמק מהעברת בעלות,

הוא לא מעביר בעלות ולא מחזיר את התעודות, מה אפשר לעשות בנידון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אספר לך כמה חסר אחריות זה לעשות דבר כזה, פשוט לא עושים דבר כזה.

האופציה היותר נוחה היא לגשת לאדם פיזית ולדרוש זאת בצורה נעימה , לא עשה זאת ? גש למשטרה דווח על גניבה של הרכב , או שתאמר לו שאתה מוריד את הרכב מהכביש ושיהיה לו בהצלחה עם הרכב, יש סוגיות משפטיות לעניין הזה במידה ועשיתם זכרון דברים, אבל זה אופציית "ההפחדה" הקלה והמהירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע הוא מסרב לעשות העברת בעלות מה יוצא לו מזה הרי זו עבירה על החוק ⁦[emoji848][emoji848][emoji848]

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

מכרתי רכב לפני כחודש, הקונה שילם ולקח את הרכב ולקח את התעודות שלנו, ומתחמק מהעברת בעלות,

הוא לא מעביר בעלות ולא מחזיר את התעודות, מה אפשר לעשות בנידון?

ראשית כסה את עצמך וכתוב לו מכתב ותן לו ידני ואו במייל עם הוכחת קריאה, במכתב פרט שהתמורה שולמה ביום...., והרכב עבר לבעלותו ביום ...

כל חוב \ קנס על הרכב מיום מסירת הרכב ........ , יהיה על חשבון ובאחריות הקונה.

שנית, מצא חבר עו"ד ותתיעץ מה עושים במקרה הזה, הורדת הרכב מהכביש נראה מעשה חמור ונמהר שיתכן בוודאות גבוהה שיחשוף אותך לתביעה...

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש ביניכם חוזה/זכרון דברים, ומוזכר שם סעיף לגבי העברת בעלות - זה הזמן להודיע לו שתוך שעה אתה מוריד את הרכב מהכביש.

זה מה שאני עשיתי לפני כחצי שנה עם הרכב הקודם שלי, עובד כמו קסם, הקונה הגיע תוך חצי שעה.

אם אין חוזה/זכרון דברים - תודיע לו שאתה מגיש תלונה במשטרה על ניסיון גניבה.

אגב, אתה יכול רק להקפיא את הרשיונות עד שתעשו העברת בעלות, כדי שלא יירשמו על שמך דוחו"ת ממצלמות.

מיצובישי גרנדיס 2005 | שברולט אפלנדר 2007

בתאריך 1.8.2021 בשעה 17:55, m3x7r3m3 כתב:

איך יודעים שפוליטיקאי משקר? השפתיים שלו זזות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל העונים.

יש זכרון דברים מסודר, והוא שילם במזומן. אבל אין סעיף על העברת בעלות, רק סעיף שאומר שהוא ישלם על ההעברה.

האיש לא מסרב להעביר. וגם הוא מצהיר שהרכב לא יסע לפני ההעברה. הוא רק מתנצל שאין לו זמן, "מחר אני אסדר הכל". כבר 4 פעמים. ונמאס לי כבר...

האם שייך להתלונן למשטרה? אני חושש יותר מהתעודות שלנו, אני לא רוצה שיגנבו לנו זהות, זה הרבה יותר חמור מכל העניין של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גש למשטרה ודווח על האירוע.

בזמן הזה הוא כבר עם ארבעה חשבונות בנק על שמכם, מפזר שיקים ולוקח הלוואות.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר להניח שהוא סוחר, שבימים אלו מפרסם את הרכב שלך תוך כדי שהוא טוען שאתה 'גיסו שנסע ללמוד בחו"ל' או משהו בסגנון..

לא הבנתי לגבי תעודות הזהות? מסרת לו את התעודות ממש או צילום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי רק לחדד כמה דברים.

ראשית כל חובת העברת הבעלות על הרכב, חלה על המוכר.

כי מן הסתם, כמו שציינו מעליי, כל עבירה מצולמת\דוח משטרה\קנס עירייה\כביש 6\תאונה\, ולא חסרות דוגמאות, שהרכב מבצע, יגיעו לבעל הרכב הרשום ברשיון.

תדאג כמה שיותר מהר, בכל אמצעי, {דוגמה של הורדת הרכב מהכביש,מצויינת} להעביר בעלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל העונים.

יש זכרון דברים מסודר, והוא שילם במזומן. אבל אין סעיף על העברת בעלות, רק סעיף שאומר שהוא ישלם על ההעברה.

האיש לא מסרב להעביר. וגם הוא מצהיר שהרכב לא יסע לפני ההעברה. הוא רק מתנצל שאין לו זמן, "מחר אני אסדר הכל". כבר 4 פעמים. ונמאס לי כבר...

האם שייך להתלונן למשטרה? אני חושש יותר מהתעודות שלנו, אני לא רוצה שיגנבו לנו זהות, זה הרבה יותר חמור מכל העניין של הרכב.

כמה עלה הרכב שהוא יכל לתת לך מזומן ?

כל העסקה הזאת נשמעת לא בריאה ולדעתי אסור לך לקחת ממנו בכלל מזומן מעל 11,000.

מי בכלל נותן תעודת זהות למישהו זר ? כשהציעו לי לי בחברת נגררים לקחת את התעודה שלי לעמדה 1 ולחסוך לי זמן לא הסכמתי לזה. אף אחד לא נוגע בתעודה שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גבול השימוש במזומן לעסקות בין אנשים פרטיים הוא 50,000 ש"ח. הגבול של 11,000 ש"ח הוא לעסקים.

לגבי אי מסירת תעודת זהות - חד משמעית, אני אתן אותה לאשתי או לבנים שלי, אבל לא לאף אחד אחר, אלא אם מדובר בגוף רשמי או משהו שווה ערך - וגם אז - רק לדקות הדרושות לצורך הזיהוי וצילום התעודה (שאני גם מאוד לא אוהב, אבל לעתים מתחייב).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 1443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...