Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החוויה (המדאיגה?) שלי עם WeSure.

seeker
שימו לב! השרשור הזה בן 1534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

רציתי לשתף אתכם בחוויית רכישת פוליסת ביטוח מקיף לאחד הרכבים שלי.

הרכב מבוטח (עד סוף החודש) באחת החברות הישירות. קיבלתי מייל חידוש אוטומטי עם מחיר הזוי, שאחרי הנחה הפך לסתם יקר מדי.

WeSure הייתה זולה מליברה בכ-400 ש"ח עבור פוליסה עם כיסוי דומה, ולכן נבחרה. לאחר השלמת התהליך קיבלתי את כל הטפסים למייל, ועברתי עליהם. להפתעתי הרבה, לא ראיתי שום איזכור לביטוח חובה. בירור עם נציג שירות לקוחות העלה כי בניגוד לאתרי הרכישה של החברות האחרות, ב-WeSure - כאשר אתה מבקש הצעת מחיר לביטוח מקיף - ההצעה אינה כוללת ביטוח חובה. בכל החברות האחרות אתה יכול לרכוש חובה בלבד, או מקיף - שכולל חובה - ולאחר מכן להוריד את כיסוי החובה בשלב פירוט הכיסויים.

את הפוליסה הזאת כבר הספקתי לבטל, אבל אז עלתה מחשבה בראשי. ב-WeSure מתגאים בכך שמכרו כבר יותר מ-100,000 פוליסות. כמה מאותם אנשים היו קודם באתרים של 9 מיליון, ליברה, AIG, Go וכו', רכשו לבסוף פוליסה ב-WeSure מבלי להעלות על דעתם שהיא לא כוללת ביטוח חובה, ונעים עכשיו בדרכים ללא כיסוי ביטוחי?

עריכה אחרונה על ידי seeker
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי מוזר מאוד לשמוע שהנחת העבודה שלך הייתה שביטוח מקיף כולל חובה.

ביטוח חובה תמיד מופיע כסעיף נפרד, מתומחר בניפרד, ולפעמים אפילו משולם בתשלום נפרד.

בכל חברת ביטוח ניתן לעשות ביטוח מקיף ללא חובה.

לי נשמע סך הכל שקיבלת בדיוק את מה שביקשת.. נותרה רק השאלה, האם הם אמורים היו לנחש שבעצם ביקשת משהו אחר?

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הבדל בין Opt-In ל-Opt-Out, השאלה האם יש משהו מחייב (כמו הוראה של הממונה על הביטוח) ל-Opt-Out ו-WeSure החליטו לעשות אחרת, או שפשוט המקובל בענף הביטוחים באינטרנט Opt-Out והם החליטו אחרת.

כל זה בהנחה שאכן בשאר הביטוחים באינטרנט זה Opt-Out ואין אחרים שהם גם Opt-In.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שפשוט המקובל בענף הביטוחים באינטרנט Opt-Out והם החליטו אחרת.

זה ^

וכלקוח שהשווה מחירים ועבר באתרים של כל החברות שהוזכרו בהודעה המקורית, אחד אחרי השני, לא העלתי על דעתי שב-WeSure זה עובד אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה עניין של מקובל בענף ולא חיוב מצד רגולטור, זה לגמרי נופל בקטגוריה של "ייזהר הקונה", צריך לבדוק לפני רכישה, בטח רכישה של כמה אלפי שקלים

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה עניין של מקובל בענף ולא חיוב מצד רגולטור, זה לגמרי נופל בקטגוריה של "ייזהר הקונה", צריך לבדוק לפני רכישה, בטח רכישה של כמה אלפי שקלים

לגמרי, וזאת גם עצה טובה לחיים. גם אין דמי ביטול ונפרדנו כידידים. אני רק תוהה לגבי אותם 100,000 מבוטחים, מה הסיכויים מבחינה סטטיסטית שרק אני נפלתי בעניין הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטטיסטית כנראה שאתה לא לבד, אבל סטטיסטית אני יודע שלפחות חלק מאותם 100 אלף מבוטחים הם בעצם חברות כמו אלדן והם כנראה כן בדקו היטב (כי יש לי פוליסת חובה של חברה אחרת ומקיפה של WeSure)

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדבר עליך ספציפי, אבל לא מוזר לי כבר שאנשים מזמינים את ה "הכי זול" ולא יודעים בכלל מה הם קונים (תכלס זה לא רק ברכבים).

בנוסף לזה, לא חייבים לעשות מקיף בחובה באותו חברה, אז זה לא נכון שכאשר אתה קונה ביטוח מקיף קונה חובה גם.

רק בwobi כאשר אתה מחפש הצעות רושמים לך "חובה x₪ + מקיף x₪", זה לא אומר שבכל מקום זה ככה.

בנוסף לכל זה, אולי אתה בדקת, אבל לא כולם בודקים וקונים את הביטוחים הכי זולים ואז כאשר קורה משהו מגעלים דברים לא טובים ובאיםצלפה להתלונן, בסופו של דבר, יש סיבה (לא תמיד, אבל בכללי כן) ש במקום 1 עולה לך 2000₪ ו במקום אחר עולה לך 3000₪.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה גם אם נותנים לך הצעה אחת - הפירוט כולל (תמיד) מחיר לחובה ומחיר למקיף או צד ג'.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הרכב הראשון שלי רכשתי אי שם בשנת 1993.

מאז עברו אצלי איזה חמש/שש מכוניות.

מעולם לא חשבתי שביטוח המקיף כולל את ביטוח החובה.

מעולם קיבלתי תמיד שתי הצעות - אחד לחובה והשניה למקיף / צד ג'.

נראה לי כמו היתממות (במקרה הטוב) לחשוב שהמקיף כולל את החובה, אלא אם בהצעה מצויין במפורש שזה המצב.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל ביטוח שעשיתי עד היום החובה היה בנפרד מהמקיף.

בנוסף אתה מקבל תעודת חובה שאיתה אתה חייב להסתובב מיד עם השלמת התשלום לביטוח.

קשה לי להאמין צרכן כל כך מנותק שלא היה שם לב לכל הדברים הללו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום כבר לא חייב שיהיה עליך שום ביטוח.

כאשר קניתי את הרכב החדש, ובאתי לקחת, הראתי להם במייל את החובה כדי שיתנו לי את הרכב ואז המתנתי שיגיע את המקורי בדואר, אחרי חודשיים מתקשרים מ הבנק "היי, למה לא הבאת לי את הביטוח עדיין"... רק אז נזכרתי באמת שלא קיבלתי כלום בדואר ו הסוכנת שלי אמרה לי "בגלל שלא חייב להיות עליך יותר, לא מדפיסים יותר ושולחים, שולחים רק במייל" [emoji2357]

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל ביטוח שעשיתי עד היום החובה היה בנפרד מהמקיף.

אם בכל הביטוחים שעשית עד היום החובה היה בנפרד מהמקיף, אתה במיעוט. בעידן הרכישה המקוונת, רכישה בנפרד תמיד תהיה יקרה יותר. ואני שוב חוזר ואומר - האתר של WeSure היה החמישי או השישי שהוצאתי בו הצעת מחיר, ולכן באופן אוטומטי חשבתי שהוא עובד בצורה דומה לקודמיו.

עריכה:

אני לא היחיד שזה נראה לו מוזר.

ככה זה נראה בליברה (וגם בחברות האחרות):

nYTbVL.jpg

עריכה אחרונה על ידי seeker
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...