Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפחתית גדולה עד 28000

aderet
שימו לב! השרשור הזה בן 1512 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עם B4 מהשנתונים שציינת. כרכב משפחתי היא מעולה! הרכב יחסית גבוה ומרווח מה שמקל מאוד על חגירת ילדים לאחור. כרפרנס מאליבו הרבה יותר צפופה ממנה. הרכב נוח מאוד בנסיעות ארוכות ודיי אמין. לגבי ביצועים -לא משהו בכלל תאוצה אנמית למדיי ובכלל התחושה עם התיבה הרציפה מעט מעצבנת. 4X4? תוריד ציפיות הרכב נמוך וזה לא מערכת שמיועדת לשטח זה יותר מערכת לאחיזת כביש מיטבית פחות רלוונטי לארצנו החמימה.

לדעתי האישית מונדאו 2011 2.3 האצ'בק טובה יותר בתמורה לכסף. ואמינה (זה מנוע וגיר של מאזדה 6 פרימיום) צריכת הדלק כפי שידוע לי זהה. היתרון בהצבק זה באגאז' אדיר ממדים וחוץ מזה שהיא עולה בערך חצי מהתקציב שציינת:)

אני גם הייתי ממליץ לו לשקול את המונדאו. הרבה מאוד רכב במינימום מחיר.

הוא רק צריך לקחת בחשבון שזה רכב עם שוק די חלש (ואני חושב שבגלל זה המחיר...).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אלך על המונדאו, אני הולך לנסוע הרבה וצריכת הדלק שלה גבוהה מדי בשבילי.

חברים אני מתחיל להיסגר על האסטרה דיזל 2.0. המון כח וצריכת דלק טובה, סטיישן וכל מה שאני צריך אבל אני לא מצליח למצוא אינפורמציה על הדגם הזה, מישהו יודע?

Sent from my HD1910 using Tapatalk

חולם לראות את iron maiden , בינתיים מלטש לי...

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן,, האסטרה נפלה בבדיקה ויזואלית. אני מתחיל לצמצם לכיוון שתי אקזמפלריות, אחת יונדאי i40 סטיישן יפהפיה עם 165k במד המרחק(וג'אנטים פסיכים) , השנייה B4 2011 עם משהו כמו 95k במד המרחק,מנוע 2 ליטר (לצערי אני לא מוצא 2.5).שתיהן נראות מתוחזקות היטב. לצערי את כל מנועי הטורבו בתקציב שלי אני נוטה לפסול בגלל ענייני אמינות וזה מבעס כי סגנון הנהיגה שלי רוכב על גלי המומנט הרבה יותר מלמשוך סל"ד למעלה. יתרונות, חסרונות, אשמח לשמוע את חוכמת ההמונים. מזכיר שאני בעל משפחה עם ילדים קטנים כך ששימושיות היא מאפיין בולט בשיקולים שלי.

חולם לראות את iron maiden , בינתיים מלטש לי...

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי בתקציב הזה אם תצליח למצוא רכב עם מנוע טורבו דיזל במצב נורמלי - לא כדאי לפסול.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
מעדכן,, האסטרה נפלה בבדיקה ויזואלית. אני מתחיל לצמצם לכיוון שתי אקזמפלריות, אחת יונדאי i40 סטיישן יפהפיה עם 165k במד המרחק(וג'אנטים פסיכים) , השנייה B4 2011 עם משהו כמו 95k במד המרחק,מנוע 2 ליטר (לצערי אני לא מוצא 2.5).שתיהן נראות מתוחזקות היטב. לצערי את כל מנועי הטורבו בתקציב שלי אני נוטה לפסול בגלל ענייני אמינות וזה מבעס כי סגנון הנהיגה שלי רוכב על גלי המומנט הרבה יותר מלמשוך סל"ד למעלה. יתרונות, חסרונות, אשמח לשמוע את חוכמת ההמונים. מזכיר שאני בעל משפחה עם ילדים קטנים כך ששימושיות היא מאפיין בולט בשיקולים שלי.

לא מבין איך אתה שוקל B4 ויונדאי סונטה מבחינת צריכת דלק, אבל פוסל את המונדאו 2.3 ? הסובארו עם צריכת דלק גבוהה יותר מהמונדאו (מניסיון) והיונדאי אולי זהה, לא בטוח. בשיוט המונדאו עושה בקלות 1 ל 14 בזכות הילוך שישי ששם את הרכב בסל"ד מאוד נמוך ועדיין יש מספיק מומנט. בתוך העיר שלושתן בצריכה של בערך 1 ל 7. דרך אגב אלו מספרים שמדדתי בעיר גם למאזדה 3 ופורד פוקוס מאותם שנתונים.

אל תשכנע את עצמך בערימה של השערות שגויות ביסודן שאין להן נגיעה אמיתית במציאות. תוסיף לכך שלמונדאו יש אחזקה זולה ופשוטה, ים של חלקי חילוף ואילו השתיים שהזכרת נדירות ויצטרכו לשבת הרבה זמן בגראג' עד שיגיעו לך החלקים מאי-ביי. או שתיכנס למוסך היבואן, תפאדל.

עריכה אחרונה על ידי ST12345

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 6 2011-12 עונה לכל הדרישות (יפנית, מרווחת, מבצעת, אמינה מאד, צריכת דלק לא יוצאת דופן)

ונסחרת בזול ביחס לתמורה בקטגוריה (בגלל שינוי הצורה ב2013).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהינתן רכב עם נתוני פתיחה טובים, מאזדה 6 עם 5 דלתות בהחלט שווה בדיקה אם תיכנס בתקציב.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1512 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...