Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפחתית גדולה עד 28000

aderet
שימו לב! השרשור הזה בן 1504 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אני מחפש משפחתית גדולה בתקציב לא כל כך גדול.

קשה לי להצביע על סדרי עדיפויות, הכל חשוב. בגדול אני מסיע משפחה עם שתי בנות קטנות ככה שבטיחות מעל הכל,חשוב שתהיה מרווחת עם תא מטען מכובד,כמובן שתהיה אמינה,שלא תגמור לי את הכיס בדלק ושלא תהיה "עגלה".

הסגמנט המועדף הוא מכוניות משפחתיות גדולות(יעני "מנהלים") או משפחתיות מעט קטנות יותר בגירסה מאובזרת.

אני אוהב מכוניות עם איזשהו "אדג" ככה שכל מיני משפחתיות 1.6(בלי טורבו..) הרבה פחות באות בחשבון. אני יודע שזה מאתגר בתקציב הזה -אם זה היה קל כנראה שלא הייתי נזקק "לחוכמת ההמונים" .

ראשית אצביע על על הבחירות הטבעיות שלי ואציין למה הם קצת בעיתיות:

1: הבחירה ה"מושלמת" שלי היא סיטרואן C5 מבציר אזור 2012-פחות או יותר הרכב הכי נוח שיש אולי בכל הקטגוריות,מרווח,מנוע חזק ולא צמא במיוחד רק שפה התקציב שלי מתאים רק לגירסאות ה 156 כוחות סוס ששם יש מנוע עם בעיות אמינות מה שפוסל גם את האחיות שלו לקונצרן כי גם ה פיג'ו 508 מהווה בחירה נהדרת עבורי (בצער רב-אשמח לשמוע שטעיתי).

2:עוד בחירה טבעית היא פוקוס 2 ליטר סטיישן (בציר 2012-13 יכול להיכנס בתקציב) שעונה לכל הצרכים שלי(במיוחד בגירסת הטיטניום המאובזרת) רק שפה אנחנו נופלים על גיר בעייתי-התקציב מוגבל ואין לי רצון להרפתקאות(שוב , אשמח לשמוע שטעיתי).

3:אופציה נוספת- סובארו B4 מ 2011,אין בעיות אמינות אבל חסר קצת כח במנוע ביחס למשקל והבנתי שצריכת הדלק לא מי יודע מה גם ביחס למכוניות הקודמות שציינתי. אני מאד אוהב את האוטו הזה ו 4*4 זה משהו שבהחלט מהווה ייתרון בעיני

4:עוד אופציה היא רנו מגאן דיזל- צריכת דלק נהדרת,תא מטען פצצה אבל אין איבזור ואפילו שיש מומנט בשפע חסרים לה כמה סוסים והיא קצת יקרה-קשה למצוא אחת טובה בתקציב שלי-קל וחומר אחת שלא עברה מליון ק'מ. ד'א-מישהו מכיר את הרנו לטיטיוד? כמעט ולא רואים אותה על הכביש והיא די סוגרת לי (על הנייר)את כל הפינות שחסרות במגאן סטיישן(וגם בפלואנס)

5: אופל אינסיגניה 2.0 מבציר 2011. מפלצת ביצועים שנותנת לי כל מה שאני רוצה חוץ מצריכת דלק שערורייתית-בעבר הייתה לי את גירסת ה 1.6(2014)-רכב נהדר אבל היא לא נכנסת בתקציב.

6.מצאתי טויוטה אוונסיס מ 2010 בתקציב אבל אני לא יודע יותר מידי על הרכב הזה-אשמח לתובנות.

כרגע אני נוטה קלות לכיוון ה B4 ולאנטי תזה שלה מבחינת צריכת הדלק-המגאן סטיישן דיזל-אשמח לתובנות נוספות ..

מישהו יכול לעזור לי לעשות קצת סדר?

תודה חברים.

חולם לראות את iron maiden , בינתיים מלטש לי...

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה, כדי עד כמה שניתן להמנע מ"הפתעות" , הייתי מציע להתמקד בסובארו B4, אוונסיס או מאזדה 6.

אוונסיס זה כמו קורולה, רק קצת יותר מהכל ( מרווחת, נוחה, חזקה ), עם אמינות גבוהה וצריכת דלק סבירה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוקב

גם אני בדילמה הזו רק עם תקציב של עד 35 אלף

הכנסתי למשוואה שברולט קרוז 14./ 2013

רנו קונגו 2014

אשמח גם אני לעוד תגובות עם יש

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 ל-B4 אבל עדיף אימפרזה.

כל החלופות האירופאיות אכן מפתות ובעלות הרבה ערך מוסף אבל למצער גם עם לא מעט ערך מוסך...ולא נראה לי שאתה בעניין שלהכפיל את ערך הרכב אחרי 3 שנים.

אם כבר אירופאית אולי הייתי שוקל 308 SW יוצאות ליסיניג שנמכרות כעת במחירי רצפה ועם אחריות לשנתיים.

עריכה אחרונה על ידי yuval1111
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יובל, יש לי היכרות קטנה עם פות"ש, לא נראה לי שהוא מפחד מאירופאיות בנות כמה שנים,

למעשה אני זוכר שהיה לו ניסיון טוב עם C4 בת 10 בערך.

חוץ מזה, גם ברכב אסיאתי בן 10+ יכולות להיות תקלות.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי אופציה מעניינת.

בתור בוגר אופל אינסיגניה (שעכשיו מפנקת את אבא שלי) היא ישר תפסה אותי.

אופל אסטרה 2014 יד ראשונה (כרגע מונית) עם 150K במד המרחק,רכב מטופל ומסודר עם מנוע דיזל 2 ליטר (162 כ"ס ואיזה 35 קגמים של מומנט !) ומאד חשוב-סטיישן.

אני לא מצליח למצוא אינפורמציה על הדגם הזה (בארץ). מה אתם יודעים עליו?

אני יודע שיש יותר סחירות ממנה אבל אני גם ככה מחליף רכבים לעיתים רחוקות, אני יותר בעניין של תחזוקה ואמינות ללא יותר מידי הרפתקאות.

מה דעתכם ככלל על רכבים שהיו מונית? כל זה בהנחה שהן לא נסעו איזה 400K כמובן..

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי מונדאו עם מנוע 2.3 יכול להתאים לך..יש לא מעט מידע על הדגם הנ"ל בפורום.
ממש לא, צריכת דלק גבוהה מידי.

Sent from my HD1910 using Tapatalk

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יובל, יש לי היכרות קטנה עם פות"ש, לא נראה לי שהוא מפחד מאירופאיות בנות כמה שנים,

למעשה אני זוכר שהיה לו ניסיון טוב עם C4 בת 10 בערך.

חוץ מזה, גם ברכב אסיאתי בן 10+ יכולות להיות תקלות.

דור היא הושבתה על ידי פורד F-350 שנכנס בי מאחורה בגיל 12 עם 180k ואמינות מופתית.. הייתה נוסעת עד היום כנראה אם זה לא היה קורה.

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי אופציה מעניינת.

בתור בוגר אופל אינסיגניה (שעכשיו מפנקת את אבא שלי) היא ישר תפסה אותי.

אופל אסטרה 2014 יד ראשונה (כרגע מונית) עם 150K במד המרחק,רכב מטופל ומסודר עם מנוע דיזל 2 ליטר (162 כ"ס ואיזה 35 קגמים של מומנט !) ומאד חשוב-סטיישן.

אני לא מצליח למצוא אינפורמציה על הדגם הזה (בארץ). מה אתם יודעים עליו?

אני יודע שיש יותר סחירות ממנה אבל אני גם ככה מחליף רכבים לעיתים רחוקות, אני יותר בעניין של תחזוקה ואמינות ללא יותר מידי הרפתקאות.

מה דעתכם ככלל על רכבים שהיו מונית? כל זה בהנחה שהן לא נסעו איזה 400K כמובן..

אשמח לפידבק

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אסביר לך הכי פשוט שיש... אם צריכת דלק מפריעה לך, תקנה מונדיאו 2011 מנוע 2.3 או שברולט מאליבו 2010 מנוע 3.5 או גם סובארו B4, ושים עליהן מערכת גז. תקבל צריכה עירונית בכסף של סופר מיני וצריכה בינעירונית היברידית (שוב, בכסף). זה עובד במציאות. אני עושה 27K בשנה על אימפלה 2005 מנוע 3.4 עם צריכה בכסף מקבילה ל 1/18.

3 הרכבים האלו מאוד מתאימים למערכת גז, את הסובארו אני פחות מכיר אבל במונדיאו ובמאליבו יישאר לך המון מקום בתא המטען אפילו עם בלון גז.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על גז בעבר אבל המחשבה על בלון גז בתא המטען עם 2 ילדות קטנות זה משהו שגורם לי לחשש,מעבר לזה אני מבין שזה בעייתי בחניה תת קרקעית. אני מחפש פתרון קונוונציונאלי יותר או פחות ובגבולות הגזרה של מה שציינתי (פחות או יותר). מישהו מכיר את האסטרה דיזל?

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם B4 מהשנתונים שציינת. כרכב משפחתי היא מעולה! הרכב יחסית גבוה ומרווח מה שמקל מאוד על חגירת ילדים לאחור. כרפרנס מאליבו הרבה יותר צפופה ממנה. הרכב נוח מאוד בנסיעות ארוכות ודיי אמין. לגבי ביצועים -לא משהו בכלל תאוצה אנמית למדיי ובכלל התחושה עם התיבה הרציפה מעט מעצבנת. 4X4? תוריד ציפיות הרכב נמוך וזה לא מערכת שמיועדת לשטח זה יותר מערכת לאחיזת כביש מיטבית פחות רלוונטי לארצנו החמימה.

לדעתי האישית מונדאו 2011 2.3 האצ'בק טובה יותר בתמורה לכסף. ואמינה (זה מנוע וגיר של מאזדה 6 פרימיום) צריכת הדלק כפי שידוע לי זהה. היתרון בהצבק זה באגאז' אדיר ממדים וחוץ מזה שהיא עולה בערך חצי מהתקציב שציינת:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1504 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...