Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי ספייס-סטאר ואטראז' מקבלות מערכות בטיחות מקוריות, ומתייקרות מעט.

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 1538 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה זה משנה לאיזה קטיגוריה הרכב שייך?

אנחנו ב 2020, ובשביל שהספייס וגם האטראג' יהיו רלוונטיות מיצובישי צריכה להחליפן לגמרי - ולא רק לבצע מתיחת פנים או להוסיף מערכות כאלו ואחרות.

הרכבים בני 7 (בערך) - זה גיל בו מציגים דגם חדש לגמרי - בטח כשהבסיס לא היה להיט עוד כשהוצג..

לכן לא משנה מול מה משווים אותה - רוב הרכבי המיני והסופר מיני יותר צעירים וחדישים.

בכל מקרה ממתינים להשוואת אבטיחים ראש בראש כדי לדעת האם מדובר רק בניתוח פלסטי או בשיפור הרכב מהבסיס.

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

ואני חשבתי שהמשך המשפט יהיה ״מה אכפת לכם לאיזה קטגוריה שייך הרכב? אנחנו ב2020 ולא חייבים להגדיר כלי רכב בקטגוריה מסויימת״.

בכל מקרה, אני חושב שלרוב האנשים לא מעניין הדברים האלה - להוסיף להן מערכות בטיחות מקוריות זה מבורך בכל מקרה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה משנה 2020 או 1990? כול רכב כמו הרבה דברים בחיים מחולקים לפי קטגוריות.

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה משנה לאיזה קטיגוריה הרכב שייך?

אנחנו ב 2020, ובשביל שהספייס וגם האטראג' יהיו רלוונטיות מיצובישי צריכה להחליפן לגמרי - ולא רק לבצע מתיחת פנים או להוסיף מערכות כאלו ואחרות.

הרכבים בני 7 (בערך) - זה גיל בו מציגים דגם חדש לגמרי - בטח כשהבסיס לא היה להיט עוד כשהוצג..

לכן לא משנה מול מה משווים אותה - רוב הרכבי המיני והסופר מיני יותר צעירים וחדישים.

בכל מקרה ממתינים להשוואת אבטיחים ראש בראש כדי לדעת האם מדובר רק בניתוח פלסטי או בשיפור הרכב מהבסיס.

הספייס סטאר היא מכונית גלובלית עם דגש לשווקים מתפתחים.

היא קטנה יותר כי עיקר התחרות שלה היא מול דגמי סופר מיני של שווקים מתפתחים - פיאט ארגו, פורד קא, טויוטה יאריס (דגם שונה מאירופה), פולקסוואגן גול.

לכן גם מיצובישי לא ממהרים להציג לה מחליפה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים האלה לא שווים את הקילובייטים שהגיבוב הזה תופס בשרת.

הכותב הוא נגד מאוכזב.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, עכשיו קצת התבלבלתי,

תן לי להבין אותך.

הרכבים שהם לא "סופר מיני" {להגדרתך, כן?}, הם רכבי פח?

רק בגלל שרכב מסויים אינו שייך {לדעתך}, לקבוצה מסוייימת, הופך אותו רלרכב פח?

הבלבול הוא בגלל הבנת הנקרא שלך, לא בגללי.

והתשובות הן - רכבים שהם לא סופר מיני אינם קטגורית רכבי פח, רכב מסוים שאינו שייך לקבוצה מסוימת אינו הופך אותו לרכב פח.

ספציפית האטראז' / מיראז' / ספייס סטאר הם רכב פח.

מה זה משנה, האם רכב מסויים גדול או קטן בכמה סנטימטרים בודדים מרכב אחר? בגלל זה הוא לא בר השוואה לרכבים אחרים?

כל יצרן מייצר רכבים לפי אורך\רוחב\גובה, איך שבא לו. תמיד יהיו הבדלים שוליים בינהם.

בישראל קבעו קבוצות של רכבים, הספייס סטאר היא רכב מיני גבולי. טיפה גדולה יותר. אבל בקטנה כן?

הפוך, כמות הסנטימטרים אינה הבסיס להשוואה, השתמשתי במידות כדי להראות שיש רכבים אחרים שלמרות מידות דומות, אין ספק ששייכות לקטגוריית "סופר מיני".

בישראל קבעו קבוצות של רכבים? קטגוריה A,B,C,D וכו' הן מקובלות בכל העולם, ודווקא אצלנו אין קטגוריות מיוחדות (כמו Kei ביפן וכו').

יותר מזה, למעט בקטלוג של אתר אחד וכיתוב במבחן רכב אחד, אף אחד לא חשב לסווג את הספייס סטאר / מיראז' בקטגוריית המיני.

נכון שמו אותה במבחנים השוואתיים מול רכבי מיני, אבל זה לא משנה את הקטגוריה כמו שכתבה השוואתית בין רכב בנזין לחשמלי לא הופך את הבנזין לחשמלי, וכתבה השוואתית בין משפחתית לג'יפון לא הופך את הג'יפון למשפחתית ולא את המשפחתית לג'יפון.

אבל בעולם הקבוצות הם שונות. אנחנו חיים כאן וככה צריך להיתייחס לזה.

למה שלא תזכיר גם את ה-טויוטה קאמרי, שהיא רכב משפחתי "ממוצע" בארה"ב, ואילו אצלנו היא "רכב מנהלים"?

קאמרי שייכת גם פה וגם בארה"ב לאותה קטגוריה - D, אם כי השם לקטגוריה עצמה הוא שונה, שם זה Full Size Family Sedan בניגוד לקורולה שהיא תהיה Compact Size Family Sedan או Standard Size Family Sedan.

אף אחד לא החליט שהקאמרי פתאום שייכת לקטגוריה C נניח.

וויכוח מיותר, אני בדעה davemustaine87.

זה לא משנה הקטגוריה כי אין לזה הרבה משמעות, בסוף יש מחיר ומוצר שאתה מקבל.

הדוגמאות שלך היו מעולות, היה לך תקציב X וקניתה טאבלט כי זה התאים לך בתקציב ובדרישות ולא בגלל שזה בקטגורית טאבלטים.

דיי בטוח שאם היה בתקציב מחשב בתצורה של טבלאט שהיה נכנס בתקציב הוא היה מתווסף לשיקול למרות שהוא בקטגורית המחשבים.

סך הכל להגיד שהספייס סטאר הוא פח זה בדיחה, הרכב פשוט, אמין וגדול יותר מהמתחרות שלו באותה מחיר וללקוח שזה חשוב לו זו קניה הגיונית.

אך למרות מה שאמרתי, אני אישית חושב שלאטראז אין שום זכות קיום בשוק כי לטווח מחירים שבו הוא נימצא יש כל כך הרבה מתחרות שלא רואות אותו ממטר שאני באמת מתקשה להבין מה ההגיון של לקוח לבחור בו.

הרכב אכן פשוט ואמין (עד כדי, אני יכול לספר על בעיות מפה עד הודעה חדשה שאף אחד לא מוצא את המקור אליהן, בהתחשב בכמות ההתקנות המקומיות לא מן הנמנע שאחת מהן היא הגורם), אבל האחיזה שלו מתחת לכל ביקורת, התת היגוי מגיע מוקדם מדי, הרבה לפני מתחרות, וכשהוא מגיע הוא מגיע בחריפות גבוהה מהמתחרות.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1538 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...