Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירות הסטרימיניג של סופטיפיי נחשב לאיכות סאונד נמוכה ?

ofer1973
שימו לב! השרשור הזה בן 1530 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למיטב הבנתי -

ספוטיפיי פרימיום 20 ש''ח לחודש = mp3 320 kbps

דיזר פרימיום 20 ש''ח לחודש = mp3 320 kbps

דיזר Hifi 40 ש''ח לחודש = flac 1,600 kbps

גם כרגע בהתלבטות האם לעבור מספוטיפיי לדיזר הייפיי.

עד כמה מורגש השינוי?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

הפרוססור BIT ONE או ה-BIT ONE HD ,מסוגלים להתמודד עם האיכות הזאת כמו שבדיזר HIFI ?

JOYING 7" ANDROID-> Audison bitOne

TRU S45->HAT Clarus C6+Legatia L3 | Genesis ST60->Morel MT230 | Sundown SAE-1200D->AA 12" Arsenal

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הספוטיפיי משדר באיכות נמוכה יותר וגם בווליום נמוך יותר מאשר הספרייה בטלפון בבלוטוס. מהי המגבלה בכלל כשמשדרים בבלוטוס?

האיכות הכי טובה בהד יוניט שלי (פיוניר) היא מדיסק און קי, בפער גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובד עם google music מאז שיצא beta בשנת 2011. הורדתי את כל הקבצי מוזיקה שיש לי בפורמטים שונים ושכחתי מה זה disk on key. השירות לא משנה גודל של הקבצים או שינוי כלשהו באיכות עובד מצויין ויציב. לאחר שקניתי רכב עם Android Auto עשיתי גם מנוי לשירות בתשלום 10$ בחודש זה מאפשר שמיעה של כל התכנים בשירות וזה מאוד נוח בפיקוד קולי ב-AA. מאוד מרוצה וזה גם נותן עוד בונוס קטן לצפיה באיוטוב ללא פרסומות בפרופיל שלי במחשב/נייד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון:

היום עשיתי בדיקה קצרה לבדוק אם יש הבדל משמעותי באיכות הסאונד בין סופטיפיי לבין דיזר HIFI.

והתוצאה היא שיש הבדל משמעותי לטובת הדיזר HIFI.

הסאונד הרבה יותר פתוח וברור .

וסוף סוף הסאב שלי התעורר לחיים !

בסופטיפיי הסאב היה נשמע עמום ודיי חלש ,ובדיזר הוא פשוט חזר לחיים והתחיל לעבוד כמו שצריך.

JOYING 7" ANDROID-> Audison bitOne

TRU S45->HAT Clarus C6+Legatia L3 | Genesis ST60->Morel MT230 | Sundown SAE-1200D->AA 12" Arsenal

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1530 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...