Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה זה הרכב הזה? איך קוראים לו?

B3A
שימו לב! השרשור הזה בן 1494 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

"סובארית" סובארו e10

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם הזה נמכר בארץ משנת 1985 עד 1993. לפניו היה עוד דור עם מנועי 600 סמ"ק ואחריו דור עם מנוע 1.2 שנמכר רק ב 1994.

מדבר במיקרו וואן עם מנוע והנעה אחוריים, מנוע 1.0 ליטר. עם 6 מקומות ב 3 שורות. היה רכב נפוץ בזמנו, היו כאלה גם בצה"ל. גם "אחרי שעבר זמנו" שימש עוד שנים ארוכות כרכב תפעולי פנימי בקיבוצים.

מדובר ברכב מצויין לתחבורה פנימית בתוך קיבוץ אבל לא יציב בכבישים פתוחים.

בחו"ל קיים גם עם 4X4, בארץ גם הייתה (או שעדיין יש) אחת כזאת 4X4.

קיים גם בתצורת טנדר פתוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

בחו"ל קיים גם עם 4X4, בארץ גם הייתה (או שעדיין יש) אחת כזאת 4X4.

קיים גם בתצורת טנדר פתוח.

נתקלתי בפרוייקט מעניין של מתנדבים למען ילדים לאיזה מטרה והם קנו כמה סובאריות ושיפצו אותן.

אחת או שתיים מהן נראות 4x4, אפילו עם החלונות העיליים בפינות הגג.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף שנות התשעים הייתי נוהג לעיתים על הרכב הזה בנסיעות עירוניות.

פעם אחת יצא לי לנהוג בו ת"א ירושלים.

פחד אלוהים.

נאמר לנו בשעתו שבחיל האויר הותרה הנסיעה בו רק כרכב תפעולי בתוך הבסיסים. נשמע הגיוני

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי על סובארית בתקופת השרות הצבאי. הרכבים הללו היו עוברים התעללות קשה בתוך הבסיסים.

כל פעם הייתי מתפלא מחדש איך הרכב ממשיך לנסוע אחרי מה שהוא עובר.

זכורה לי סובארית אחת די ישנה שהייתה מתחממת מדי פעם. במקום לשלוח את הרכב לתיקון הנהגים היו לוקחים צינור מים ומשפריצים על המנוע החם בעודו עובד כדי לקרר אותו ולהספיק עוד סבב של פיזור חיילים לפני שהמנוע ירתח.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היינו משתמשים בזה להוביל ביצים בין הלולים , דגם חד קבינה . מאוד רך בנסיעה . הרבה סתימות דלק . אני חושב שעדיין נמצא רכב אחד בגרוטאות של גני הילדים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף שנות התשעים הייתי נוהג לעיתים על הרכב הזה בנסיעות עירוניות.

פעם אחת יצא לי לנהוג בו ת"א ירושלים.

פחד אלוהים.

נאמר לנו בשעתו שבחיל האויר הותרה הנסיעה בו רק כרכב תפעולי בתוך הבסיסים. נשמע הגיוני

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

סוף שנות ה 80 בחיל האוויר הייתי עם רכב כזה בכל הארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדיר שלי זה היה רכב קצין תורן לנסיעות בתוך הבסיס... לא הייתי מעז לצאת איתו לכביש "אמיתי" :-)

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנות השמונים היתה תאונה בה היתה מעורבת סובארית כזאת. שישה אבות לילדים נהרגו והשאירו 44(!) יתומים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1494 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...