Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חייב כסא מחשב חדש, לא מוכן לשלם הון על זבל

Spire
שימו לב! השרשור הזה בן 1515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נשבר לי הז** כבר מהכסא הזה. הבוכנה שלו קורסת עצמונית, משענות היד לא מתכוונות אז אני חייב לדחוף את המקלדת והעכבר רחוק מדי כדי שיהיה על מה להשעין את הידיים, וטו טופ איט אול אוף הוא גם מסריח משתן מהתקופה שהחתולה שלנו הייתה משתינה על הרצפה ואז דורכת בשלולית והולכת על כל הרהיטים.

אין לי תקציב מוגדר, אני מניח שמשהו כמו 1000-1200 שקל אמור להספיק. אם יש משהו סביר בפחות זה יהיה אחלה. אני יושב על הכסא המון - סד"ג של 10-12 שעות ביום. כרגע יש לי איזה משהו שקניתי בהום סנטר או אייס תמורת איזה תלושים מהעבודה של אשתי, ולמעט המשענות היד, הבוכנה והריח, הוא סבבה לגמרי.

מעדיף משהו שלא יהיה מעור/דמוי כי מהר מאוד הם יראו כמו אחרי מלחמה בחסות ציפורני חתול.

אני לא יודע כמה כסף באמת צריך להוציא על כזה דבר, התרגלתי שכיסאות עולים הון תועפות בחנויות כלבו (הומסנטר, אייס, אופיס דיפו וכו') ושהם תמיד זבל עופות. מצד שני יש את כל ההרמן מילרים למיניהם שעולים כמו דירה בחדרה. השאלה שלי היא האם יש חנות/מותג/מקום/דגם שעולה מחיר הגיוני והוא לא קקי מוחלט.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אישית הכי נוח לי כסאות עם גב רשת ומושב עם ריפוד וכיסוי רשת ומשענת ראש (אל תאכל עליו, הרשת הזו תופסת הכל, לך תוציא איזה גרגר שומשום שנפל פנימה)

אבל זה דיי מכתיב חברה גנרית כלשהי בתקציב לדעתי (דוגמה לא בתקציב).

אם מתחילים להתפשר (מה יותר חשוב לך?) אפשר לקחת למשל גב רשת ומושב עם ריפוד וכיסוי רשת בלי משענת ראש של כסאות צרעה שנחשבים טובים, למשל כזה

אני בזמנו העדפתי לוותר על הגב רשת ועל מושב רשת ולהישאר עם משענת ראש, אז יצא כיסא בד עם ריפוד מושב וגב ומשענת ראש, שילמתי סדר גודל של 700 שקל, החזיק לדעתי מעל ל-10 שנים.

היום הייתי מסתכל גם על הקטגוריה שנקראת "כיסאות גיימרים", לחלקם נראה שיש תמיכה במקומות הנכונים.

והכי הכי הכי חשוב - לא קונים בלי שיושבים

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה פה שירשור בנושא..

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?354544-%D7%9B%D7%99%D7%A1%D7%90-%D7%9C%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91

אישית עם צרעה דגם BETA אם אינני טועה ואין תלונות. אבל זה אישי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+500

יש לי אותו מעל 7 שנים, כסא מצויין (הוא באותו סגנון של הצרעה Beta).

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ זבל עופות מוחלט! כסא גנרי שנמכר בעשרות מקומות, בטח מגיע בקונטיינרים ממפעל אחד בסין, אצלי החזיק שנתיים, יום אחד נשענתי קצת אחורה ושדרת המתכת של משענת הגב פשוט נשברה לשני חלקים.

מזדהה עם פות"ש, עד היום לא מצאתי כסא נורמלי. הרמן מילר יהיה לי כשאגדל ואצא למשרד מחוץ לבית. תכל'ס בכסף שזרקתי על כיסאות עד היום אפשר כבר היה לקנות חצי הרמן מילר.

באופן זמני, דווקא כיסא מרקוס של איקאה עושה את העבודה בינתיים.

https://www.ikea.com/fi/fi/p/markus-toimistotuoli-vissle-tummanharmaa-70261150/?gclid=Cj0KCQiApt_xBRDxARIsAAMUMu8Lr9Qg5A6vmhkLpwMvFzGN9ZWiIqEPDzHUmRgePSQ7-v2oc2KsfTwaAm0cEALw_wcB

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבודה, יושב על כסא של צרעה שעות על גבי שעות, מחזיקים שנים.

בבית, קניתי כסא מחנות בחולון בשם מיליון כסאות. יש להם מבחר עצום בחנות, שווה ביקור.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חיפשתי בזמנו כיסא. בשרשור שהזכירו פה אני נשמע כמו shill של הAeron אבל הוא דווקא מציג תמורה מטורפת למחיר בייחס למה שיש בארץ. 12 שנות אחריות וכיסא שהוא end game מוחלט מבחינת נוחות (סובייקטיבי). הוא עולה בין 4.8-6K תלוי כמה אתה מתמקח איך אתה משלם וכמה אתה קונה וכו'. אכן זה סכום מטורף ולא מבוטל לזרוק על כיסא.

המקום האחרון בחיפוש שלי אחר כיסא היה ההרמן מילר. כל הכיסאות רשת למיניהם בארץ (צרעה, אופיס דיפו\דר גב\מליון כיסאות) הם סוג של rebranding לכיסא סיני וQC שלהם בהתאם. צרעה דורשים 2-3K על כיסאות שהם בלשון המטעה גרועים וזולים. גילוי נאות את החיפוש הזה ערכתי בערך לפני שנה וחצי אז יכול להיות שהשתנו דברים.

בכל מקרה כיסא זה מוצר שלקרוא עליו ביקורות זה רק טוב על הנייר! יכול להיות שלמבנה גוף שלך הAERON יהיה מזעזע, בזמן שכיסא "רגיל" יהיה יותר ממספיק. תעשה חיפוש, תשב יחסית הרבה זמן על הכיסא בחנות כדי לקבל התרשמות רחבה, ואז תחליט. מותגי ההי-אנד בארץ הם Steelcase והרמן מילר. אני אישית לא יכולתי לסבול את החוסר נוחות בכיסאות של צרעה\דר גב\מליון כסאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ זבל עופות מוחלט! כסא גנרי שנמכר בעשרות מקומות, בטח מגיע בקונטיינרים ממפעל אחד בסין, אצלי החזיק שנתיים, יום אחד נשענתי קצת אחורה ושדרת המתכת של משענת הגב פשוט נשברה לשני חלקים.

מזדהה עם פות"ש, עד היום לא מצאתי כסא נורמלי. הרמן מילר יהיה לי כשאגדל ואצא למשרד מחוץ לבית. תכל'ס בכסף שזרקתי על כיסאות עד היום אפשר כבר היה לקנות חצי הרמן מילר.

באופן זמני, דווקא כיסא מרקוס של איקאה עושה את העבודה בינתיים.

https://www.ikea.com/fi/fi/p/markus-toimistotuoli-vissle-tummanharmaa-70261150/?gclid=Cj0KCQiApt_xBRDxARIsAAMUMu8Lr9Qg5A6vmhkLpwMvFzGN9ZWiIqEPDzHUmRgePSQ7-v2oc2KsfTwaAm0cEALw_wcB

נראה קצת יקר בשביל כיסא מאיקאה

https://www.ikea.co.il/catalogue/Workspaces/Office_chairs/70261150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

לפני מספר שנים עברתי לכסא ארגונומי (הידוע גם כ'כסא ברכיים') בעצת חבר מחזאי שבילה הרבה שעות ביום על המחשב:

https://www.dr-gav.co.il/200argonblack0

חונה מתחת לשולחן כשאינו בשימוש, שומר על תנוחת ישיבה זקופה, והלחץ על הרגליים מחייב אותי לקום כל חצי שעה ולחלץ איברים - שזה גם חיובי. לא הייתי ממהר להשקיע בו 300 שקל (או יותר), אבל הייתי בודק אם יש כאלה ביד2 שמישהו קנה ולא התחבר, רק בשביל לנסות את הקונספט.

בהיבט השלילי - בכסא שלי הגלגלים קצת חלשים בשביל הגזרה החטובה שיושבת עליהם, וגם שמתי לב שעם הזמן הגוף מתחיל 'לזחול' בחזרה לפוזיציה מוכרת ושפופה, משהו שדי קל לתפוס עם קצת עירנות לנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.dr-gav.co.il/chairs/133ea3014b

אחד הדברים הכי נוחים שישבתי עליהם, ויש לי Steelcase Gesture בבית והרמן מילר במשרד.

לשלילה - איכור חומרים זבל טהור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אפשרות לרכוש כיסא גיימרים מותג איכותי.

כל ציוד מחשב שלי גם במשרד בו אני עובד הוא ציוד גיימרים שהבאתי מהבית.

הציוד הזה הוא פשוט 2-3 רמות מעל כל השאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חייב לציין לטובה את הכיסא של איקאה. יושב עליו כבר שנתיים והוא נוח מאוד, גם לישיבה של שעות.

באיקאה, המחיר לדברים הטובים לא יהיה זול יותר מחנויות אחרות, אבל האיכות של הכסא הזה לוקחת כל כסא אחר עד 1000 שח בעיני. מה שכן, הידיות שלו לא מתכווננות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השרשור כי גם אני צריך להחליף את הכיסא שלי (צרעה בן 8 בערך עם בוכנה שלא מחזיקה כבר את הכיסא בגובה הרצוי), עם תקציב דומה לזה של פות"ש.

לא עדיפים כיסאות עם תמיכה בצוואר במחיר הזה? ראיתי דווקא דברים של מותגים מוכרים יחסית בתחום הכיסאות בטווח המחירים הזה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...