Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חייב כסא מחשב חדש, לא מוכן לשלם הון על זבל

Spire
שימו לב! השרשור הזה בן 1494 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יושב על כסא של קוגר(זה מהקישור בהודעה הקודמת שלי), עלה קצת פחות מ900, נוח לי מאד, הריקליינר זה פיצ'ר מאד שימושי שאני משתמש בו ביום יום.

כסאות גיימינג נוחים מאד מסיבה פשוטה, גיימרים יושבים עליהם כל היום. הכסא שהמלצתי הוא יחסית זול, יש כסאות הרבה יותר רציניים, אבל בזה יש כמעט כל פיצ'ר אפשרי (החסרון היחיד עד כה הוא שהוא קצת חורק, אני מניח שאני יכול לשמן קצת ולסגור עניין).

*הזבל הסיני שיש בהומו-סנטר, הוא כמו כל שאר הזבל הסיני שיש שם, לא רלוונטי.

איפה ניתן לראות פיזית את הכיסא? והאם יש הבדל בין זה לדגם היותר יקר שם?

לגבי הדוגמאות בהודעה הקודמת שלי, לפי האתר הרשמי הSharkoon הוא עור אמיתי

https://en.sharkoon.com/product/26579

והכיסאות נראים יחסית דומים במנגנונים ושניהם נראים טוב, מעניין האם הגלגלים בCorsair טובים יותר מהרגילים

עריכה אחרונה על ידי MaDxXx
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

https://www.pcholic.co.il/%D7%9B%D7%A1%D7%90%D7%95%D7%AA-%D7%92%D7%99%D7%99%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%92/552-cougar-armor-black-gaming-chair.html

זה נוח חושילינג!

יושב עליו כבר חצי שנה, הוא גם רקליינר.

אני לא בטוח שזה כל כך בריא נשמה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו נראה כסא מצויין למחיר אבל החומר (PU) בעייתי. אחרי שנה+ יכולים להיווצר קילופים ואז הכיסא יראה גרוע. אין אחד מבד?

יש מבד:

https://tinyurl.com/wog856j

https://tinyurl.com/tomcyrr

יש גם Secretlab Titan, רק שלא מצאתי שמוכרים אותו בארץ

https://secretlab.co/collections/titan-series#titan_2020_softweave-charcoal_blue

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל דאגה, להבדיל ממושב האסלה, מזה אני קם לפעמים :)

MaD, כל חנות מחשבים מכובדת תחזיק כזה (אלא אם הם מיבאים מוצרים של המתחרים), באיזור חיפה יש יש לך את פיסיהוליק, שהוא גם חבר כאן בפורום, במקומות אחרים - חיפוש בזאפ וכו' יניב לך חנויות שמוכרות ומשם רק למצוא משהו באיזור שלך.

אגב, אני לא גדול מידות במיוחד (1.80, 80קג). והכסא לא 'גדול' עליי.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבן מפחיד אותי, כל נגיעה מתלכלך...

לשימושים של ספייר, לבן זה מצוין.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

פות"ש חזר. היתה לי תקופה קצת משוגעת אז לא היה לי זמן להיכנס ולבדוק ולענות.

יש לי שני דברים להגיד על מה שנאמר עד עכשיו:

אחד, כסאות גיימינג זה חרא. 99 וחצי אחוז ממה שנמכר זה אותו זבל סיני re-branded שמתחיל לחרוק אחרי שנה, הריפוד PU מתחיל להתפורר, ובאופן כללי הם נועדו להיראות מגניבים הרבה יותר מאשר להיות ארגונומיים. סתם שתי דוגמאות מראש: הבולסטרים על המושב הם ההיפך ממה שנכון. במקום לאפשר לשנות תנוחות ברגליים (לפשק/לסגור/אפילו לשים רגל על רגל) כדי להזרים את הדם, הם נועלים את הרגליים בפוזיציה סגורה ולא נוחה. כנ"ל במשענת, במקום להחזיק את הגב איפה שצריך, שזה ע"י עקומת S מאחור ולאפשר חופש בצדדים, זה עושה בדיוק את ההיפך - הגב שטוח (במקרה הטוב יש איזו כרית מטופשת שאפשר לכוון למעלה/למטה אבל לא ניתן לשלוט בכמה תמיכה היא נותנת) ובצדדים יש בולסטרים קשיחים שלופתים אותך במקום ולא מאפשרים לזוז. לא סתם כל ערוצי היוטיוב שאני עוקב אחריהם עברו לכסאות גיימינג כשהם נהיו פופולריים, ומהר מאוד רובם המוחלט נטשו אותם לטובת דברים יותר טובים.

שתיים, אחרי מעבר בין כמה חנויות (צרעה, מיליון כסאות וד"ר גב) קניתי את זה. אמור להגיע במהלך השבוע ואני אחזור לדווח. הוא מאוד דומה למה שהציע Morninsgstar, אבל דווקא את הכסא שהוא הציע ראיתי באחד הסניפים וויתרתי עליו כי משענות היד שלו לא היו גבוהות מספיק. עשיתי את זה ממש לא בלב שלם, כי הכסא הזה פשוט פאקינג מדהים. אני יודע שהוא לא עומד בקריטריון ה"צריך להיות רשת" שלי אבל הוא פשוט היה שווה את זה. הוא שונה מכל כסא אחר שאי פעם ישבתי עליו. המושב/ידיות וכאלה לא שונים משום דבר אחר, אבל הגב המפוצל הזה זה משהו אחר. שתי הכריות האלה די חופשיות ודי מוטות קדימה, אז כשמתיישבים בו הוא לופט אותך בכליות ונותן תמיכה משמעותית, אבל עדיין מספק חופש תנועה. אפשר לשנות את רמת ההתנגדות של הגב, ואת הגובה של הכריות, וכמו שאתם מבינים ממש התבאסתי.

בסניף אחר שקפצתי אליו כדרך אגב היה את הכסא הזה, ואפילו לא טרחתי לשבת בו, רק שאלתי אם אפשר להגביה אותו בצורה כלשהי (בוכנה/גלגלים). אני לא יודע אפילו למה, אבל התיישבתי בו, הרמתי את משענות היד, מדדתי עם מטר, ועכשיו אני מחכה שיגיע ואני אוכל לחזור ולתת חוות דעת אחרי שימוש יותר ארוך.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, הכסא נראה מרשים.

אני מקווה שזה נוח להישען על "ריאות"...

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...