Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש קארספורום: 14.2.2020

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1495 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תכנסו למצב רוח רומנטי, אולי ככה נצליח להימנע מהגשם שמסתמן לפקוד את יום שישי הבא.

אני מאוד מקווה שלא נצטרך לבטל שוב כי אני כבר מתגעגע אליכם...

תתאמצו חזק חזק ותתפללו לכל האלים שאתם מכירים כי הפעם יש לנו תוכנית מעניינת עם סקודה סופרב ספורטליין, נציגות של GAC וצמד אחיות של מרצדס (נשבע שהם לא משלמים לי על זה, זה פשוט יצא ככה, שוב).

כרגיל: נפגשים ברחוב הלח"י 2 בני ברק (או "מפגש קארספורום" ב-waze), יום שישי (14.2), התאספות בשעה 14:30-15:00, תחילת החלק האמנותי סביב 16:00.

ניפגש.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

באמת הגיע הזמן. נקווה למזג אוויר סביר פלוס.

מקס'.... אולי צריך לחשוב על מפגש חורף בחניון מקורה איפשהו.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז, GAC vs Mercedes-Benz, זו לצד זו? בא בשביל האקשן.

הביאו את הסופרב ספורטליין בשביל שתהיה בוררת.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי YNET:

מחר בבוקר צפויה הפוגה בגשמים אבל מחר בצהריים ישובו הגשמים לצפון ולמרכז. "האירוע יהיה קצר, מיום רביעי השמש תפציע, הטמפטורות יעלו. בחמישי ובשישי הטמפרטורות יעברו במעט את הממוצע, 20 מעלות. מערכת גשם נוספת תיתכן בראשית השבוע הבא, כרגע היא נראית סבירה, נמשיך ונעקוב", אמר החזאי.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו מפגש בעל פוטנציאל טוב! גם מזג אוויר וגם משתתפים.

אני כמובן מגיע

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המפגש מתקיים מחר כרגיל?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1495 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...