Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ווקס לרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 1521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השתמשתי בו, משאיר את המשטח חלק ודוחה מים, אבל תשים לב שכתוב שהוא לא מחליף יישום ווקס רגיל אלא מחזק וקס קיים.

קצת קשה להוריד אותו, תרסס פעם אחת ותנגב ישר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ווקס מהיר ובסיסי ביותר.

תוכל לקנות 5 ליטרים ב 200₪.

https://www.autostore.co.il/product/ווקס-מהיר-sonax-profiline-5l-html/

כמו שכבר נאמר ורשום בתיאור המוצר בלינק, לא מחליף ווקס רגיל.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכשיר הזה נותן ברק לזמן קצר.

אבל הרבה יותר קל לעבוד איתו מאשר עם ווקס בצורת משחה ( שמחזיק יותר זמן ). לכן אפשר בעזרת ווקס מהיר כזה להקטין את תדירות השימוש בווקס משחתי היותר קשה ליישום.

דעתי:

אם אתה רוצה לשמור על צבע הרכב,

במקום הווקס הזה, תקנה חומר אחר שנקרא BSD של אותה חברת Sonax. הוא מחזיק יותר זמן ודוחה מים ( מעולה לחורף ).

https://www.sonax.co.il/mozrym/XTREME-sdrt-h/(location)/19404-mbryq-omhds-msthy-zb-dytyylr-SONAX-Xtreme-Brilliant-shine-detailer

ואם אתה שוטף רכב בעזרת צינור, תוכל להשתמש בחומר אוטם פולימרי שמחזיק עוד יותר זמן ( שים לב להוראות שימוש ואל תיתן לחומר להתייבש על הרכב ):

https://www.sonax.co.il/mozrym/XTREME-sdrt-h/(location)/47413-spryy-nd-syl-SONAX-XTREME

את כל המוצרים האלה תוכל לקנות באוטוסטור או במחלקת הרכב בהום סנטר.

יש מוצרים נוספים של אותה חברת Sonax ( סבון לרכב מרוכז, חומר לניקוי הפנים ). גם הם בסדר גמור.

כמובן, יש חברות נוספות עם מוצרים עדיפים, אבל תכשירי Sonax נמכרים במחירים נוחים יותר.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש ביוטיוב לגבי המוצרים שלהם, לסונקס יש מוצרים איכותיים מאוד והמחירים בארץ דווקא סבירים בגלל שיש יבואן רשמי.

BSD שונה מאוד מהוקס המהיר והוא יתן לך הגנה טובה גם, תיישם אחרי שטיפה ואתה מוגן לכמה שבועות.

לגבי הוקס המהיר, הכוונה שבפעם הראשונה אתה מיישם וקס משחה או נוזלי ובעזרת הוקס המהיר אתה מחזק אותו בשטיפות שבועיות/חודשיות ככה שלא צריך ליישם וקס משחה כל חודשיים אלא פעמיים בשנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה BSD שיישמתי נותן תוצאה מצויינת מבחינת דחיית מים. שמתי ביום שישי בבוקר והתוצאה מצוינת. אבל שמתי לב שהמגע הוא לא חלק משי כמו שציפיתי שיהיה.

כשקניתי את את ה BSD רציתי גם לקנות את ה high speed wax אבל נאמר לי שהחומר אמנם עובד אבל משאיר מגע ממש דביק.

בסרטון שראיתי לאחרונה מומלץ לערבב את ה BSD בחומר נוסף כמו שמראה הבחור כאן -

הסבר על המוצר השני

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה BSD שיישמתי נותן תוצאה מצויינת מבחינת דחיית מים. שמתי ביום שישי בבוקר והתוצאה מצוינת. אבל שמתי לב שהמגע הוא לא חלק משי כמו שציפיתי שיהיה.

כשקניתי את את ה BSD רציתי גם לקנות את ה high speed wax אבל נאמר לי שהחומר אמנם עובד אבל משאיר מגע ממש דביק.

בסרטון שראיתי לאחרונה מומלץ לערבב את ה BSD בחומר נוסף כמו שמראה הבחור כאן -

הסבר על המוצר השני

הוא ממליץ בסוף לא לערבב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוהלים במים, הרבה יותר קל להוריד. יש לך כמה אופציות עם חומרים שקשה להוריד :

ליישם אותם לאחר השטיפה כשהרכב עדיין רטוב, הם גם נמרחים בצורה יותר חלקה ככה.

המטלית עצמה שמשתמשים בה להורדה שתהיה לחה או לחה מאד/ספוגה מים ואז סחוטה.

באופן כללי לא נתקלתי בחומר הזה של סונקס בשום קושי להוריד אותו, הוא נמרח חלק ויורד חלק.

גם ליישם אותו אפשר על יבש או על רכב רטוב, כאמור - רכב רטוב עדיף כי החומר נמרח יותר טוב ובצורה שווה יותר.

אפשר גם למהול את החומרים מהסוג הזה, כמו שאני עושה עם BSD. את BSD של סונקס מהלתי 1:3 ואפשר אפילו 1:4 בבקבוק ספריי נפרד. חוסך לך מלא חומר, נמרח יותר טוב, ועושה את העבודה טובה באותה מידה. זו לא המצאה שלי, גם דיטיילרים ביוטיוב מקצועיים ראיתי שעושים ככה.

את הווקס הזה למשל תוכל לנסות למהול 1:1 בבקבוק ספריי נפרד, אבל הפעם שהרכב יהיה יבש, שהחומר לא יימהל עוד יותר...ותגיד לנו איך יצא..

הנה היוטיובר דיטיילר מקצוען שדיברתי עליו:

ראה בדקה 0545 בערך בסרטון. מומלץ לצפות כמובן בכל הסרטון.

BSD באמת לא נותן מגע חלק של משי, בשביל זה יש חומרים אחרים. אני לא צריך מגע משי, זה לא מעיל פרווה. מה שהוא עושה זה נותן הגנה לא רעה בכלל ודוחה מים. זו המומחיות של BSD, יחד עם ברק כמובן.

עריכה אחרונה על ידי ניסאן מיקרה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מאמין שחפרתי כל כך. אבל נראה לי שאתחיל לבדוק את הצב.

ראיתי את הסקירה הזו של PAN המארגן ובדקתי מחירים ואפשרויות משלוח, על פניו המוצרים של הצב שאני מכיר בעיקר את המשחות שלו משנים קודמות יתנו לי מענה טוב.

[video=youtube;Yxz3zSVIm-g]

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...