Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוליש וקס לרכב חדש?

שימו לב! השרשור הזה בן 1526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם יהיה הבדל בין שטיפה רגילה במכוני שטיפה לביצוע פוליש וקס?

רכב חדש בצבע שחור הייתי רוצה לבדוק אופציה האם מישהו מכיר מקום מומלץ בפ''ת?

משהו זול שיתן תוצאה טובה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית הייתי מתרחק מכל מכון שטיפה ובמיוחד עם רכב שחור, ועוד חדש.

אין מציאות במשהו ממש זול, יש אבל דברים טובים במקום ששוטף ידנית עם חומרים יעודיים לרכב עם כפפה ולא מטאטא.

גש לרחיצה שלי https://www.facebook.com/MyWashIL/

יש להם גם אפשרות לציפוי ננו בהתזה במחיר סביר, לא ניסיתי עדיין. אני משתמש בשירות שלהם אחרי טיפול במוסך שנתן לי שוברים (מוסיף על השובר עבור רחיצה עם כפפה (של סונקס :wink:) , באופן כללי הם עובדים עם מוצרים של סונקס ( ו karcher )

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור :lol:

הפניתי אותך לשם כי חיפשת משהו במחיר נמוך. אין קיצורי דרך או דיטיילר משקיען או הרבה פחות.

כמו שאמרתי, אני משתמש בשרות שלהם רק אחרי ביקור במוסך שבו קיבלתי שובר הטבה לשטיפה. בשאר הפעמים לבד עם הרבה סבלנות .

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשו עזוב חוץ מזה הניקוי עצמו הבחור עושה פרצופים מנקה על הפנים לשם אני לא אחזור.

נשארו כל מיני סימנים שהיה אפשר להעביר בעזרת היד וכל נקודה הוא פשוט פספס אותה וכביקשתי פרצוף עקום תשמע עדיף

שטיפה במכונה מאשר שם לפחות יוצא נקי יותר :).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב חדש לא עושים פוליש. לא מתקרבים לפוליש.

אפשר לעשות וקס (ואפילו רצוי) או ציפויי ננו למינהם (שלטעמי יקרים מדי.

אם זה לא מקולקל- אל תתקן את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מישהו יודע להמליץ לי על חומר שאני יכול ליישם עם מטלית וספריי כלשהו על הרכב החדש לאחר שטיפה רגילה?

אני מעוניין בעיקר בברק גבוהה ומראה רטוב של הרכב

אם אין חשש כלשהו לרכב חדש לעשות דברים כאלה מעדיף לחסוך את הכסף לכל ההגנות ופשוט ליישם כל שבועיים מחדש את החומר על פני הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש משהו שניתן לקנות בארץ

קל לשימוש ניגוב והתזה

האוטו חדש חשוב לציין שלא יפגע בצבע הרכב.

והאם יש חלקים שאסור להתיז עליהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד עדיין לא ענה קניתי את ה

Ultimate Quik Detailer באמת עבודה יפה עשה

השאלה אם אחרי זה ניתן גם להשתמש בתוסף של fast finish הספריי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...