Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תשלום דו"ח - או כמו שאישתי אומרת: "אין לי מושג מה זה"

שימו לב! השרשור הזה בן 1496 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפי הסכום והמיקום ניתן לנחש שמדובר בעבירת מהסוג של מהירות מופרזת, כביש שש, כשהייתה עוד מדרגה של 1000₪ (כיום זה 750 ו-1500₪ בהתאמה אם אני לא טועה. זה משתנה תדיר).

אפשר לחפור בפירוט החשבונית של כביש שש ולוודא את העניין, נתחיל מזה.

סוג הדו"ח - הד"ס - מרמז על שוטר שהזין את הדו"ח בניידת.

עצה גרועה מאוד.

הרכב ככל הנראה צולם במצלמת מהירות.

תפנה למרכז פניות נהגים ותבקש את הצילום של הרכב - תוודא שמדובר ברכב שלך.

במקביל תרשום שלהם שלא קיבלת את ההודעה הראשונה ואתה מבקש לבטל את אגרת הפיגורים.

תיאורטית, אתה היית יכול לבקש להשפט.

תבדוק האם האופציה הזאת שמורה לך גם עכשיו - במידה והם לא יוכלו לספק את ההוכחה שנשלחה התראה ראשונה או את התמונה תזוכה בהפרש הריבית או בכל הסכום - בהתאם.

זאת לא יכולה להיות עבירת מהירות כי אין קנס ברירת מחדל של 1000 שקל על אף עבירת מהירות באף דרגה. לדעתי רוב הסיכויים שזה שימוש במכשיר סלולרי.

ראשית תשלם את הדוח אחרת תקבל עוד תוספת של ריבית לתשלום.

העצה הכי גרועה שאפשר לתת. קודם מבררים על מה מדובר, אחר כך מחליטים אם לשלם או לא. ברגע ששילמת - הודית בעבירה. ואז קשה מאוד עד בלתי אפשרי להפוך את ההחלטה במקרה הצורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

העצה הכי גרועה שאפשר לתת. קודם מבררים על מה מדובר, אחר כך מחליטים אם לשלם או לא (ממש עיצה מגוכחת להפליא). ברגע ששילמת - הודית בעבירה. ואז קשה מאוד עד בלתי אפשרי להפוך את ההחלטה במקרה הצורך.

אתה וששה יוצאים מתוך נקודת הנחה שהאישה לא ביצעה עבירה או לא יודעת/לא שמעתי וגם לא ראיתי וזה בסדר לחשוב שאתה לא אשם בעבירה.

זה שהאישה לא קיבלה הודעה קודמת לתיבת הדואר אולי מהסיבה הפשוטה שהיא לא עדכנה את כתובת המגורים שלה (או כתובת למשלוח דואר) במשרד הפנים לכן המכתב נשלח לכתובת האחרונה הידועה לגורמי האכיפה.

שורה תחתונה אני יוצא מתוך נקודת הנחה שאישתו כן ביצעה את העבירה הרשומה במכתב החוב לכן לדעתי יש לסגור את הפינה ולהמשיך הלאה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה וששה יוצאים מתוך נקודת הנחה שהאישה לא ביצעה עבירה או לא יודעת/לא שמעתי וגם לא ראיתי וזה בסדר לחשוב שאתה לא אשם בעבירה.

זה שהאישה לא קיבלה הודעה קודמת לתיבת הדואר אולי מהסיבה הפשוטה שהיא לא עדכנה את כתובת המגורים שלה (או כתובת למשלוח דואר) במשרד הפנים לכן המכתב נשלח לכתובת האחרונה הידועה לגורמי האכיפה.

שורה תחתונה אני יוצא מתוך נקודת הנחה שאישתו כן ביצעה את העבירה הרשומה במכתב החוב לכן לדעתי יש לסגור את הפינה ולהמשיך הלאה.

אני לא יוצא משום נקודת הנחה. אתה היחיד שיוצא מנקודת הנחה פה כפי שרשמת בסוף ההודעה שלך.

גם אם העבירה כן בוצעה, אולי אפשר למזער נזקים (בטח של הכפל קנס). אולי הם יחליטו שהכסף לא משנה אלא רק האישום והנקודות אם יש ויחליטו לשכור עו"ד שיוכל לעזור להמתיק את העונש.

אבל לא משנה מה הם יחליטו לעשות, לשלם סתם ככה קנס מבלי שבכלל אתה יודע על מה אתה משלם תסלח לי אבל זה הדבר הכי גרוע ומפגר שאפשר לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יוצא משום נקודת הנחה. אתה היחיד שיוצא מנקודת הנחה פה כפי שרשמת בסוף ההודעה שלך.

גם אם העבירה כן בוצעה, אולי אפשר למזער נזקים (בטח של הכפל קנס). אולי הם יחליטו שהכסף לא משנה אלא רק האישום והנקודות אם יש ויחליטו לשכור עו"ד שיוכל לעזור להמתיק את העונש.

אבל לא משנה מה הם יחליטו לעשות, לשלם סתם ככה קנס מבלי שבכלל אתה יודע על מה אתה משלם תסלח לי אבל זה הדבר הכי גרוע ומפגר שאפשר לעשות.

לשלם הם ישלמו בכול מקרה.

למה לשכור עו"ד ? אתה יודע כמה זה עולה ?

בחייאת...לא מדובר על תאונה פגע וברח או לפני שלילת רישיון הנהיגה.

* נמתין לתגובת פותח האשכול ותוצאות הבירורים ולאחר מכן נראה מי יצא צודק ומי יצא חומוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לדעתך אפשר לסגור את הפורום המשפטי כי אם נשלח אליך דו"ח אז אתה אשם.

תראה כמה שרשורים נפתחים בהם הטעות היא של הרשויות

תראה כמה שרשורים השוטרים עושים עבודה גרועה , וניתן להוציא את האשם בזיכוי או להגיע לעיסקת טיעון מיטיבה.

וזה מהותו של הפורום.

אם לא הבנת זאת עד עכשיו - חבל.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשלם הם ישלמו בכול מקרה.

* נמתין לתגובת פותח האשכול ותוצאות הבירורים ולאחר מכן נראה מי יצא צודק ומי יצא חומוס.

חומוס יצאת כבר בהודעה הראשונה.

לא מן הנמנע כי אשתו אכן ביצעה עבירה והיא אשמה באלף אחוז. אז מה?

האם לא תברר קודם מה קרה?

העלית השערות למה לא הגיע אליהם בדואר , באף אחד מהאפשריוית לא הטלת ספק שהליקוי הוא במשלוח / בדואר.

ואם לבסוף לאחר כל הבירורים יצא שהוא / אשתו בצעו את העבירה ונראה שאין לו שום דבר שניתן להקטין את הקנס המקורי ישלם.

כרגע המצב שהקנס לא יגדל עד יותר מחודש, אז יש זמן לברר.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשלם הם ישלמו בכול מקרה.

אתה כאילו חי באיזה עולם שבו אף דו"ח מעולם לא בוטל הוא הומר למשהו אחר.

לגבי עו"ד כן אני יודע כמה זה עולה, במיוחד בשביל זה רשמתי לפני שאולי כסף זה לא אישיו מבחינתם אלא דברים אחרים (כמו רישום תעבורתי למשל).

תוצאות הבירורים של פותח השרשור לא יתנו שום אנידיקציה לגבי מי צודק או מי חומוס. הטענה שלי הייתה שיש לבצע את הבירורים לפני שמשלמים, לא שלא צריך לשלם בכלל. אתה טענת שלא צריך לברר בכלל ולשלם על עיוור וזאת עצה של חומוס כמו שתיארת באופן יצירתי....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוסף על עברת שימוש בנייד(צילום מרחוק), יתכן שהקנס הנו על חניית נכים בתחנת דלק/רענון.

תחנת הדלק דור-אלון ממוקמת כ-1 ק"מ לפני מחלף באקה(יושב על הק"מ ה-133 של כביש 6), כך שבהחלט יתכן שהקנס הנו על העמדת רכב בחניית נכים.

עריכה אחרונה על ידי kompy

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלה דוח, פחדה לספר לי...

גיליתי בזמן ניסיון תשלום קנס שיש דוח נוסף מאותו חודש על עבירה נוספת.

כעת אני מנסה למזער נזקי טימטום של כ900 שקל ריבית על שני הדוחות..

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה קיבלה דוחות?

תעלה אותם לכאן הסתר פרטים אישיים אולי ניתן לעשות משהו, למרות שהזמן שחלף יקשה על כך.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אין לי את הדוחות עצמם, יש את הפירוט של הדו"חות באתר התשלומים.

הדוח 1000 ש"ח הינו על שימוש בסלולאר.

מצורף צילום מסך של שני הדוחות לתשלום שצברו ריבית לא קטנה בכלל.

האם יש סיכוי לבטל את הפיגורים ולשלם את החוב המקורי?

תודה.

דוחות.jpg

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלה דוח, פחדה לספר לי...

גיליתי בזמן ניסיון תשלום קנס שיש דוח נוסף מאותו חודש על עבירה נוספת.

כעת אני מנסה למזער נזקי טימטום של כ900 שקל ריבית על שני הדוחות..

איזה באסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1496 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...