Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטוטו אופל קורסה 2020

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 1521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא מכיר אופל, גם אין לי יחס מיוחד למותג, אבל על פניו עולה שמדובר באוטו מאוד נחמד, נראה טוב, מאובזר יופי, יחסית מרווח וכנראה לא לגמרי משעמם. נחירות הבוז מעט מיותרות, ודאי בשלב הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שאם אתה ממש רוצה קורסה חדשה כדאי לך לקנות קורסה (או אסטרה) ישנה בהרבה מתחת למחירון, ואז לעשות עליה טרייד אין. מה אני מפספס?

בדר"כ יש תקנון טרייד אין והוא מגביל מחיר מחירון (בסיס כמובן) לרכבי יד ראשונה בלבד.

לאט לאט התחילה ונכנסה מגמת עליית המחירים ההזויה לרכבי מיני, שהיום עולים כמו רכבים משפחתיות, המשפחתיות מצד שני עלו למחירים של רכבי "פרמיום" עאלק.

עוד מעט תתחיל מגמה של רכבי מיני לעלות כמו משפחתיות ואז בכלל.

אני לא אכניס את דעתי על הקורסה, כי אינה רלוונטית, אלא אתייחס לדיון הכללי על תמחור.

בתחילת העשור הקודם מחיר של 105-107 אלף ש"ח יכלו לקנות לך סופר מיני מרמת הגימור הבכירה, שכללה ESP, שליטה מההגה על מערכת השמע, 6 כריות אוויר, פנסי ערפל והגה מצופה עור.

היום זה מחיר לגרסאות הבסיס, שמגיעות עם מערכות בטיחות אקטיביות, תאורת לד מלאה (קורסה, קליאו), עזרי חניה מקוריים, מערכות מולטימדיה מקוריות מתקדמות. כל זה מגיע באריזה יותר מרווחת, יותר נוחה, יותר מבודדת, יותר איכותית, חזקה ומהירה יותר.

בגרסאות הבכירות כבר פוגשים אבזור שעד לפני כמה שנים לא ראינו מחוץ לרמות הגבוהות של סגמנט הפרימיום (מטריקס לד, מצלמות 360 וכו')

כל הטוב הזה עולה כסף, כן גם יצרני רכב מעלים מחירים עבור דגמים חדשים וגם יבואנים מקומיים משלמים על אבזור מקורי נוסף שהם בוחרים להביא לארץ.

מה שהזוי זה לצפות שהמחירים יעמדו במקום.

רק כדי להמשיך את השרשרת, אז קומפקטיות פרימיום בינתיים עלו כבר לטווח שבו פעם היה ניתן לקנות משפחתיות פרימיום (A קלאס מתחילה מ230K, סדרה 1 החדשה עם אבזור הגון גם עוברת את ה200 אלף ש"ח, וכל זה למנועים הבסיסיים ביותר).

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל נכון, אבל בין תחילת העשור הקודם ועד לפני שנה-שנתיים היתה תקופה בה ניתן היה לקנות את אותם הרכבים (סופר מיני אוטומטיים ) ב 10 אלפים שקל פחות, כנראה בגלל שיטת מיסוי ירוק. התרגלנו לזה (מתרגלים מהר לדברים טובים).

וגם היו אופציות לרכבי מיני אוטומטיים במחירים נוחים ועם גירים ידניים במחירים עוד יותר נוחים.

המבחר לרכבים חדשים זולים צומצם וזה בולט אחרי תקופה שרכב חדש היה ממש בהישג יד.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחירה לצייד את הגרסה הבכירה בגג זכוכית היא לדעתי טעות קשה, זה אולי נראה טוב באולם התצוגה אבל זה מנפח את המחיר ומוריד את המרווח לראש,

וגם מהווה חסרון באקלים הישראלי בנוסף לזה שלא ניתן לפתוח אותו. לא נראה לי שהגרסה הזו תזכה להצלחה וחבל.

אם כבר עדיף היה להוסיף את פנסי המטריקס במקום הגג שזה כבר פיצ'ר יחודי לא רק בקבוצת הסופר מיני.

מקווה שלא יחזרו על הטעות הזו עם ה 208.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אני הייתי שמח לראות במיוחד קליאו rs line ידנית, ולא רק רובוטי כפול מתמד.

נשאר שקונצרן רנו ישמע את משאלותיך, כי לפי האתר הבריטי והגרמני נראה שהיא לא מיוצרת בתצורה הזאת.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...