Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עבירת קיפוח זכות -מצורף סרטון פלוס דו"ח. האם יהיה נכון לערער? אשמח לעצה

שימו לב! השרשור הזה בן 1494 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב

קיבלתי דו"ח (קיפוח זכות) על סך 500 ש"ח ללא נקודות

תיאור המקרה

הגעתי מנתיב ימני (נתיב אחד) שהנתיב נפתח לעוד שני נתיבים שמאליים - עברתי לאמצעי. (המרחק בין ההשתלבות לרמזור שיגיע לא גדול)

בנתיב האמצעי הבנתי שהוא רק נתיב ישר ושאני צריך את הנתיב השמאלי, האטתי ואותתי (היו בנתיב השמאלי 8 מכוניות) השתלבתי לאחר 5 מכוניות.

ונעצרתי על קיפוח זכות.

אני לא מהנהגים שנדפחים בדקה ה90 וקורה שטועים וצריכים נתיב אחר (לא הכרתי את הכביש -והמרחק בין ההשתלבות לרמזור הוא לא גדול)

האם יהיה חכם לערער? או שאין פה על מה לערער.

מצורף סרטון המקרה והדו"ח

https://drive.google.com/open?id=1JEKC8tsF60ELtDOV6W9qdplh3vTktIZm

קיפוח1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אגיד לך מה כולם יגידו לך :

"הייתה ממשיך ישיר ועושה פרסה".

"חבל שלא שמת לב קודם כי רואים בבירור את החצים".

דעתי? זה נראה שבאמת לא שמת לב פשוט, קורה לכולם במיוחד אם זה אזור שלא מכירים.

לפי מה שקראתי באשכולות פה, אם יש לך עבר נקי של 5 שנים ו7 שנים רישיון או יותר, אפשר לנסות תמיד, אם יתקבל או לא זה כבר סיפור אחר.

הסברת לשוטר את המקרה?? (אני פשוט אף פעםצלא מצליח לקורא את הדוחות שלהם.

מעניין מה הוא אמר לך פשוט.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

התכוונת כנראה שאפשר לנסות להמיר את הקנס להזהרה ( פותה"ש כתב לערער ).

אז באמת אפשר לנסות להגיש בקשה להמרה, במידה והעבר נקי ( אכן 7 שנות ותק + 5 אחרונות ללא דוחות ).

https://forms.gov.il/globaldata/getsequence/[email protected]

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי את הסרטון אבל

אתה מבקש להמיר לאזהרה אם אתה עומד באמות המידה לכך 7 שנות נהיגה 5 שנים ללא עבירה.

תיענה בשלילה יהיה לך זמן להחליטו אם לבקש להישפט.

תחזור לכאן עם התשובה להמרה לאזהרה ומשם נתקדם

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי את הסרטון אבל

אתה מבקש להמיר לאזהרה אם אתה עומד באמות המידה לכך 7 שנות נהיגה 5 שנים ללא עבירה.

תיענה בשלילה יהיה לך זמן להחליטו אם לבקש להישפט.

תחזור לכאן עם התשובה להמרה לאזהרה ומשם נתקדם

אני לא מבקש להמיר כרגע באזהרה. אני חושב שאני חף מפשע ושואל האם יש סיכוי בערעור. האופציה העדיפה היא ערעור ולא המרה באזהרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה , העובדה היבשה היא שנדחפת בתור. אם אתה מערער, אל תראה את הסרטון. כי לפי דעתי זה ממש הפללה עצמית.

כמו שאמרו מעל , היית צריך לנסוע ישר.

תשים את עצמך בנעליו של הנהג האחרון, שאולי נתקע ברמזור כי אתה עברת במקומו.

לקחת סיכון. הסיכון התממש.

אני הייתי מנסה להמיר לאזהרה

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, לזה התכוונתי.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

אופציה 1 - ערעור, האם לפי מה שאתם רואים יש מצב ששופט יזכה אותי? לא התכוונתי לשום עבירה. המרחק היה קצר והשתלבתי ששמתי לב שהנתיב הוא רק ישר.

לגבי אופציה 2- המרה באזהרה. יש לי עבר של נקי ורישיון מעל 7 שנים. זה פשוט להמיר את הקנס באזהרה. (זה אומר שאני מנצל את ה"אזהרה" על משהו שהוא יחסית פשוט)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התכוונתי לשום עבירה. המרחק היה קצר והשתלבתי ששמתי לב שהנתיב הוא רק ישר.

אני מאמין לך שעשית זאת בתום לב, אבל הסימונים והתמרורים ברורים ביותר, והסרטון שלך מוכיח זאת. כבר בנקודה המוקדמת שבתמונה היית צריך להבין שאתה צריך את הנתיב השמאלי. בין אם זו עבירת קיפוח זכות, או סתם התעלמות מתמרורים, אתה בהחלט לא "חף" ובטח אל תשתמש בסרטון כדי לצאת זכאי.

Capture9999.JPG

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבקש להמיר כרגע באזהרה. אני חושב שאני חף מפשע ושואל האם יש סיכוי בערעור. האופציה העדיפה היא ערעור ולא המרה באזהרה

מה הבסיס העובדתי שלך להנחה הזו? מה יהיה קו ההגנה שלך פה?

הסרטון לא בא לטובתך, אפילו לא בטיפה, אם זה שרואים את החיצים מאוד מוקדם (עוד לפני שעברת לנתיב האמצעי), אם זה השהייה הממושכת שלך באמצע גם על הנתיב הימני וגם על האמצעי (כמעט 10 שניות), אם זה שרואים במפורש שהייתה לך הזדמנות לעבור לנתיב השמאלי ביותר מבלי לקפח זכות של אף אחד (החל משנייה 00:28 אחרי הסיוויק הכסופה או מה שזה לא יהיה בנתיב השמאלי שם).

אם יש לך בסיס לקו הגנה כלשהו כדאי שהסרטון הזה לא יהיה חלק מאותו קו הגנה. אם השופט רואה את הסרטון הוא מרשיע אותך וזה לא ייגמר בקנס של 500 שקל.

אם אין לך קו הגנה כלשהו שיכול לעזור לך יש לך 2 אופציות:

1. לשלם את הדו"ח - זה יירשם בעבר התעבורתי שלך וגם ככה את העבירה הבאה לא תוכל להמיר לאזהרה

2. לבקש המרה לאזהרה

תום לב לא משחק תפקיד בעבירות תעבורה (עבירות ללא צורך בהוכחת כוונה), אלא רק עובדות.

מהצד העובדתי כרגע התיק לא נראה לטובתך, ואם הסרטון מוצא דרכו לבית המשפט זה יהיה דיי סגור לרעתך.

אגב התאריך במצלמה שלך לא נכון, כי ההודעה הזו נכתבה ב-30/01/2020 ועדיין לא 19:20 בערב, אבל זה שטויות.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוטר מסביר שהוא הבחין בך מגיע מנתיב הימני וחותך את הרכבים לפני הרמזור.

קיפוח זכות לרכבים שמאחורייך.

היה איתך בקשר עין, מבחינת ראות ותאורה תקין ונקי.

לא ברור תגובת הנהג- "הוא אמר לי ? ? ואז חתכתי לנתיב".

לדעתי:

1. כביש עם סימונים נקי וברור + תמרור בצד שמאל של הדרך שמראה לך באופן ברור את מה שמסומן על הכביש עצמו.

2. כשהשתלבת מהנתיב הכי ימני, היה לך בהתחלה פרק זמן שכן יכולת להשתלב בנתיב הכי שמאלי ולהיות האחרון בתור מבלי להפריע לאף אחד.

3. האצת וחתכת לפני הרמזור ולפני היונדאי שגם בולם לשנייה כשאתה מאיץ.

תחשוב שאם היה אור אדום והיונדאי הייתה עוצרת, יש מצב שהיית נתקע בה.

יכולת לגרום לתאונה סתמית.

4. מבחינת ראות ותאורה הכל נקי וברור.

אני הייתי משלם ומפיק לקחים מזה.

וזה גם מה שאני הייתי מציע לך.

וכן, אם אתה רואה שאתה לא יכול להשתלב מכל סיבה שהיא, תזרום עם הנתיב שאתה נמצא בו כעת.

חבל לקבל כמו שקיבלת דוח\ תאונה\ נהגים עצבניים מאחורייך שהזמן שלהם לא פחות חשוב מהזמן שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך לשלם לפני שמנסים להמיר להזהרה.

אני לא מבין את פותח השרשור .מה זאת אומרת חבל לנצל הזהרה על משהו פשוט ? הינך נהג זהיר - 5 שנים בלי עבירות ( לא פשוטות ולא קשות ). אם תקבל הזהרה במקום 500₪, תזהר עוד 5 שנים ותהיה שוב זכאי להזהרה.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה שלי, אל תלך למשפט כי אין לך שום קייס, זה שלא "שמת לב" זו אשמתך כי המקום מתומרר היטב וכבר בנתיב ההשתלבות יש לך שלט גדול שמתריע שהפניה שמאלה היא רק מהנתיב השמאלי.

attachment.php?attachmentid=527165&d=1580367116

אם אני אתה, משלם ושוכח.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם לא מבינים - אם הוא משלם את הדוח, הוא לא יהיה זכאי להזהרה 5 שנים, בדיוק באותה המידה אם יקבל הזהרה עכשיו.

זה כמו לזרוק 500₪ ( תיאורטית, כי לא בטוח שיסכימו להמיר קנס לנו-נו- נו ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסרטון רואים בבירור את חלוקת הנתיבים על פי החיצים שעל הכביש החל משניה 27 ובנוסף יש תמרור עומד החל משניה 29-30.

התעלמת מהם כאשר עברת לנתיב השמאלי קיפחת זכותם של כלי הרכב מאחוריך בנתיב השמאלי.

אין לך סיכוי גדול לבטל את הדו"ח לכן בקשה להמיר לאזהרה היא הפתרון.

אם תשלם את הדו"ח הזה כדי להינות מהמרה לאזהרה בפעם הבאה יצטרכו לעבור 5 שנים.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1494 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...