Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור תאורת חזית ג'ולייטה תלתן 15

שימו לב! השרשור הזה בן 1517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום. ברכב מותקנת תאורת DRL מסוג לד לבן, ונורות הלוגן צהובות בשביל אור גבוה ונמוך.

מחפש לשפר את הנושא הזה. נוסע די הרבה בכבישים פתוחים בלילה ומרגיש שהדרך חשוכה.

אשמח להמלצה על נורות שלא ישגעו את המחשב של הרכב ולא יפגעו באטימות של גוף הפנס.

או אולי בכלל צריך להחליף את הפנס כולו?

לא יודע... זה חור שחור עבורי כל הנושא הזה. אשמח לקבל עיצות מועילות.

אגב, חשוב לציין - הסיבה לשדרוג היא שיפור תאורה נטו. לא מעניין אותי מאורות בצבע כחול\טורקיז או סגול. העיקר הוא לראות טוב יותר.

תודה רבה,

Sent from my PH-1 using Tapatalk

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרשורפלצת שלם מוקדש לענין: https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?360281

כל פתרון עם הפנסים הנוכחיים שאיננו על בסיס נורות הלוגן אחרות - איננו חוקי בעקרון. גם אם תצליח להשיג אלומת אור נקיה.

בשרשור הנ"ל תוכל למצוא המלצות למוצרים שמציעים תאורה עדיפה, אך תמורת משך חיים של המוצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון שלי אישי על גולייטה , רכשתי קיט קסנון 5000k מהאתר hids-direct.co.uk .

קיט איכותי עם מגברים סלים (slim) .

היתרון בגולייטה היא שהפנס ענק , יש בתוכו המון מקום כדי להחביא את המגברים ואת כל הצמת חוטים, החיסרון שצריך לפרק את הפנסים מה שאומר להוריד טמבון קדמי (לא סיפור מסובך בכלל).

בגלל שלגולייטה יש עדשה שמיועדת לקסנון גם בדגמים שהגיעו איתו במקור האלומת אור טובה ולא מסנוורת, לא הבהבו לי מעולם בכביש והגוון 5000k היה תואם במדויק לגוון הלדים של ה DRL .

הרכב עבר טסטים ללא בעיה בלי קומבינות, גם בגלל שהאור תקין ולא מסנוור, וגם בגלל שלא רואים שינוי מתחת למכסה המנוע.

הנורות מהאתר הזה לדעתי מאוד איכותיות והקיט שהיה לי החזיק שנתיים וחצי ללא בעיה ואז הרכב נמכר.

בכללי אני לא ממליץ לך ללכת על נורות דרך לד או "טורבו לד" כי לא קיבלתי איתם תאורה טובה בכלל , גם עם קיט זול וגם עם קיט איכותי , הצבע היה מעולה העוצמת הארה לא התקרבה לקסנון.

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההמלצה של dprt טובה, אם הידיים שלך 'מחוברות לראש', הייתי פועל על פיה.

אם לא, קנה את נורת ההלוגן הטובה ביותר שתמצא (של אוסראם או פיליפס), אל תעבור גוון של 5000 קלווין, יותר מזה זה נהיה סגול 'ערס-משטרתי' וגם עצמת התאורה פוחתת.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון שלי אישי על גולייטה , רכשתי קיט קסנון 5000k מהאתר hids-direct.co.uk .

קיט איכותי עם מגברים סלים (slim) .

היתרון בגולייטה היא שהפנס ענק , יש בתוכו המון מקום כדי להחביא את המגברים ואת כל הצמת חוטים, החיסרון שצריך לפרק את הפנסים מה שאומר להוריד טמבון קדמי (לא סיפור מסובך בכלל).

בגלל שלגולייטה יש עדשה שמיועדת לקסנון גם בדגמים שהגיעו איתו במקור האלומת אור טובה ולא מסנוורת, לא הבהבו לי מעולם בכביש והגוון 5000k היה תואם במדויק לגוון הלדים של ה DRL .

הרכב עבר טסטים ללא בעיה בלי קומבינות, גם בגלל שהאור תקין ולא מסנוור, וגם בגלל שלא רואים שינוי מתחת למכסה המנוע.

הנורות מהאתר הזה לדעתי מאוד איכותיות והקיט שהיה לי החזיק שנתיים וחצי ללא בעיה ואז הרכב נמכר.

בכללי אני לא ממליץ לך ללכת על נורות דרך לד או "טורבו לד" כי לא קיבלתי איתם תאורה טובה בכלל , גם עם קיט זול וגם עם קיט איכותי , הצבע היה מעולה העוצמת הארה לא התקרבה לקסנון.

נשמע מעולה.

מבחינתי גם לגשת לחשמלאי שיפרק ויתקין הכל כמו שצריך.

איך היה בטסט אגב?

יש מצב לקישור?

תודה רבה לך ולשאר הגולשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להוסיף משהו שלא קשור לג'ולייטה, אבל קשור לשיפור התאורה, אולי יעזור לקוראים.

בסיוויק דור 9 שלי (טרום מתיחת פנים, יחידת פנס עם רפלקטור ולא עדשות) לא הייתי מרוצה מהתאורה מאז שרכשתי אותה (יד שניה). תמיד היה נראה לי שאחד הפנסים מאיר יותר מהשני, וששניהם לא משהו. אחת הנורות לא ישבה כמו שצריך בתושבת שלה, אבל זה טופל ולא ראיתי שינוי בתאורה.

החלטתי להתייחס ברצינות לבעיה:

ראשית, בדקתי שהרפלקטורים לא זזו ממקומם עקב תאונה קודמת או מכל סיבה שהיא (והם לא) - בקיצור תקינים.

שנית, הוצאתי את הנורות הקיימות (H7) ובחנתי אותן. שתיהן היו מיצרנים שונים, וממה שאני זוכר, כדאי להחליף אותן בזוגות גם אם בוחרים במשהו סטנדרטי ולא גוון כחול\ אקסטרים לבן או איך שלא קוראים לזה. אבל זו לא הייתה הבעיה; מסתבר שעל אחת מהן סימנים שחורים (כנראה טביעות אצבעות) שמנעו מהאור לנבוע ב-360 מעלות כפי שמתוכנן, וכך יש ירידה בעוצמת התאורה. החלטתי להחליף את שתיהן ובחרתי בפיליפס האלו, שאמנם לא "לבנות" כמו אופציות אחרות, אבל אמורות לתת יותר שעות חיים ובכל זאת קצת מאירות יותר מנורות H7 "פושטיות".

אבל הדבר השלישי, שלא ציפיתי לו, היה לנקות את הפנס החיצוני עם המוצר הזה של טרטל-וקס. הפנס רק התחיל להצהיב בחציו העליון, אבל עדיין היה שקוף - לא קרוב בשום דבר ל"קטרקט" שרואים בדרך כלל, ואין מה לדבר שעבר טסט בלי בעיה. בניקוי, אפילו לא הזדקקתי לספוג המיוחד שהם צרפו לערכה, שאמור לשייף את הג'יפה הקשה (כי לא היתה כזו במקרה שלי, כאמור רק הצהבה חלקית). השתמשתי במיקרופייבר והפנס חזר לעצמו. לא ייאמן איזה הבדל זה עשה בתאורה שנכון, נותרה צהובה אבל ראויה לחלוטין.

אז יכול להיות שלג'ולייטה יש "פיצ'ר" של תאורה נמוכה, לא יודע, אבל כדאי לנסות את הדברים הנ"ל, לא מזיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מעולה.

מבחינתי גם לגשת לחשמלאי שיפרק ויתקין הכל כמו שצריך.

איך היה בטסט אגב?

יש מצב לקישור?

תודה רבה לך ולשאר הגולשים.

"

הרכב עבר טסטים ללא בעיה בלי קומבינות, גם בגלל שהאור תקין ולא מסנוור, וגם בגלל שלא רואים שינוי מתחת למכסה המנוע."

לגבי קישור אין לי, זה היה לפני שנתיים וחצי וכבר לא מוכרים אותם ספציפית יותר, אבל באתר שנתתי הכל איכותי מנסיון אישי ויש להם שירות לקוחות מעולה.

חיזוק קטן לגבי טסטים , בתכלס בישראל כל שינוי ברכב הוא לא חוקי כולל הנורות, ככה שאם ישימו לב ששינית וזה ולא יראה מקורי תמיד קיים הסיכוי שתיכשל.

עריכה : הסט הזה נראה זהה למה שהיה לי , כולל הקופסה :

https://www.hids-direct.co.uk/premium-h7-35w-hid-xenon-conversion-kit-smart-canbus-system/

עריכה אחרונה על ידי dprt

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"

הרכב עבר טסטים ללא בעיה בלי קומבינות, גם בגלל שהאור תקין ולא מסנוור, וגם בגלל שלא רואים שינוי מתחת למכסה המנוע."

לגבי קישור אין לי, זה היה לפני שנתיים וחצי וכבר לא מוכרים אותם ספציפית יותר, אבל באתר שנתתי הכל איכותי מנסיון אישי ויש להם שירות לקוחות מעולה.

חיזוק קטן לגבי טסטים , בתכלס בישראל כל שינוי ברכב הוא לא חוקי כולל הנורות, ככה שאם ישימו לב ששינית וזה ולא יראה מקורי תמיד קיים הסיכוי שתיכשל.

עריכה : הסט הזה נראה זהה למה שהיה לי , כולל הקופסה :

https://www.hids-direct.co.uk/premium-h7-35w-hid-xenon-conversion-kit-smart-canbus-system/

תודה על הקישור.

ברשותך, שתי שאלות:

1. הקיט ששלחת הוא 6000k, דיברו על זה שלא כדאי לעבור את ה 5000k. מה הסיבה? כי הגוון כחול ולא לבן?

2. יש קיטים של 55 ואפילו 60 וואט. למה ללכת דווקא על ה 35?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) תבחר שם את ה 5000k , לבן נקי , ללא גוונים של כחול , לא מושך תשומת לב ותואם ללדים מקדימה.

2)ממה שזכור לי קסנון 35w לא מייצג את ה 55w שיש לך היום בהלוגן, הוא מאוד חזק ומתחמם פחות , קסנון מקורי בד"כ מגיע עם שפריצרים של מים בטמבון הקדמי כדי לקרר את הפנס במקרה של חימום יתר, 35W מפיקים פחות אנרגיה ככה שהם מפיקים פחות חום .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה. הבנתי, מה לגבי הנורה של האור גבוהה? H3 נדמה לי...

נשארת צהובה? או שצריך להרכיב קיט נוסף גם עבורה? אגב, חיפשתי קצת וראיתי שמשום מה לא קיים קיט עם שתי נורות עם אותו מגבר (נניח H7+H3). חבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בשנתון , אצלי היה h1. באור הגבוהה שמתי לד, היתרון שלו שהוא לא צריך "להתחמם" בניגוד לקסנון שלוקח לו כמה שניות להגיע לצבע ועוצמת ההארה .

מה שבעצם נותן יתרון אם אתה מנסה להבהב למישהו אז הלד נותן אור מהיר וחזק, ובגלל שאין באור הגבוהה עדשה הלד מאיר חזק כאור גבוהה בניגוד לאור דרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...