Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי רכישת רכב - אופל אסטרה

eran1981
שימו לב! השרשור הזה בן 1545 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים יקרים,

לאחרונה הלכו לי 2 רכבים (גם שלי וגם של אשתי), שלי "הלך לעולמו" בשיבה טובה, אופל אסטרה שנת 2000 ששירתה אותי נאמנה

13 שנה ללא שום בעיה רצינית (למעט רצועת טיימינג וטיפולים, לא הייתה איתה בעיה בכלל).

אני מעוניין לרכוש רכב חדש, התקציב שלי אינו גבוה, ויש לי אופציה ללכת לשלמה סיקסט ולקחת לי אסטרה שנת 2013-2014

במחיר שווה במיוחד (איזור ה25 אלף שקל).

השאלה שלי אליכם היא כזו :

הבנתי שהדגמים של האסטרות מ2010 צפונה לא מוצלחים במיוחד, למרות שמוסכניק אחד אמר לי שהדגם של ה1400 טורבו לא סובל מבעיות

מיוחדות.

כמובן, שמדובר פה גם בהימור שכן מדובר באוטו שהגיע מליסינג ולך תדע מה עשו לו (הם כמובן מתחייבים בבדיקה וגם נותנים שנה אחריות על פניו).

הייתי רוצה לשמוע את דעתכם לגבי הרכב הזה והאם זו עסקה שכדאי לעשות.

(אציין שאשתי רוצה לקנות שברולט קפטיבה שנת 2013 יד רביעית עם 140 אלף קילומטר, לא בא בחשבון מבחינתי)

תודה רבה על העזרה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי בונה על אמינות מופתית של אסטרה כזאת, לא על מערכת הקרור, לא על מנוע ולא על הגיר.

בטח לא אחרי ליסינג . אני גם לא כל כך מבין , איך 2013-2014 עדיין נמכרים ישירות מחברת ליסינג. אני חושש שתקבל רכב שחוט במיוחד.

הייתי יורד בשנתון ומחפש רכב עם פחות הרפתקאות פוטנציאליות.

סתם דוגמה , מחבר הפורום שפרסם למכירה מיצובישי ספורטבק:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?685051-%D7%9E%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%91%D7%99%D7%A9%D7%99-%D7%A1%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%98%D7%91%D7%A7-%D7%A9%D7%A0%D7%AA-2010-93-000-%D7%A7%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%9E%D7%98%D7%A8-%D7%91%D7%9C%D7%91%D7%93

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלמה סיקסט תקועים עם כמות של אסטרות מהשנים הללו. לו אני במקומך - לא הייתי רוכש אסטרה עם המנוע הנ"ל שרגיש מאד לטיפול חפפני, ולא ידוע כאמין במיוחד.

(מה שמעמיד בסימן שאלה גדול גם את האמינות והידע של המוסכניק)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמורה הכי טובה לכסף! בתקציב של 50 אלף שח.

רכב עם מנוע חזק, גרמני, מעוצב יפה, בקרת שיוט ועוד.

אין רכב דומה לו בתקציה הזה ובשנתון כמובן אם שלמה "תקועים" לך אליהם תקהל מחיר טוב ואחריות לשנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך בשלב ראשון להגדיל את טווח החיפוש שלך גם לרכבים קוריאנים. רכבים אמינים מאוד (מניח שאתה יודע) עם שוק מצוין. אני בדקתי סיד סטיישן לאחרונה בטרייד מוביל, יכול להיות שהרכב הזה יכול להתאים לך כי גם מבחינת התקציב שהצבת זה משהו ריאלי ומדובר באמת ברכב איכותי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמורה הכי טובה לכסף! בתקציב של 50 אלף שח.

רכב עם מנוע חזק, גרמני, מעוצב יפה, בקרת שיוט ועוד.

אין רכב דומה לו בתקציה הזה ובשנתון כמובן אם שלמה "תקועים" לך אליהם תקהל מחיר טוב ואחריות לשנה

זו בדיוק הסיבה שאני רוצה לקנות אסטרה. אני לא חושב שזה חכם לשים 20 אלף שקל יותר על אותו השנתון, מדובר ברכב גרמני ולא צ'כי.

אני כרגע יותר מכוון לאיזור ה2015 בתקציב מעט גדול יותר, וזה גם באיזור ה32-33 אלף.

הבנתי שיש איתן בעיות פה ושם אבל דווקא הדגמים של 2015-2016 מוצלחים יותר, בגלל שאלתי אם מישהו נתקבל פה בבעיה חריפה איתן.

אשתי רוצה לקנות במחיר הזה טויוטה יאריס שנת 2013, גם לרדת בשנתון וגם לרדת בגודל. לי זה נראה טיפשי במיוחד.

אשמח לחוות דעת נוספת

עריכה אחרונה על ידי eran1981
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתך רוצה לקנות רכב ללא בעיות ידועות, עם צריכת דלק יותר טובה משמעותית. אם יאריס מספיקה בגודל ומושב הנהג נוח לה, שתקנה יאריס . זה רכב שיישאר אצלה עד שיתחשק לה משהו אחר.

מה הקשר גרמני / צ'כי?

אם כבר, עדיף שתקנה סקודה אוקטביה ולא אסטרה .

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1545 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...