Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חבר מתפרע

750f
שימו לב! השרשור הזה בן 6919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה דווקא צריך לעודד אותו להמשיך להשתולל , וכמה שיותר.

כך זה ייגמר יותר מהר..:roll:

ירדתי כרגע מהטלפון, דיברתי עם המזכירה של דארווין... אמרה שאין לו שום בעייה להיפגש עם החבר המדובר בכל יום או שעה.

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אולי תוכל לעלות עוד כמה ?

איזה הונדה זה וכמה סוגרת ?

הונדה באיזה תמונה ראית הונדה!? זה סוזוקי gs500 e

והנה עוד כמה תמונות לבקשתך..

IMG_0101.jpg

IMG_0003.jpg

IMG_0005.jpg

חייה ותן לחיות! :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונדה באיזה תמונה ראית הונדה!? זה סוזוקי gs500 e

והנה עוד כמה תמונות לבקשתך..

תודה, לא אמרת כמה סוגרת ואיזה שיפורים יש לה ? צביעה מיוחדת ?

עושה ווילי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום צביעות אגזוז לחץ של דוייטש פעמיים 170-180 באותו יום פשוט לקחתי יום הכרות של האופנוע מעבר למהירות של 160 הוא מתאמץ וחבל זה סתם לקרוע אותו ווילי הוא יופי יופי אם אתה יודע איך כי קצת קשה איתו הוא כבד והיחס הספק משקל שלו...עה..של "חצי כבד"..

האופנוע כמו שהוא ואני משתדל לא לעבור את 110 על מנת לשמור עליו אני מתכנן למכור אותו או הקיץ אפילו או שהוא ישאר עד סיום השרות הצבאי שזה עוד שנה + ואז אני אדאג לפנק אותו פה ושם בכל מיני דברים שכבר חשבתי עליהם

חייה ותן לחיות! :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום צביעות אגזוז לחץ של דוייטש פעמיים 170-180 באותו יום פשוט לקחתי יום הכרות של האופנוע מעבר למהירות של 160 הוא מתאמץ וחבל זה סתם לקרוע אותו ווילי הוא יופי יופי אם אתה יודע איך כי קצת קשה איתו הוא כבד והיחס הספק משקל שלו...עה..של "חצי כבד"..

האופנוע כמו שהוא ואני משתדל לא לעבור את 110 על מנת לשמור עליו אני מתכנן למכור אותו או הקיץ אפילו או שהוא ישאר עד סיום השרות הצבאי שזה עוד שנה + ואז אני אדאג לפנק אותו פה ושם בכל מיני דברים שכבר חשבתי עליהם

אחי מתי תבין שהשאלות האלה נשאלות בציניות ???

ים long time no

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר שמטו את הלסת. גם כך וגם כך, כבר עדיף לא לדבר

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא סובל את אלו! אני יכול להבין פה ושם ללחוץ קצת על הגז, לעשות לפעמים זיגזג בין מכונית או שתים, אבל להתפרע ולסכן את החיים שלך....בשביל מה!??! אז תגיד לחבר שלך שינסה לבנות בטחון עצמי במקומות אחרים...וזה שהוא ינסע כמו מטורף לא יעזור לו בכלל!

אגב, גם לי יש חבר כזה, ועד שהוא לא עשה שלוש תאונות קטלניות, הוא לא נרגע (וגם זה בגלל שבתאונה השלישית הוא יצא עם נכות!!!!!!!)

אתה יודע מה ההגדרה של תאונה "קטלנית"?

חבר שלך הוא חתול?

When a world of oppertunities comes knocking at your door,

Make sure you know where is the rear exit.

There's no place like 127.0.0.1

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...