Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך לעשות תיאוריה, איפה מומלץ?

ronentzur2185
שימו לב! השרשור הזה בן 1547 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים, אז עושה הרושם שכנראה אצטרך לחזור על התיאוריה (צברתי נקודות לצערי) העניין הוא שאין לי מןושג כבר איך לומדים לשיט הזה. חבר אמר לי שיש כמה מקומות שעושים לימודי תיאוריה.. האם למישהו יש ניסיון עם הבתי ספר האלה? כמה זה עולה? ואולי בכלל כדאי לנגוח עם התמרורים והאפליקציה בבית?:shock:

מודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוצאתי לא מזמן על משאית. עשיתי מבחנים באפליקציה "ל" אחרי שראיתי שעברתי את הרוב הלכתי להבחן ועברתי.

חשוב מאוד לקבוע טור. אם לא תקבע טור אתה יכול לשבת שם שעתיים/שלוש בכיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום צורך בכל המקומות קורסים/בתשלום למיניהם.

יש אפליקציות חינמיות לטלפון שעושות עבודה מעולה ויכינו אותך מעל ומעבר למבחן.

להמשיך לתרגל ולשנן מהאפליקציות/אתרים שאלות ומבחנים עד שמגיעים לרמה שאפשר לפתור שוב ושוב מבחנים עם פחות מטעות אחת או שתיים,

ואז ניתן לגשת ולעבור.

בהצלחה

Kia Rio 1.0 2019

Kia Niro 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור שיטת המבחן (הממוחשב) אולי שווה להשקיע כמה שקלים בקורס באינטרנט. לא לצורך הלימוד - לצורך זה ספר אמור להספיק - אלא כדי להכיר את השאלות ולתרגל את המענה עליהן בזמן הקצוב. מדובר בהשקעה של כמה עשרות שקלים, ואם תחסוך מועד אחד הרווחת אפילו כספית.

איזה אתר איני יכול להמליץ, חלפו כמה שנים מאז שהבנים שלי עברו את המבחן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי המשפט האלמותי ובשונה מהתקופה בה למדנו עם ספרים - "there's an app for that"

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1547 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...