Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בקניית רכב סביב ה80K חדש בלבד או 0 ק"מ

wildlands2019
שימו לב! השרשור הזה בן 1538 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי אמור לקבל רכב מהעבודה אך נראה שיש בינתיים קצת בעיות עם זה,

לכן רציתי לשאול עכשיו כדי שאהיה מוכן,

איזה רכב מומלץ למשפחה + 2, עם כסאות בוסטרים קטנים.

לא משנה ידנית/אוטומטי, לא משנה איזה יצרן.

חשוב לי:

אמין, שיהיה נוח יחסית (לא קרש גיהוץ, שזה בטח אבדוק בנסיעת מבחן) ובטיחותי, אחריות ארוכה תהיה בונוס מבורך.

1. תא מטען לא קטן, לא פחות מ300 ליטר

2. מצלמת רוורס בגלל חניה בעייתית בבית

3. בקרת שיוט אדפטיבית, רוב הנסיעות שלי בבינעירוני

4. רכב לא מרעיש ולא צב

5. לא מחפש שיהיה הכי מרווח מאחורה רק לא קופסת סרדינים כמו בכמה רכבי מיני.

מתכנן להחזיק ברכב לפחות 4 שנים.

חשבתי על קליאו ידנית חדשה, והבנתי שאפשר לתת לי 5שנות אחריות, הבעיה שבינתיים אין נסיעות מבחן על הידנית, ולא רוצה לקנות רכב בלי לבדוק אותו קודם שלא אחזור על טעות חמורה שעשיתי בעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתם קונים את הקליאו החדשה?

מישהו יודע מה עלויות הטיפולים שלה? שאלתי בסוכנות, משום מה התנערו מתשובה מדוייקת, ונדבקו בכך שזה מחיר זהה לכל המכוניות היום, שזה בולשיט לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הקליאו די עונה על הדרישות האלה ידנית,

הנושא היחידי שמונע ממני לרוץ ולסגור זה עלויות אחזקה זולות, ממה שאני יודע שרנו בכלל וקרסו בפרט לא מסייעות כל כך בדרישה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

200₪ יותר בשנה על טיפול ( בהשוואה ליבואנים אחרים), וגם זה בסימן שאלה, זה מה שישבור אותך?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא,

טיפול קטן שיעלה 200 יותר, לא ישנה לי, אך מה שישבור את העסקה זה שיהיה לי טיפול שעולה כ4000 ,שלזה אני לא מוכן להיכנס.

מכאן אפשר להסיק שמדובר בעלויות מטורפות, אך שוב מדובר ברכב עם מנוע וגיר אחרים, ובכלל מכלולים אחרים:

https://cars.walla.co.il/item/2741495

אני יודע שמנוע ה1.3 שפותח עם מרצדס מגיע עם שרשרת טיימינג, אך לא יודע איך מגע מנוע ה1.0 שנמצא בדגם הידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,

בדקתי, ונראה שמנוע הTCE100 מגיע עם רצועה ולא שרשרת, בנוסף לפי מבחנים מדברים על כך שיש חוסר בהילוך ששי, שחמישי לא מספיק, כי אחד שההילוכים קצרים, שתיים, זה גורם לרעש גבוהה בתוך הרכב במהירות בינעירונית, יש בוחן טען שאפילו לא שומעים את האיתותים,

ירדתי מזה, כנראה שאחפש משהו משומש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי מוגזם מאוד, אני עם קליאו דור קודם ואין בעיה של רעש במהירות בינעירונית.

בקשר לטיפולים מהניסיון שלי הם אכן יקרים יותר מיבואנים אחרים, עוד לא נפלה עלי הגזרה של הטיפול הגדול אבל אני לא אפול מהכסא אם הוא יעבור את ה 3000, אבל כאמור זה משהו שצריך לברר ולבדוק.

אני לא חושב שב 80 אלף יש רכב חדש יותר איכותי מהקליאו הזו בארץ. תקבע נסיעת מבחן, מה יש לך להפסיד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה לא דחוף לך אז תחכה. בכל מקרה אין ממש אלטרנטיבות לרכב חדש במחיר הזה, ברור שהקליאו הזו עדיפה על איביזה רפרנס ידנית או כל דבר אחר שקיים בשוק בסכומים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידוע אם זה רעיון טוב, אך חשבתי אולי למתוח את התקציב ולקחת הלוואה של כ35000 ש"ח וללכת אולי על ארונה סטייל X,

איך בכלל הסטייל X והאם באמת הוא שווה את המחיר ביחד לסטייל או לFR?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להגיד לך מהנסיון האישי שלי שההבדל היחידי שמצאתי הוא גג בצבע שונה שניתן בחינם בסטייל x, אך לאחר שהלכתי ליבואן ובדקתי מחירים בעצמי גיליתי ששום דבר לא מגיע חינם.

הסטייל x מתומחרת בכ116K אש״ח עם חיישני רוורס בלבד (ללא כל השטויות של איתורן/קונקט איט), על הסטייל קיבלתי הצעת מחיר של 112K אש״ח ללא גג בצבע שונה עם חיישני רוורס בלבד (המחירים הם ״על הכביש״ כמובן), תרצה גג בצבע שונה? תוסיף 2,500 שקלים, ועדיין לא הגעת למחיר שמצויין באינטרנט.

על הFR קרוב משפחה קיבל הצעת מחיר (באותו סניף) של 122K אש״ח ״על הכביש״, אני אישית לא רואה סיבה אמיתית לשלם אקסטרה 10K על תפרים אדומים וחיישני שטח מת במראות חוץ מהעובדה שהסטייל הוא גרסאת ה״לינסינג״ מה שיכול להיות ייפגע לו במחיר השוק בעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי האתר נראה שזה כולל צביעה דו גוונית,

ריפוד כסאות מפואר יותר מהסטייל,

ומערכת שמע משודרגת של beats,

אם זה נכון, בשבילי התוספת הזו הקטנה הזו בשביל כסאות מהודרים ומערכת שמע כזו שווה את ההשקעה,

השאלה אם יש בכלל דרך להתמקח, הרי מדובר בקניה אונליין, אז המחיר הוא קבוע? או שיש דרך שאני לא מכיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1538 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...