Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים לסובארו אימפרזה 2006, צמיגי TOYO R888R

שימו לב! השרשור הזה בן 1510 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברה, יש לי סובארו אימפרזה 2006 מנוע 2000, כרגע הצמיגים הם TOYO CF2 וככה גם קיבלתי עם הרכב, פעם היה לי את הR1R על רכב אחר והתאהבתי בצמיג! מצאתי רביעיה של TOYO R888R במחיר טוב, רציתי לדעת איך הם, ואם הם מתאימים לנהיגה יומ-יומית. המידה היא 16\50\205.

אני אוהב לקחת פניות במהירות, בכללי חשוב לי להיות דבוק לכביש. לא משתגע אבל לא מוכן להגיע למצב של איבוד שליטה בגלל צמיג.

התקציב הוא עד 2000 שקל למרות שאני מעדיף לחסוך מה שצריך (צריך לעשות גם קלאץ' בקרוב).

עוד שאלה קטנה, אני לא ממש מבין בקפיצים לרכב, אני בטוח שאצלי הם כבר דיי עייפים וראיתי מישהו מוכר 4 קפיצים של TEIN, במצב טוב, רציתי לדעת אם כדאי לשים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

ה-888 קיצוניים מאוד, מסוכנים בחורף ובעלי אורך חיים קצר.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אפשר קצת יותר פירוט.

מה הכוונה למסוכנים? אלו צמיגי ספורט למסלול ובכביש רטוב יש חשש לאיבוד שליטה בגלל צורת הצמיג?

וכמה זמן האורך חיים שלהם, מתחת לשנתיים? (נוסע 15-20 בשנה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, לא תסיים איתם אפילו שנה.

אין שום סיבה לקנות צמיגים כאלה לרכב משפחתי סטנדרטי.

רוצה משהו ספורטיבי ומוכן לשלם קצת יותר על צמיגים איכותיים? תחפש אולי מישלין PS3

https://tires4u.co.il/tire-service?tire=4794&cs=1&diameter=6&aspectRatio=12&width=18

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
אם אפשר קצת יותר פירוט.

מה הכוונה למסוכנים? אלו צמיגי ספורט למסלול ובכביש רטוב יש חשש לאיבוד שליטה בגלל צורת הצמיג?

וכמה זמן האורך חיים שלהם, מתחת לשנתיים? (נוסע 15-20 בשנה)

מסוכנים כי פינוי המים שלהם עקב מיעוט החריצים הוא בעייתי והתפקוד שלהם בגשם גרוע.

בגשם נסעתי איתם כמו על ביצים.

לגבי אורך חיים, גמרתי רביעייה בפחות מ-10 אלף ק"מ.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל צמיג יש טמפרטורת עבודה מומלצת.

ל-888 יש טמפרטורה גבוהה יחסית לצמיגים סטנדרטיים מכיוון שהוא די מיועד למסלול ולא לנסיעות יומיות.

כשקונים צמיג חשוב להתאים אותו לשימושים ולא לבחור על פי עיצוב או מחיר.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש לי את הצמיגים האלו, הם באמת דבק אמיתי לכביש.

לא פעם אמרו לי שהם לא לכביש רטוב ולא למים, יש להם הרבה פחות חריצים למים.

יצא לי לנסוע איתם בגשם חזק וכביש רטוב, רוב הזמן הרגשתי בטוח, אבל המחשבה שהצמיגים לא בשביל זה תמיד בראש.

קרה לי שנכנסתי לתוך שלולית בצד המדרכה והרגשתי את הרכב מאבד אחיזה בצד ימין, קורה גם שבהאצה על כביש רטוב הם לא תמיד "תופסים" מהפעם הראשונה.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה888 לא מתאימים ליומיום.

קח PS3 או אם יש עדיין R1R או את הגרסה העדכנית שלהם.

בנהיגה חזקה לא יחזיקו יותר מ5-7 אלף קמ, זה צמיג מסלול. במירוצי חובבנים בחול משתמשים בהם במקום סליקס כשהמסלול רטוב :)

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות, כנראה שאני אפזול ואולי גם אקנה את הPS3 כי הם באמת טובים והמחיר זהה.

R1R לפי דעתי כבר לא מייבאים לכאן. לא ראיתי בשום מקום. איזה עוד צמיגים יש ברמה של המישלין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה יש במידה שלך מהצמיגים הבאים :

Goodyear eagle f1 asymmetric 2/3/5

Continental sport contact

Pirelli p-zero

Dunlop sport maxx

אם יש מישלין במחיר סביר, אין סיבה לחפש משהו אחר.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק מישהו פרסם ג'אנטים של B4, במידה 17'' עם צמיגים חדשים של חברה סינית ג'נרית. אני יכול לקנות אותם וראייתי שיש מבחר הרבה יותר גדול במידת 17\45\225

מה אתם הכי ממליצים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי קונה מישלין PS3 במידה הנוכחית ב 450₪-430 לצמיג, בלי להחליף ג'נטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא הרבה זמן רוצה לעלות בגודל וברוחב של הצמיג. לא רציתי לקנות ג'אנטים סיניים, אז חיפשתי ג'אנטים של B4 או WRX יד 2. הרכב עם מנוע 2000 גיר ידני, אני מניח שהוא יוכל להסתדר עם ה17''.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, הג'אנטים כבר על הרכב. נראה פצצה

24131868_10214886747066049_3594234070448782133_o.jpg

כרגע הצמיגים הם של איזו חברה סינית ONYX. אני מאוד לא מבסוט על הסט. אז שוב - אני מחפש צמיגים, במידה 17\45\225, בדגש על אחיזת כביש, 'זריקות תחת' בפניות מסוימות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1510 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...