Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הלך הממיר הקטליטי?

Shachar Tagania
שימו לב! השרשור הזה בן 1542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לפני 3 שבועות נדלקה לי הנורה הכתומה של המנוע כלומר (בדוק מנוע) אחרי כמה ימים הלכתי למוסך והמוסכניק חיבר את המחשב שלו לרכב ומיד אמר שיש בעיה בממיר הקטליטי ואז הוסיף שלפעמים הממיר נדלק לבד ולכן הציע לכבות את התקלה דרך המחשב ושאחזור אליו...וכך עשה ואמר שאם יחזור לבוא אליו שוב אז אמרתי טוב ונסעתי בחזרה לבית ואופס אתמול אותה נורה חזרה לה והיום בבוקר הייתה אצלו והמוסכניק הציע 2 הצעות: לנתק את החיישן כדי שהנורה לא תידלק או להחליף ממיר בעלות של 1500 מה ממולץ לעשות. . אני ממש מתלבט כי קראתי בפורום מאנשים שביטלו את זה עם תוסף לדלק וחלק עם ניקוי של הממיר?

בנוסף האם מישהו מכיר מוסך טוב באזור חולון שאפשר לסמוך עליו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל הנראה יהיה צורך להחליף את הממיר.

ניתוק החיישן יכבה את הנורה (גם זה אני לא בטוח, יתכן שחיישן מנותק יגרום לנורה לפעול כהודעה על תקלה בו), אבל לא תוכל לעבור את מבחן הזיהום בטסט הקרוב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רכב יש לך?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי זה היה נשמע מוזר לכן אמרתי לו תודה והלכתי כי אם זה לא היה חשוב, או לא היה תפקיד לחלק, הוא לא היה נמצא שם...עכשיו מה עושים במצבים כאלה כי אני מפחד לנסוע שלא יגרום נזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מכונית, מה שנת הייצור, איזה מנוע?

ברור שאתה צריך לגשת למוסך אחר שהנו מקצועי יותר

הן באיבחון תקלות והן בפתרונות לתקלות.

בברכה - רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שיטה לבדיקת מצב הממיר ונראה שהמוסך שלך לא מכיר אותה.

לך למוסך מומחה לאוטו שלך שמצויד במחשב דיאגנוסטיקה תואם לזה של היצרן.

רק לידיעתך - ניתוק חיישן במורד הזרימה יעלה לך את צריכת הדלק והמזהמים!

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...