Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רכב ליסינג "שלי"

sy123
שימו לב! השרשור הזה בן 1549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

שוקל לרכוש את רכב החברה שהיום אני נוהג עליו ( קיבלתי מהעבודה )

מדובר על קיה סיד סטיישן בנזין 2017 , אם אני זוכר נכון 09/2017

אני קיבלתי אותו חדש ולא נעשה בו שימוש חוץ ממני

ק"מ 19000

מבחינת מצבו ( לא ביצעתי בדיקה ולא בוצעה על ידי אלבר ) - יש שפשוף מקיר בכנף אחורית ימנית וקצת על הדלת , בנוסף מראה ימנית קיבלה בעבר מכה שטופלה על ידי הרכבה והדבקה חזרה של החלקים. אעלה תמונות בהמשך אם רלוונטי.

מבקש עזרה בהערכת המחירון במקרה זה ועצות נוספות ממי שביצע קנייה כזו.

ביקשתי מקצין הרכב שלי לבדוק מולם את האופציה לרכישה

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שמדובר בהזדמנות טובה מכיוון שההיסטוריה של הרכב ברורה לך ואתה נוהג עליו. בהנחה שאתה סומך על הטיפולים שהם ביצעו לרכב.

כדאי לסכם איתם על תיקון ליקויי הפחחות הקטנים שיש ובהנחה שהמחיר אטרקטיבי (תבדוק במחירון לוי יצחק משוקלל), לך על זה

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה

לא יכול להעיד על טיב הטיפולים אבל יוצא מנקודת הנחה שרמתם זהה לשאר רכבי הליסינג שמטופלים

לגבי מחיר משוקלל אכן ניסיתי לבדוק ביצחק לוי אבל לא מצאתי אפשרות לשקלול פרמטרים כמו בעלות , יד וכו '

איזו הפחתה אמורה להיות במקרה כזה?

תיקוני פחחות לדעתי (הבלתי מקצועית ) - לא יודע אם שווה לטפל

20200128_160025.jpg

20200128_155950.jpg

2020-01-28_1558.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון - בד"כ במצב הזה אתה לא במצב להעריך הערכות משל עצמך. חברת הליסינג תגיד לך בכמה היא מוכנה למכור לך את הרכב, ותה תצטרך להחליט אם המחיר מתאים לך.

בדרך כלל המחיר שהם נותנים אינו נמוך, במחיוד אם נתוני הרכב טובים ויהיה להם קל למכור אותו.

לפםני שנים עבדתי בחברת סטרטאפ שנסגרה, וחברת הליסינג נתנה מחיר גבוה יחיסת על אחד הרכבים שמישהו מהעובדים רצה לרכוש. קיבלנו עצה מאחד מעובדי החברה לגשת למחרת למגרש המכירות ולרכוש את הרכב as is.

ההפרש בין המחיר שדרשו מאיתנו למחיר שקיבלנו במגרש כולל הנחת קניה ללא השבחה וללא אחריות היה יותר מ-10000 ש"ח.

לגבי תיקוני הפחחות אם תחזיר את הרכב יחייבו אותך בעלות גבוהה בהרבה מעלות התיקון לבד.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב מסיים את תקופת החכירה במרבית הסכמי הליסינג יש לך אפשרות להיות הראשון שרוכש אותו, בכל החברות שעבדתי בעבר המחיר היה מחירון מינוס 15%,

לטעמי נראה שווה להתאמץ ולרכוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי רכישה , עשיתי משהו דומה בעבר ,

היתרון , אתה מקבל רכב שאתה מכיר. עם ירידת הערך.

לדעתי בשלב הזה הם לא ירצו לבצע תיקונים לפני המכירה , ויתנו מחיר לא זול (אל תשאל איך אני יודע :cry: )

בכל מקרה את הנזק לאיתות במראה לדעתי אתה צריך לתקן , בחלק ממכוני הרישוי זה לא עובר טסט ,

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון - בד"כ במצב הזה אתה לא במצב להעריך הערכות משל עצמך. חברת הליסינג תגיד לך בכמה היא מוכנה למכור לך את הרכב, ותה תצטרך להחליט אם המחיר מתאים לך.

בדרך כלל המחיר שהם נותנים אינו נמוך, במחיוד אם נתוני הרכב טובים ויהיה להם קל למכור אותו.

לפםני שנים עבדתי בחברת סטרטאפ שנסגרה, וחברת הליסינג נתנה מחיר גבוה יחיסת על אחד הרכבים שמישהו מהעובדים רצה לרכוש. קיבלנו עצה מאחד מעובדי החברה לגשת למחרת למגרש המכירות ולרכוש את הרכב as is.

ההפרש בין המחיר שדרשו מאיתנו למחיר שקיבלנו במגרש כולל הנחת קניה ללא השבחה וללא אחריות היה יותר מ-10000 ש"ח.

לגבי תיקוני הפחחות אם תחזיר את הרכב יחייבו אותך בעלות גבוהה בהרבה מעלות התיקון לבד.

לוקח בחשבון שהמחיר לא יהיה זול במיוחד שאכן נתוני הרכב טובים ויש מישהו שכבר מוכן לקנות, אבל עדיין יש פרמטרים אוניברסליים של שקלול המחיר כמו ליסינג שאמורים להפחית , לא?

רכב קודם החזרתי כאשר יש מכה רצינית יותר ולא חוייבתי , כנראה קצין הרכב מסתדר איתם בצורה כזו או אחרת

אם הרכב מסיים את תקופת החכירה במרבית הסכמי הליסינג יש לך אפשרות להיות הראשון שרוכש אותו, בכל החברות שעבדתי בעבר המחיר היה מחירון מינוס 15%,

לטעמי נראה שווה להתאמץ ולרכוש.

אני לא סגור מתי מסתיים החוזה , הרכב אצלי מנובמבר 2017 ולא קיימת כרגע לפי מה שאני יודע תוכנית לחידוש והחלפת הרכבים

אבדוק את הנושא

לגבי רכישה , עשיתי משהו דומה בעבר ,

היתרון , אתה מקבל רכב שאתה מכיר. עם ירידת הערך.

לדעתי בשלב הזה הם לא ירצו לבצע תיקונים לפני המכירה , ויתנו מחיר לא זול (אל תשאל איך אני יודע :cry: )

בכל מקרה את הנזק לאיתות במראה לדעתי אתה צריך לתקן , בחלק ממכוני הרישוי זה לא עובר טסט ,

האיתות תקין והרכב עבר טסט

תודה על התגובות , אעדכן ואתייעץ ברגע שיהיו לי פרטים נוספים

סה"כ היתרונות ברורים לי ( רכב שמתאים לצרכי , במצב טוב ללא תקלות ככל שאני יודע, אישתי ואני היחדים שנהגנו בו והק"מ מאוד נמוך) , השאלה כמובן מה העלות שתהיה אל מול שאר החלופות הקיימות

תודה רבה

עריכה אחרונה על ידי sy123
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההצעה הראשונית שלהם תהיה מחירון פחות 15 אחוז (לפי החוזה ליסינג הסטנדרטי של אלבר).

אל תהסס להתמקח, למרות שגם בהפחתה כזו, שווה לקנות.

הבעיה שמקום העבודה שלך מחוייב לחוזה של 3 שנים, יש עוד יותר מחצי שנה להשלמת ההתקשרות.

ברוב המקרים, החזרת הרכב במהלך השנה השלישית גוררת קנס של תשלום חודשי אחד.

וכל סעיף מימוש הזכות הראשונית לקניה. מבוסס על תום תקופת הליסינג המלאה.

בקיצור, תראה אם בכלל ירצו לסיים כעת ולמכור לך.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיכון בגישה הזו, ובמקרה של רכב בעל נתונים טובים במיוחד הוא גבוה, שהרכב כלל לא יגיע למגרש, אלא ינותב ישירות לאחד המקורבים לעובדי החברה.

אם זה סיכון שאתה מוכן לקחת אז יתכן ויש כאן חסכון משמעותי.

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההצעה הראשונית שלהם תהיה מחירון פחות 15 אחוז (לפי החוזה ליסינג הסטנדרטי של אלבר).

אל תהסס להתמקח, למרות שגם בהפחתה כזו, שווה לקנות.

הבעיה שמקום העבודה שלך מחוייב לחוזה של 3 שנים, יש עוד יותר מחצי שנה להשלמת ההתקשרות.

ברוב המקרים, החזרת הרכב במהלך השנה השלישית גוררת קנס של תשלום חודשי אחד.

וכל סעיף מימוש הזכות הראשונית לקניה. מבוסס על תום תקופת הליסינג המלאה.

בקיצור, תראה אם בכלל ירצו לסיים כעת ולמכור לך.

הקנס זה הדבר הראשון שהקצין רכב בדק :)

לפי מה שאמר לא יהיה כי עברו מעל שנתיים, מקווה שלא טעה. בסה"כ מחירון פחות 15 אחוז נשמע הגיוני לפי מה שקראתי, למרות שאני עדיין לא הצלחתי להבין האם המחירון זה הסכום בצילום בהודעוות קודמות (73,000 ש"ח)

חושב עם עצמי בדיעבד האם לא הייתי אמור לנסות לקדם את התהליך ישירות מול אלבר

הסיכון בגישה הזו, ובמקרה של רכב בעל נתונים טובים במיוחד הוא גבוה, שהרכב כלל לא יגיע למגרש, אלא ינותב ישירות לאחד המקורבים לעובדי החברה.

אם זה סיכון שאתה מוכן לקחת אז יתכן ויש כאן חסכון משמעותי.

אתה צודק, אבל מאחר ולהערכתי יש עוד מספר חודשים לחוזה אז התרחיש פחות רלוונטי

המטרה שלי בגדול להחזיר את רכב החברה ולקנות אחד כי לי זה די לא משתלם, מלבד נושא הנוחות והראש שקט שהם priceless.

כרגע כאמור מנסה את האופציה הכי נוחה / משתלמת עבורי

האפשרות לצאת מההסכם היא ללא קנס ולכן זה או קניית הרכב מהם או החזרה וחיפוש רכב באופן עצמאי, רק המחשבה על זה עושה לי חלחלה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוזה סטנדרטי כולל תמיד קנסות של 3,2,1

שנה ראשונה 3

שניה 2

שלישית 1.

אחרת כולם יכלו להחזיר הרכב בתום שנתיים וההתחייבות לשלוש שנים היתה נשארת תיאורטית.

אתה חושב נכון בזה שאתה מחזיר ליסינג ועובר לרכב פרטי.

קנה את הרכב הספציפי הזה כי יהיה קשה למצוא רכב עם נתונים דומים.

נסה להגיע למחיר הנמוך האפשרי וסגור עסקה.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...