Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אתם מצליחים להשתלט על הפנסיה, קרן השתלמות ביטוחי בריאות שלכם?

bobi
שימו לב! השרשור הזה בן 1543 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מזמן בדקתי את המצב שלי בהר הביטוח והר הפנסיה (או איך שקוראים לזה).

ויש לי כפילויות ופיצולים ובסופו של דבר למי שלא למד תואר בכלכלה, אין סיכוי להבין מה שהולך שם ומה משתלם.

ברור שצריך עזרה מקצועית, אבל האם באמת אין אינטרסים לכל סוכן שלאו דווקא הכי טובים בשבילי.

נראה שכל סוכן יודע לעשות מניפולציות על מאגרי המידע ולהסביר למה החברה שלו הכי טובה. אבל גם לא בטוח שסוכן לכאורה עצמאי הוא באמת נטול אינטרסים

מה אתם עושים, איך אתם מצליחים לנהל את הפנסיות, קרנות השתלמות וביטוחי הבריאות שלכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי חשוב זה קודם כל למפות את מה שיש. לאחר המיפוי להתחיל לעקוב אחר שינויים חודשיים ולנסות להבין מה כל ביטוח נותן. יש המון כפילויות ולכן חשוב באמת להבין מה כל פוליסה מכסה.

אין מנוס מלצלול לאתרי האינטרנט של החברות ביטוח/סוכנויות ולהבין.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. אפשר לקחת יועץ בלתי תלוי.

ב. אפשר לרכז הכל יחד באותו סל. נגיד את כל הפנסיות לפנסיית ברירת מחדל אחת.

ג. את כל הקרנות השתלמות לאחד לקופה אחת באלטשולר/ילין לפידות/שקרכלשהוא.

ד. את הביטוחים זה יותר מסובך, אבל לראות מה הכי טוב ממה שיש לך, איפה יש תקופות אכשרה ואיפה אין. ולהתחיל לחסל את הגרועים.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ להצטרף לקב׳ הפייסבוק ״נינג׳ה פיננסית - ללמוד איך כסף עובד״, יש שם המון חומר לימודי וניתן לשאול שאלות ספציפיות בנושאים הנ״ל.

גילוי נאות: אני מודרטור בקבוצה בגלל שהאדמינים החליטו שאני מספיק בקיא בעניינים מסוימים. לא מכיר אף אחד מהם מחוץ לפייסבוק, ואין לי קשר עסקי עם אף אחד שם.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך להמלצה מעליי אני מתכוון להרשם למחזור הבא:

https://financialninja.co.il/pension/

בדיוק סיימתי לרכז את כל הדוחות הרבעוניים/שנתיים שלי מכל המוצרים הפיננסים.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי סוכן ביטוח שממש עזר לי לעשות סדר בעניינים. לדעתי הגעתי אליו דרך המלצות פה בפורום.

מי שמעוניין בטל' שלו, בפרטי.

מעבר לכך

מה שאור כתב

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך כח, כנס ולמד את אתגר הנינג׳ה בקבוצה שהמליצו מעלי. אתה גם יכול להירשם לקורס של רונן מרגוליס, אני ממליץ- ממוקד ומועיל.

אם אין לך כח, מצא יועץ מומלץ שאינו משווק פנסיוני.

בגדול לפחות לחברה צעירים זה הרבה פחות מסובך ממה שעושים מזה (בכוונה) החברות. הכל מסך עשן כדי שלא תוכל להבין שדופקים אותך מכל כיוון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם היה את אתר feex שניתן היה להשוות דמי ניהול בחסכונות אך כנראה שנסגר,

איך היום ניתן לדעת כמה גוזרים אותי בקרן השתלמות וכו?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעל 0.3 על פסיבי ו0.5 אקטיבי - גוזרים אותך.

פנסיה - מתסכל על ברירת מחדל ומשווה.

ביטוח מנהלים - גוזרים אותך. לא משנה מה דמי הניהול.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרן השתלמות אלטשולר "גוזרים אותי" ב 0.8 דמי ניהול, אך התשואות שלהם בטופ

ההגיון שלי אומר, משלם דמי גזירה "0.5" אבל מקבל תשואות גבוהות יותר.

אני טועה ? אם כן איפה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרנות השתלמות האקטיביות דמי הניהול נגזרים מסכום הכסף המנוהל, ככל שהסכום המנוהל משמעותי יותר, דמי הניהול יהיו נמוכים יותר. באקטיביות הטובות (אלטשולר, ילין) לא מכיר דמי ניהול נמוכים יותר מ-0.6%.

מצטרף להמלצה לפנות ליועץ פנסיוני עצמאי בלתי תלוי (סוכן תמיד "ייעץ" לך מפוזיציה כי הוא מרוויח מהפעולות שלך דרכו. יועץ בלתי תלוי מרוויח אך ורק משכר הטרחה עבור הייעוץ) - שולח לך בפרטי המלצה על יועץ שאני עובד איתו.

עריכה אחרונה על ידי menir1

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על עוד קבוצת פייסבוק בנושא: 'ידע זה כסף לי זה עולה יותר'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Fitch

יש לך המלצה ליועץ?

יכול להמליץ לך על שני יועצים עצמאים אשר התייעצתי איתם , אין להם שום קשר לחברות בתחום, נטו יעוץ בהתאם לצרכים שלך.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...