Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה פאביה החלפת חלק 5q0713128a - SWITCH

YogiBear2k
שימו לב! השרשור הזה בן 1444 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, קפצה לי בצורה רנדומלית תקלה ברכב ואז נעלם:

Error workshop! leave vehicle only when selector in position p

https://www.briskoda.net/forums/uploads/monthly_2017_03/IMG_20170314_141241.thumb.jpg.e2c2a6f896c952a573d1aec30bc85c42.jpg

הלכתי עם זה למוסך אמרו לי שיש לי בעיה בחלק בשם Switch, המק"ט שלו זה 5q0713128a

לקנות אותו דרך המוסך עולה 440, ולהחליף את החלק עולה גם 440.

עכשיו ממה שאני רואה, זה דורש החלפה בגיר.

אני גם רואה שסקודה מאריכה אחריות על הגיר.

השאלה היא האם אני צריך לשלם על כל הטיפול הזה?

האם הטיפול הזה יכול לעזור או שאני אצטרך לחזור עוד חודשיים בשביל טיפול אחר שקשור לגיר?

האם זה משהו שאני יכול להחליף לבד? (0 ניסיון בטיפול ברכבים)

הגעתי לפורום הזה, אבל לא ראיתי שם תשובה שחוזרת על עצמה יותר מדי.

https://www.briskoda.net/forums/topic/426096-error-service-leave-vehicle-only-when-selector-in-position-p/

עריכה אחרונה על ידי igal_zeltser
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר בין התקלה שיש לך לבין התקלה שעליה צ'מפיון נתבעה, הפסידה ולכן מאריכה את האחריות על הגיר. אכן מדובר בסוויצ תקול של ידית ההילוכים שזורק את ההערה הזו.

איזו שנתון הרכב? מדובר על מוסך יבואן?

לא מכיר הרבה בעלי רכבי VAG שלא נתקלו בתופעה הזו. בVW אצלי תוקן במסגרת האחריות. באוקטביה של חבר לעבודה, תוקן אחרי שנתן להם להבין שהוא יודע שמדובר על בעיה גורפת בסוויצ ולא נפל לסיבונים שלהם. לבסוף שילם רק עבודה לפי שעת עבודה יבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר בין התקלה שיש לך לבין התקלה שעליה צ'מפיון נתבעה, הפסידה ולכן מאריכה את האחריות על הגיר. אכן מדובר בסוויצ תקול של ידית ההילוכים שזורק את ההערה הזו.

לא מכיר הרבה בעלי רכבי VAG שלא נתקלו בתופעה הזו. בVW אצלי תוקן במסגרת האחריות. באוקטביה של חבר לעבודה, תוקן אחרי שנתן להם להבין שהוא יודע שמדובר על בעיה גורפת בסוויצ ולא נפל לסיבונים שלהם. לבסוף שילם רק עבודה לפי שעת עבודה יבואן.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

אכן מדובר בסוויצ תקול של ידית ההילוכים שזורק את ההערה הזו.

מה בדיוק התפקיד של הסוויץ' הזה? כמה זה מסכן אותי כנהג? זה דופק את הרכב כשאני נוהג עם ההערה הזאת?

איזו שנתון הרכב?

2016 - 60,000 ק"מ (טיפול 60 היה לפני שבועיים)

מדובר על מוסך יבואן?

כן, קרני אור שברחובות

באוקטביה של חבר לעבודה, תוקן אחרי שנתן להם להבין שהוא יודע שמדובר על בעיה גורפת בסוויצ ולא נפל לסיבונים שלהם. לבסוף שילם רק עבודה לפי שעת עבודה יבואן.

מה כדאי להגיד למוסך כדי לא לשלם את הקנס הזה? (שכרגע מתמחרים לי אותו ב900 שקלים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על החיישן בבורר הילוכים שבעצם מזהה באיזה הילוך נמצא הגיר. בגלל התקלה, הוא חושב שהוא בP כאשר למעשה הרכב בנסיעה.

https://www.caranddriver.com/news/a28798655/volkswagen-recall-rollaway-defect/

כפי שאתה רואה בעולם מודרני מתוקן עשו על זה ריקול. במדינת החאפרים מתעלמים ומשחילים איפה שאפשר...

תוכל גם להריץ על זה חיפוש פה בפורום תגלה עשרות דוגמאות.

כאמור אצלי הוחלף במסגרת האחריות לכן לא מדבר מנסיון אישי של התנגחויות מול מוסך היבואן. אבל אותו בחור לעבודה עם אוקטביה 16, טיפל תמיד במורשה ברעננה, אמר להם שהוא מודע שהבעיה גורפת בכל רכבי הקונצרן וחדל סיבונים וחירטוטים ומצפה שיבוא לקראתו. כך באמת היה ולקחו על עצמם את עלות החלק, שילם רק על עבודה.

סתם שתבין על מה הם רוצים ממך 440 שקל...(שלא לדבר על עבודה של 5 דקות לחשמאלי ממוצע...)

https://www.drive2.com/l/542455607509123127/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לך, בזכות ההודעה שלך התעקשתי ואז "בגלל שאני לקוח קבוע" הם עשו לי הנחה של 100% על החלק. מה שאומר שהכל חרטא, ולמי שיש בעיה עם החלק הזה, שידע לדרוש את זה מהמוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 1444 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...